Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ЗМІНА ФІЛОСОФІЇ РОЗВИТКУ ТВАРИННИЦТВА
Унікальний кормоцентр (або фід-центр) — виробничий комплекс для виготовлення збалансованих...
ЗЕРНО ЛУГАНЩИНИ СТАЛО НА РЕЙКИ
Перше луганське зерно залізницею від початку військових дій на Донбасі 2014 року було...
УНІКАЛЬНЕ ДНОПОГЛИБЛЮВАЛЬНЕ СУДНО «МИКОЛАЇВЕЦЬ» ЗІЙШЛО НА ВОДУ
Унікальне самохідне надпотужне днопоглиблювальне судно з символічною назвою «Миколаївець»...
БЛОКЧЕЙН У КАДАСТРІ, ЯК ВАРЕНИК У СМЕТАНІ
Недовіра до надійності електронних систем Держгеокадастру є одним із застережень, котрі...
БЕЗ ХЛІБА ПЕРЕМОГИ НЕ БУВАЄ. ВАЖКИЙ ПРИКОРДОННИЙ УЖИНОК
Луганщина завершує жнива-2017. Комбайни звично для цієї пори пливуть полями, навколо них жваво...

Наші партнери:

ЗЛОЧИННІ ПЕРЕГОНИ

ImageДо виборів ще далеко, а брудні технології вже пішли в діло. Та й технологіями це не назвеш – брутальний тиск і нічого більше.
Так, у Білій Церкві, що на Київщині, відбувся підпал приватного підприємства «Дригало». Відомо, що бренд «Дригало», шанований і популярний в Україні та за її межами, пов'язаний із іменем Людмили Дригало – депутата Білоцерківської міської ради і кандидата у народні депутати України від Народної партії в одномандатному виборчому окрузі № 90 у м.Біла Церква.
Як йдеться у заяві Народної партії, склад вчиненого невідомими особами злочину виходить за межі економічної сфери. Не маючи вагомих політичних аргументів і достатньої громадської підтримки для того, щоб на рівні конкурувати з Людмилою Дригало на виборах, опоненти завдали нищівного удару по успішному, економічно ефективному та соціально відповідальному підприємству. Мета паліїв – нейтралізувати фаворита виборчих перегонів і лідера білоцерківської громади, змусити Л.Дригало відмовитися від участі у виборах.
Народна партія вимагає від правоохоронних органів невідкладного та результативного розслідування ситуації з підпалом приватного підприємства «Дригало», притягнення винних у злочині до кримінальної відповідальності. Також вимагається забезпечити необхідний захист і охорону Людмилі Дригало та членам її родини.
Коментуючи факт пожежі на фабриці з виготовлення заморожених напівфабрикатів, Людмила Борисівна зазначила, що це був підпал. «Перед цим мені надходили пропозиції зняти свою кандидатуру з виборчих перегонів, а коли я відмовилася почали надходити погрози щодо бізнесу. Після пожежі на фабриці погрози не припинилися, вони продовжують надходити на мою адресу та на адресу моїх рідних», – сказала вона. «Я написала два листи та передала їх за кордон своїм близьким і надійним друзям із проханням передати їх до Європейського суду, якщо зі мною чи моїми рідними щось трапиться. У листах я повністю виклала ситуацію, що склалася, і вказала імена тих, хто безпосередньо мені погрожує», – повідомила Л.Дригало.
Кандидат у народні депутати також наголосила, що за даними соціологічних опитувань на сьогодні вона має найвищий рейтинг серед мажоритарників в окрузі. В одномандатному виборчому окрузі №90 зареєстровано 47 кандидатів: 21 висуванець від політичних партій і 26 – самовисуванці.

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: