Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

КАДАСТРОВІ МАХІНАЦІЇ. ІНОДІ НЕ ЗАХИЩАЄ НАВІТЬ ДЕРЖАВНИЙ АКТ
Коли починаєш розслідувати шахрайські схеми щодо оборудок із землею, просто дивом дивуєшся,...
АГРО-2017: З АКЦЕНТОМ НА ТЕХНІЦІ
XXIХ Міжнародна, і третя в умовах війни на Сході України, агропромислова виставка «АГРО-2017»...
МІЦНЕ КОРІННЯ ХОРТИЦЬКОГО ТЕРМІНАЛУ
Міцним корінням із тисяч паль, подібно до знаменитих столітніх козацьких дубів, вростає в...
ВИСОКИЙ ПОТЕНЦІАЛ ЯРОГО ТРИТИКАЛЕ
Тритикале завдяки низці агрономічних переваг і високим товарним якостям може стати не просто...
РІЧКОВІ АВТОБАНИ, ЯКІ ГОТОВІ СЛУЖИТИ УКРАЇНЦЯМ
Ми горді з того, що стародавній Дніпро, третя в Європі за величиною річка, ототожнюється з...

Наші партнери:

ЗЛОЧИННІ ПЕРЕГОНИ

ImageДо виборів ще далеко, а брудні технології вже пішли в діло. Та й технологіями це не назвеш – брутальний тиск і нічого більше.
Так, у Білій Церкві, що на Київщині, відбувся підпал приватного підприємства «Дригало». Відомо, що бренд «Дригало», шанований і популярний в Україні та за її межами, пов'язаний із іменем Людмили Дригало – депутата Білоцерківської міської ради і кандидата у народні депутати України від Народної партії в одномандатному виборчому окрузі № 90 у м.Біла Церква.
Як йдеться у заяві Народної партії, склад вчиненого невідомими особами злочину виходить за межі економічної сфери. Не маючи вагомих політичних аргументів і достатньої громадської підтримки для того, щоб на рівні конкурувати з Людмилою Дригало на виборах, опоненти завдали нищівного удару по успішному, економічно ефективному та соціально відповідальному підприємству. Мета паліїв – нейтралізувати фаворита виборчих перегонів і лідера білоцерківської громади, змусити Л.Дригало відмовитися від участі у виборах.
Народна партія вимагає від правоохоронних органів невідкладного та результативного розслідування ситуації з підпалом приватного підприємства «Дригало», притягнення винних у злочині до кримінальної відповідальності. Також вимагається забезпечити необхідний захист і охорону Людмилі Дригало та членам її родини.
Коментуючи факт пожежі на фабриці з виготовлення заморожених напівфабрикатів, Людмила Борисівна зазначила, що це був підпал. «Перед цим мені надходили пропозиції зняти свою кандидатуру з виборчих перегонів, а коли я відмовилася почали надходити погрози щодо бізнесу. Після пожежі на фабриці погрози не припинилися, вони продовжують надходити на мою адресу та на адресу моїх рідних», – сказала вона. «Я написала два листи та передала їх за кордон своїм близьким і надійним друзям із проханням передати їх до Європейського суду, якщо зі мною чи моїми рідними щось трапиться. У листах я повністю виклала ситуацію, що склалася, і вказала імена тих, хто безпосередньо мені погрожує», – повідомила Л.Дригало.
Кандидат у народні депутати також наголосила, що за даними соціологічних опитувань на сьогодні вона має найвищий рейтинг серед мажоритарників в окрузі. В одномандатному виборчому окрузі №90 зареєстровано 47 кандидатів: 21 висуванець від політичних партій і 26 – самовисуванці.

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: