Статті

25 вересня три асоціації, що так чи інакше дотичні до виробництва молока, підписали меморандум про створення національного комітету порятунку молочної галузі. Відбулося це під час Всеукраїнського молочного форуму, де учасники саме і з'ясовували, чому галузь потрібно рятувати і яким саме чином. Організаторами форуму стали Спілка молочних підприємств України та Центр новітніх технологій та інновацій.

Отже, до комітету ввійшли Асоціація виробників молока (АВМ), Українська кооперативна

Учасники зернового ринку 2020/2021 маркетингового року зафіксували неабияке збільшення випадків невиконання контрактів на продаж зернових та олійних культур. Ситуація стає загрозливою і може призвести до зриву міжнародних контрактів, а відтак негативно вплине на репутацію України як надійного постачальника зерна та стане загрозою для курсової та фінансової стабільності в Україні.

Для подолання цієї проблеми УЗА пропонує створити публічний реєстр фізичних та юридичних осіб, які

Просо відоме українцям з часів неоліту (ІІІ-ІІ тис. до н. е.). Простота виробництва харчового продукту з нього — пшона, його відмінні кулінарні властивості, найвищий серед злакових коефіцієнт розмноження за малої кількості зерна для сівби забезпечили просу місце поряд із пшеницею у харчовому раціоні людства.

Просо дотепер залишається однією із найважливіших круп'яних культур. Просяна крупа — пшоно високопоживна

Давні римляни вважали, що часник «запалює серця і зміцнює доблесть», а давньогрецький лікар Гален назвав його «панацеєю» — ліками від усіх хвороб. Ця дикоросла лікарська і харчова культура пройшла повсюдно разом із людством всі ступені цивілізації і дотепер залишається майже первозданною, зберігаючи силу-силенну корисних для людей і довкілля речовин.

Наразі розпочинається сезон сівби озимого часнику, а кращого за часник вітчизняної селекції годі шукати. Пошукові системи в Інтернеті

Сучасне землеробство важко уявити без IT-рішень для нього. Саме про такі сучасні цифрові технології, які допомагають аграрію в процесі роботи, і йшлося 17 вересня на п'ятому щорічному AgroIT Forum 2020. Захід було організовано Oleynik Company. Пропонуємо вашій увазі огляд деяких доповідей.

Говорять розробники

Вже досить пізнавана на ринку України компанія AgriChain від АСТАРТИ, яка впроваджує однойменну комплексну систему IT-рішень для управління агробізнесом. Про

Підсумковий Всеукраїнський день поля, присвячений пізнім зерновим культурам, пройшов на демонстраційному інноваційному полігоні Національної академії аграрних наук України на Київщині (с. Ксаверівка Друга). Попередні два аналогічні заходи були присвячені кормовим культурам (червень) та раннім зерновим культурам (початок липня).

Виставково-інноваційний центр НААН працює від 2009 року. Його було створено для

Вирощування лікарських рослин — це вищий пілотаж, але водночас і золоте дно для аграрія. У цьому впевнений технолог-консультант компанії «Шльосем Україна» з вирощування лікарських рослин Олександр Губаньов. На серії вебінарів він розповів про тонкощі вирощування лікарських рослин, зокрема валеріани та ехінацеї, а також про економічний зиск від цього.

Мотивація для вирощування

Попри те, що

Сторінка 1 із 148

© 2018 ТОВ "Агромедіа-Про"