Статті

Щойно розпочавшись, 2019-й обіцяє бути щирим на нові досягнення в сільському господарстві, що спиратимуться на інноваційні розробки і нові винаходи. У цьому можна переконатися, відвідавши одну з найперших кожного календарного сезону міжнародних виставок SIVAL, що проводиться в місті Анже (Франція). Організатори наголошують, що SIVAL International — це саме виробничий захід, який з 15 по 17 січня 2019-го відбувся вже 33 раз.

Україна швидко наростила виробництво такої популярної у світі культури, як соя. З 2003 року її урожаї в країні зросли майже у 20 разів, урожайність — удвічі. Біля витоків такого зростання стояла Асоціація «Українська асоціація виробників і переробників сої», яка вже понад 15 років активно займається просвітницькою роботою і підтримкою сільгосптоваровиробників. З її незмінним керівником Віктором Тимченком ми поговорили про нинішні тенденції на ринку сої. 

— Вікторе Наумовичу, які

Шановні представники аграрного ринку! Проект «АПК-Інформ: овочі та фрукти» з радістю повідомляє, що ми дійшли до першого невеликого ювілею національної конференції «Мільйон із гектара». Після вдалих подій у Львові, Дніпрі, Запоріжжі та Кропивницькому п’ята національна конференція відбудеться 28 лютого у столиці нашої держави – м. Київ!

Конференція справді є подією, яка започатковує тренди розвитку нішевих

«НІБУЛОН» — це справжній патріот України. Компанія, яка народилася в Україні й з успіхом рідної країни пов'язує і своє успішне майбутнє. Десять років тому «НІБУЛОН» практично самотужки взявся за відродження вітчизняного суднобудування і українських річок.

З 2009 року компанія активно реалізовує масштабну комплексну інвестиційну програму з відродження Дніпра та Південного Бугу як головних транспортних артерій України. І сьогодні «НІБУЛОН» надає нового дихання судноплавству та змінює логістичну

Питання екології у світі інтенсивних технологій набуває все більшої актуальності, адже в гонитві за високими врожаями ми можемо втратити природний біобаланс. На захисті природи постає ціла наука — агроекологія, яка останніми десятиліттями активно розвивається в Україні. Висвітлити наукове підґрунтя щодо гармонійного співіснування людини і природи за умов глобалізації ми попросили директора Інституту агроекології і природокористування НААН, доктора економічних наук, доктора сільськогосподарських

Агросектор України, як і будь-який інший сектор економіки, потребує постійного підживлення інноваціями. Цього вимагає конкуренція на світовому ринку продовольства — якщо не впровадимо технологічні новинки у себе, їх впровадять наші сусіди. І ми просто не зможемо конкурувати з ними по ціні та якості — адже майже всі винаходи покликані спростити працю, здешевити собівартість продукції або ж вивести її на якісно новий рівень. Саме про аграрні інновації говорили на однойменній конференції, що була

5 грудня однолітку незалежної України — компанії «НІБУЛОН», виповнилося 27 років. Редакція «Агропрофі» щиро вітає багатотисячний згуртований колектив компанії та її фундатора і беззмінного очільника, Героя України Олексія Вадатурського з цією знаменною подією.

«НІБУЛОН» народився у перлині півдня України, аграрному й суднобудівному осередку нашої держави — Миколаєві. Саме тут і розпочався шлях його становлення і розвитку.

«НІБУЛОН» — одноліток незалежної України, який, зростаючи, долав

Сторінка 1 із 128

© 2018 ТОВ "Агромедіа-Про"