Статті

Сільський зелений туризм «по-канадському»: виробники кленового сиропу розважають туристів у власному будинку-кафеСільський зелений туризм — це надання послуг гостинності власниками приватних садиб із використанням їхнього майна і праці. Для тих, хто хоче відпочити від міської метушні і відпочити на свіжому повітрі, скуштувати природних смаколиків — ягід з городу, молока з-під корови із запашним короваєм із печі. А ще — побачити схід сонця і почути спів жайворонка не з гаджета, а просто неба. І все це — в теплому родинному колі, у дружній компанії або поруч із коханою людиною. Тоді до ваших послуг вітчизняна і світова індустрія сільського зеленого туризму, яка швидко набирає обертів.

Щоправда, в Україні з розвитком сільського зеленого туризму відразу вимальовується правова колізія — якщо

День народження — це найзворушливіше сімейне свято. Агропромхолдинг АСТАРТА — велика родина з понад 10 тисяч трударів — у березні цього року відзначає свій 25-річний ювілей.

РІк вІд року вона зростала і міцніла, застосовуючи інноваційні проекти і інвестуючи в майбутнє, і натепер входить до ТОП-5 найбільших виробників сільськогосподарської продукції в Україні. Та запорукою її успіху, переконані в компанії, стали, перш за все, люди — віддані працівники і партнери. Поточний рік компанія

13 березня 2018 року генеральний директор ТОВ СП «НІБУЛОН», Герой України Олексій Вадатурський зустрівся зі студентами Української академії лідерства. Майбутні лідери давно прагнули зустрічі з видатною людиною, яка зіграла ключову роль у розвитку вітчизняного агарного сектору та долі цілої країни. Як зізналися слухачі академії, керівнику компанії «НІБУЛОН» вдалося надихнути їх на майбутні життєві досягнення.

Олексій Вадатурський на яскравих життєвих прикладах поділився зі студентами

За підсумками «Національного морського рейтингу України 2017» у номінації «Людина року на водному транспорті 2017» перше місце з великим відривом посів Герой України, генеральний директор компанії «НІБУЛОН» Олексій Вадатурський.

«Це перший випадок в одинадцятирічній історії морських рейтингів, коли транспортна громадськість країни визнала безумовне лідерство на водному транспорті людини, основний бізнес якої пов'язаний з іншою галуззю», – зазначив голова оргкомітету Національного морського

Останній тиждень лютого суціль пройшов під егідою правосуддя: суди (як українські, так і іноземні) нарешті оголосили довгоочікувані вердикти, котрі можуть кардинально змінити українську дійсність.

Регіональні мови поза законом

Першим відпрацював Конституційний Суд України, котрий нарешті ухвалив рішення щодо відповідності Конституції сумнозвісного Закону України «Про засади державної мовної політики», більш відомого громадськості як закон Ківалова-Колісніченка. Подання 57 народних депутатів з

Наразі прогресу в агровиробництві можна досягти лише через збільшення врожайності основних сільгоспкультур щонайменше на 50%. І серед трьох «китів» цього зростання: селекція, насінництво та сортооновлення.

Селекція — найдешевший, найрезультативніший та екологічно чистий чинник зростання. За наявного підвищення вартості енерговитрат на одиницю виробленої продукції і за проблем забруднення довкілля, селекції відводиться особливо важлива економічна і суспільна роль.

Зростання

Виконавчий директор FENDT Петер-Йозеф Паффен, Олексій Вадатурський  та віце-президент підрозділу «Fendt Маркетинг» Роланд ШмІдт на заводі в Мюнхені
Виконавчий директор FENDT Петер-Йозеф Паффен, Олексій Вадатурський та віце-президент підрозділу «Fendt Маркетинг» Роланд ШмІдт на заводі в Мюнхені

Натепер «НІБУЛОН» перебуває на хвилі реалізації масштабної інвестиційної програми. Завдячуючи кредитним угодам з Європейським інвестиційним банком, Міжнародною фінансовою корпорацією та Європейським банком реконструкції та розвитку, з минулого року проводиться реконструкція потужностей суднобудівно-судноремонтного заводу компанії і будівництво комплексу з перевалки зернових та олійних культур у складі перевантажувального термінала у Миколаєві, зводиться флот і вводяться в експлуатацію нові перевантажувальні термінали.

Паралельно з реалізацією чергового етапу

Сторінка 1 із 119

© 2018 ТОВ "Агромедіа-Про"