Статті

Що ближче до вогню, то спекотніше. Невідворотно наближається 1 липня, коли набувають чинності основні положення Закону України №552-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо умов обігу земель сільськогосподарського призначення».

До законодавчо визначеної дати введення обігу земель сільськогосподарського призначення законодавці і виконавча влада мали ухвалити цілу низку правових документів, створити запобіжники від різного роду протиправних дій і зловживань довкола земель

Днями на суднобудівно-судноремонтному заводі «НІБУЛОН» у робочому режимі було спущено на воду вже шосте за ліком несамохідне судно проєкту NBL-91. Будівництво першої серії цих суден із чотирьох одиниць миколаївські корабели завершили на ССЗ 2016 року. Поточна подія означає завершення будівництва вже другої серії суден, що свідчить про успішність проєкту NBL-91.

Почесною матір'ю нового судна стала кранівниця

Овочі — найцінніше природне цілорічне джерело вітамінів і мінералів для людського споживання, відтак вони є найбільш вирощуваними і споживаними на планеті. До того ж розмаїття овочевих форм, видів, кольорів дозволяють нам отримувати безліч позитивних емоцій і можливостей для творчості.

Обсяг світового виробництва овочів і баштанних культур 2019 року оцінюється галузевими експертами в 1130 млн тонн. Галузь демонструє динамічне зростання: з 1993 року обсяг виробництва збільшився понад

12 лютого 2021 року буксир компанії «НІБУЛОН-101» проєкту Т3500 узяв активну участь у рятувальній операції з ліквідації пожежі на судні PRINCE 4 у Чорному морі. Відомо, що екстрене повідомлення про надання допомоги судну надійшло 12 лютого о 18:30 від посту регулювання руху суден «Очаків». Кількість членів екіпажу — 19 чоловік. Судно вийшло з порту Миколаїв і в момент пожежі перебувало в районі банки Трутаєва.

Першим на місце події прибув рятувальний катер SAR-02, але надзвичайно

Ситуацію на ринку хліба і хлібобулочних виробів, а також можливий сценарій розвитку подій із хлібопеченням в Україні днями обговорювали пекарі, борошномели і споживачі на конференції Хліб.ua, проведеній компанією FPR EVENTS. Стисло, виходячи з доповідей учасників, ситуація в галузі така.

Чого не знає офіційна хлібна статистика

І хоча зазвичай статистика знає все, та маємо похибку: наприклад, нинішні справжні цифри по ринку хлібобулочних виробів в Україні не знає

2020 року компанія «НІБУЛОН» транспортувала внутрішніми водними шляхами 4,14 млн тонн вантажів. Це кращий показник за всю історію водних перевезень компанії. У планах на поточний рік — довести обсяги перевезень до 5 млн тонн.

СьогоднІ судноплавна компанія «НІБУЛОН», окрім транспортування зернових культур, активно займається перевезенням і інших видів вантажів, зокрема будівельних матеріалів, херсонських кавунів та динь, металу, великогабаритних вантажів тощо. Наприклад, під час зведення нового

Виявляється, письменники-фантасти були не такими далекими від істини. Наприклад, щодо однієї пігулки, яка здатна втамувати голод і замінити купу смачних наїдків на сніданок. Ну, до того насправді ще не дійшло, та людство впевнено рухається у цьому напрямку. Наука дедалі більше вдається до біофортифікації — поліпшення поживних якостей рослин шляхом традиційної селекції або селекції молекулярно-конструктивної (тобто завдяки генно-інженерним підходам).

Суть біофортифікації — у зміні

Сторінка 1 із 151

© 2018 ТОВ "Агромедіа-Про"