Статті

З 4 по 7 червня під час 31-ї Міжнародної агропромислової виставки «Агро-2019» відбудеться Аукціон племінних тварин, де всі бажаючі зможуть взяти участь у відкритих торгах та придбати тварин рідкісних порід. Серед лотів – племінні кози і цапи, вівці і барани. Породистий молодняк худоби на аукціоні представлений затребуваними породами овець, такими як тексель, допер, суффольк, мериноландшаф та альпійська, зааненська, англо-нубійською породою кіз.

Загалом зону тваринництва на виставці

Наукові відкриття не завжди мають позитивний ефект. Ідеться про трансгенну сою, яка, за задумами винахідників, була покликана назавжди витіснити сою звичайну з просторів землі. Однак прихильники виробництва і споживання чистої сої поставили за мету виграти у цьому протистоянні — переконати світ вирощувати класичну сою як основне джерело рослинного білку на планеті, і довести людству, що у трансгенної сої майбутнього немає.

В Україні компанія «Астарта-Селекція» та асоціація «Дунайська

Заповідник, простою мовою — це територія або акваторія, на якій зберігається в природному стані весь її недоторканий комплекс живої природи — рослини, тварини, комахи.

Заповідники у світі перебувають переважно у державній власності, вони є природоохоронними науково-дослідними установами загальнодержавного значення. Їхня дослідницька робота спрямована на вивчення природи і розробку наукових засад щодо її охорони, збереження унікальних природних ландшафтів, рідкісних і зникаючих видів рослин та

Днями виповнилося 10 років від початку нового трудового життя вітчизняних річок, яке розпочалося у квітні 2009-го. Того самого року, коли річкою було перевезено лише 0,9 млн тонн вантажів.

Тоді, зважаючи на стрімкий розвиток українського АПК, один із лідерів вітчизняного аграрного ринку — ТОВ СП «НІБУЛОН», закликав усіх агровиробників і зернотрейдерів звернути особливу увагу на річкові перевезення як важливу складову зернової логістики. І, не знайшовши підтримки ані бізнесу, ані держави

Запропоноване постачальниками води подорожчання на третину зрошення для зони ризикованого землеробства, якою є Херсонщина, спричинить відмову численної кількості тамтешніх фермерів вирощувати рис і замінити поля зрошуваних сої та кукурудзи посухостійким соняшником.

Як відомо, головним чином технічною водою область забезпечує Північно-Кримський канал, пуск води до якого цьогоріч відбувся наприкінці березня. Щоби дніпровська вода повністю заповнила канал довжиною 400,5 км, знадобиться дещо

2017 рік був для аграріїв і продавців нової сільгосптехніки доволі успішним, українці придбали 3560 одиниць іноземних машин. Він склав тренд замовлень вітчизняних аграріїв — це агрегати із сучасною комплектацією, яка включає системи навігації, телеметрії, автоматичного водіння тощо. Щодо торгових марок сільгосптехніки, то в українців немає якихось пріоритетів, до того ж наразі вся пропонована до продажу машинерія є високотехнологічною і передовою.

Основними вимогами українських аграріїв

Зробити більш безпечним аграрний бізнес шляхом розповсюдження інформації між його учасниками була покликана конференція «Ризики та протидія шахрайству», що її 16 квітня вже вп'яте провела компанія «ПроАгро Груп». Пропонуємо читачам дві, на наш суб’єктивний погляд, найцікавіші доповіді.

Як не втратити орендований пай

Про це говорив Анатолій Косован, керуючий партнер, адвокат Kosovan legal group. За його словами, захоплення чужої орендованої землі за допомогою

Сторінка 1 із 132

© 2018 ТОВ "Агромедіа-Про"