Статті

БРЕХЛИВЕ СЛОВО ПРОТИ ЧЕСНОГО ДІЛА

Компанія «НІБУЛОН» закликає усіх представників ЗМІ утриматися від застосування методів брудного наклепу і цинічної брехні у своїй професійній діяльності, бо це підриває і нівелює високий авторитет усієї «четвертої влади», а також завдає невиправного удару по становленню і зміцненню української державності, розвитку демократичного суспільства і економіки країни в цілому.
«Високопрофесійна діяльність журналістів, які, як правило, критично ставляться до дій влади, будь-яких великих проектів або програм, піддають їх сумнівам, шукають приховані, непублічні факти і акценти, намагаючись подати максимально повну картину, – украй важлива для становлення нашого молодого громадянського суспільства. Проте, якщо журналістику використовують як чорний PR для поширення наклепницької, брехливої інформації для прикриття або, ще гірше, «вибілювання» рейдерських атак і інших протизаконних дій, – це неприпустимо, протиприродно, це суперечить основам такої важливої і соціально вагомої журналістської діяльності. Більше того, за теперішніх умов така, з дозволу сказати «праця борзописців» – це удар по становленню, зміцненню і стійкому розвитку державності України», – відмічає у своїй заяві прес-служба компанії «НІБУЛОН».
Цю заяву компанія розповсюдила у зв'язку з поширенням останнім часом в Інтернеті наклепницьких і брехливих публікацій на адресу «НІБУЛОНа». Компанія наголошує, що подібні публікації є наслідком добре спланованої інформаційної атаки на підприємство, щоб дискредитувати в очах керівництва країни і усієї громадськості роками вибудовувану добру репутацію «НІБУЛОНа» як високоефективного і дбайливого господаря, соціально відповідального бізнесу, а також непорушний авторитет надійного партнера перед міжнародними і вітчизняними фінансовими кредиторами. Адже партнерами компанії є Світовий банк, ЄБРР, Датський експортно-кредитний фонд, Голландське Агентство експортного кредитування «Атрадіус», а також великі вітчизняні й іноземні фінустанови – Укрексімбанк, Індекс-банк, BNP Paribas (Франція), Banque Cantonale Vaudoise (Швейцарія), Natixis (Франція), ING (Нідерланди), BCP (Швейцарія), Rabobank (Нідерланди).
«Компанія «НІБУЛОН» завжди відкрита і прозора у своїй діяльності для представників ЗМІ, готова дати відповіді і коментарі в межах нашої компетенції. Тому особливе обурення і нерозуміння викликає той факт, що автори публікацій, що очорняють діяльність «НІБУЛОНа» і його керівника – Героя України Олексія Вадатурського, не звернулися в компанію за коментарями або відповідями на питання, що їх цікавлять, і тим більше – не надали у своїх матеріалах другої точки зору. Дозволимо собі нагадати, що такий підхід суперечить усім засадничим принципам і стандартам журналістики», – підкреслює прес-служба ТОВ СП «НІБУЛОН».  
Відтак прес-служба відзначає: «Компанія «НІБУЛОН» не має наміру і не буде спростовувати щоразу вигадки, брехню або наклепи, які поширюють окремі Інтернет-ресурси. Ми знаємо замовників цих публікацій і чітко усвідомлюємо, що ці зловмисники під прикриттям таких статей, а також звернень до різних інстанцій прагнуть уникнути відповідальності за вже скоєні ними протиправні антиринкові, а, по суті, – антидержавні дії. Ці люди підтримують корупційні зв'язки і діють деструктивно щодо України і всього українського народу».
Як відзначається в заяві, деякі «впливові» особи, які жодним чином не можуть змиритися з успішною, ефективною і, головне, абсолютно прозорою і законною діяльністю компанії, у своїй інформаційній атаці на «НІБУЛОН» не гребують жодними чорними PR-інструментами і провокаціями. На превеликий жаль, в цих «проектах» задіяні журналісти і ЗМІ, які за своїм покликанням мають надавати правдиву інформацію.
Так, одночасно з поширенням в Інтернеті абсолютно брехливої наклепницької інформації (на кшталт «Алексей Вадатурский – как зеркало эпохи») до органів влади було направлене звернення від неіснуючих громадських організацій з безпідставними звинуваченнями на адресу компанії «НІБУЛОН» й інших небажаних учасників зернового ринку. При цьому використовується практика «клонування» відомих профільних організацій. Прикладом цього – звернення до керівництва країни й усіх 450 народних депутатів України від «Всеукраїнської аграрної конфедерації» і «Альянсу аграріїв України». До того ж ці віртуальні організації використовують у своїх «творах» викладені в Інтернеті наклепницькі і брехливі матеріали. З усього відчувається, що диригент у них один.
У такий спосіб псевдозахисники аграріїв використовують і дискредитують заслужений авторитет ВГО «Українська аграрна конфедерація», яка впродовж багатьох років ефективно представляє і відстоює інтереси учасників аграрного ринку України.
Відтак прес-служба наголошує: «Компанія «НІБУЛОН» її генеральний директор Герой України Олексій Вадатурський у своїй діяльності завжди чітко дотримувалися букви закону. Це переконливо доводять результати численних перевірок контролюючих органів, що їх час від часу ініціювали такі самі «шукачі правди». Підприємство та його генеральний директор переконані в правочинності своїх дій і готові за них відповідати. Це пряма відповідь усім тим недоброзичливцям, яким зазіхають на компанію і ніяк не можуть змиритися з тим, що успішний багатотисячний трудовий колектив «НІБУЛОНа» реалізує свої великі плани і проекти всеукраїнського масштабу».
ТОВ СП «НІБУЛОН» запрошує всіх журналістів, які цікавляться діяльністю компанії, особливо тих, хто анонімно пише замовні наклепницькі статті, відвідати будь-яку з філій підприємства, ознайомитися з її роботою, поспілкуватися зі співробітниками і місцевою громадою, щоб раз і назавжди позбавитися наявних немислимих інсинуацій. Також стане зрозуміло, які труднощі і перешкоди доводиться долати на шляху інвестування в системні проекти в Україні. І те, наскільки показова в контексті інвестиційної привабливості ситуація в Україні для іноземного бізнесу на прикладі компанії «НІБУЛОН».

© 2018 ТОВ "Агромедіа-Про"