Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ІЩЕ БЛИЖЧЕ ДО ЧОРНОГО МОРЯ: РІЧКОВИЙ ТЕРМІНАЛ «НІБУЛОНА» ЗАПРАЦЮВАВ НА ХЕРСОНЩИНІ
10-й річковий перевантажувальний термінал компанії «НІБУЛОН» 14 липня 2017 року урочисто...
ЄВРОПЕЙСЬКИЙ АВТОПАРК ДЛЯ ЗБЕРЕЖЕННЯ УКРАЇНСЬКИХ ДОРІГ: СПІВРОБІТНИЦТВО VOLVO І «НІБУЛОНА» ТРИВАЄ
Зерно має пересуватися річкою, наголошує компанія «НІБУЛОН» від 2009 року, і транспортує нею...
ВЕРХОВНА РАДА: ДИМ БЕЗ ВОГНЮ
Минулий тиждень був останнім пленарним у роботі шостої сесії Верховної Ради восьмого скликання,...
ДЕНЬ ВИРОБНИКІВ БОБОВИХ, АБО СВЯТО ЕКОЛОГІЧНОГО ЗЕМЛЕРОБСТВА У ТЕПЛИКУ
Цьогоріч уже традиційний День поля у фермерському господарстві Олексія Дона в Теплику на...
«НІБУЛОН» ДОЛУЧИВСЯ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ МЕРЕЖІ ДОБРОЧЕСНОСТІ
Відповідна Декларація про створення Всеукраїнської мережі доброчесності була підписана...

Наші партнери:

ЦІНОВІ ТРЕНДИ НА СВІТОВИХ РИНКАХ ЗЕРНА

Останній тиждень відзначився черговими коливаннями на ринку сої, кукурудзи та пшениці. В той час як внутрішній ринок України відзначився черговим падінням по кукурудзі та коливаннями цін по сої.

Пшениця. За останній тиждень на Чиказькій біржі пшениця спочатку втратила $8 на т, а потім почала відновлювати позиції до $5 на т, що було викликано різними новинами, переважно пов'язаними з поставками до країн третього світу. Інформація про те, що порти країн третього світу наразі переповнені перехідними залишками пшениці і в портах Європи вже накопичені партії для відвантаження, згідно до контрактів, – негативно вплинули на ринок. Песимістичного настрою додавали і новини про те, що Єгипет готовий переглянути рівень споживання пшениці в країні в бік пониження в очікуванні нового врожаю, який в цьому році має бути значно кращим за минулорічний. Однак, після перегляду поточних запасів, які в Єгипті зараз на рівні 2,3 млн т, ринок отримав підтримку, враховуючи що цих запасів недостатньо до початку збору нового врожаю. Крім того, підтримку ринку пшениці надало зростання ринку кукурудзи.

В Україні ситуація з ринком пшениці залишається без змін, однак ми прогнозуємо подальше поступове зниження в зв'язку з відсутністю можливості експортувати.

Ячмінь. Ситуація на ринку ячменю за тиждень не змінилася. Згідно до деяких джерел, Саудівська Аравія як найбільший у світі імпортер наразі не зацікавлена в покупках. Аналітики припускають, що основні споживачі ячменю на даний момент мають достатні запаси і їх потреби у споживанні на найближчий час. Новий урожай українського ячменю не торгується.

Кукурудза. Протягом останнього тижня ціни на березневі ф'ючерси зросли приблизно на $9 т. Основну підтримку надали новини щодо підвищення споживчого попиту на кукурудзу, що йде на виробництво етанолу в США. Проте зростання на Чиказькій біржі не вплинуло на ситуацію з цінами на фізичному ринку. Порти Європи та Азії заповнені, потреби у споживанні кукурудзи на найближчий час покриті. Країни третього світу наразі не поспішають купувати наступні партії кукурудзи врожаю 2012 року в очікуванні нового врожаю більш дешевої фуражної пшениці.

На внутрішньому ринку України останній тиждень відзначився черговим пониженням закупівельних цін трейдерів та переробників. Поки попит з боку імпортерів на українську кукурудзу буде слабким, ми не розраховуємо на стрімке зростання цін.

Соя. На ринку сої спостерігалося пониження у порівнянні з минулим тижнем – початок тижня відзначився стрімким падінням до $14,5 т, що, насамперед, було пов'язано з чутками про послаблення попиту з боку Китаю та зі скасуванням страйків у Бразилії. За умов затримки поставок із Бразилії, уряд Китаю начебто планував реалізовувати переробникам сою з національних резервів. Проте вже у середу ці чутки було спростовано. Китай продовжуватиме закуповувати сою на зовнішньому ринку, а затримки поставок будуть перекриті новими контрактами на закупівлю американської сої, крім того Китай купив 120 тис. т американської сої нового врожаю. Аналітики вважають, що внаслідок затримки поставок сої нового врожаю з Латинської Америки, інтерес до американської сої залишатиметься високим та може зрости, особливо з боку Китаю, за рахунок високої маржі на переробку сої. Це, в свою чергу, може спричинити ще більше напруження балансу сої в США на 2012/2013 маркетинговий рік.

На внутрішньому ринку України ціни на сою наслідували тенденції зовнішнього ринку – спочатку трейдери опустили ціни на 30-50 грн/т, а в кінці тижня знову їх підвищили. Ми очікуємо, що в подальшому український ринок слідуватиме світовим тенденціям з можливим подальшим зростанням.

За інформацією торгового відділу ТОВ СП «НІБУЛОН»

З ціновою політикою ТОВ СП «НІБУЛОН» можна ознайомитися на сайті http://www.nibulon.com/r/main.php

або зателефонувавши на автовідповідач (тел 0512 58-04-02)

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: