Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ЗМІНА ФІЛОСОФІЇ РОЗВИТКУ ТВАРИННИЦТВА
Унікальний кормоцентр (або фід-центр) — виробничий комплекс для виготовлення збалансованих...
ЗЕРНО ЛУГАНЩИНИ СТАЛО НА РЕЙКИ
Перше луганське зерно залізницею від початку військових дій на Донбасі 2014 року було...
УНІКАЛЬНЕ ДНОПОГЛИБЛЮВАЛЬНЕ СУДНО «МИКОЛАЇВЕЦЬ» ЗІЙШЛО НА ВОДУ
Унікальне самохідне надпотужне днопоглиблювальне судно з символічною назвою «Миколаївець»...
БЛОКЧЕЙН У КАДАСТРІ, ЯК ВАРЕНИК У СМЕТАНІ
Недовіра до надійності електронних систем Держгеокадастру є одним із застережень, котрі...
БЕЗ ХЛІБА ПЕРЕМОГИ НЕ БУВАЄ. ВАЖКИЙ ПРИКОРДОННИЙ УЖИНОК
Луганщина завершує жнива-2017. Комбайни звично для цієї пори пливуть полями, навколо них жваво...

Наші партнери:

ЦІНОВІ ТРЕНДИ НА СВІТОВИХ РИНКАХ ЗЕРНА

Останній тиждень відзначився черговими коливаннями на ринку сої, кукурудзи та пшениці. В той час як внутрішній ринок України відзначився черговим падінням по кукурудзі та коливаннями цін по сої.

Пшениця. За останній тиждень на Чиказькій біржі пшениця спочатку втратила $8 на т, а потім почала відновлювати позиції до $5 на т, що було викликано різними новинами, переважно пов'язаними з поставками до країн третього світу. Інформація про те, що порти країн третього світу наразі переповнені перехідними залишками пшениці і в портах Європи вже накопичені партії для відвантаження, згідно до контрактів, – негативно вплинули на ринок. Песимістичного настрою додавали і новини про те, що Єгипет готовий переглянути рівень споживання пшениці в країні в бік пониження в очікуванні нового врожаю, який в цьому році має бути значно кращим за минулорічний. Однак, після перегляду поточних запасів, які в Єгипті зараз на рівні 2,3 млн т, ринок отримав підтримку, враховуючи що цих запасів недостатньо до початку збору нового врожаю. Крім того, підтримку ринку пшениці надало зростання ринку кукурудзи.

В Україні ситуація з ринком пшениці залишається без змін, однак ми прогнозуємо подальше поступове зниження в зв'язку з відсутністю можливості експортувати.

Ячмінь. Ситуація на ринку ячменю за тиждень не змінилася. Згідно до деяких джерел, Саудівська Аравія як найбільший у світі імпортер наразі не зацікавлена в покупках. Аналітики припускають, що основні споживачі ячменю на даний момент мають достатні запаси і їх потреби у споживанні на найближчий час. Новий урожай українського ячменю не торгується.

Кукурудза. Протягом останнього тижня ціни на березневі ф'ючерси зросли приблизно на $9 т. Основну підтримку надали новини щодо підвищення споживчого попиту на кукурудзу, що йде на виробництво етанолу в США. Проте зростання на Чиказькій біржі не вплинуло на ситуацію з цінами на фізичному ринку. Порти Європи та Азії заповнені, потреби у споживанні кукурудзи на найближчий час покриті. Країни третього світу наразі не поспішають купувати наступні партії кукурудзи врожаю 2012 року в очікуванні нового врожаю більш дешевої фуражної пшениці.

На внутрішньому ринку України останній тиждень відзначився черговим пониженням закупівельних цін трейдерів та переробників. Поки попит з боку імпортерів на українську кукурудзу буде слабким, ми не розраховуємо на стрімке зростання цін.

Соя. На ринку сої спостерігалося пониження у порівнянні з минулим тижнем – початок тижня відзначився стрімким падінням до $14,5 т, що, насамперед, було пов'язано з чутками про послаблення попиту з боку Китаю та зі скасуванням страйків у Бразилії. За умов затримки поставок із Бразилії, уряд Китаю начебто планував реалізовувати переробникам сою з національних резервів. Проте вже у середу ці чутки було спростовано. Китай продовжуватиме закуповувати сою на зовнішньому ринку, а затримки поставок будуть перекриті новими контрактами на закупівлю американської сої, крім того Китай купив 120 тис. т американської сої нового врожаю. Аналітики вважають, що внаслідок затримки поставок сої нового врожаю з Латинської Америки, інтерес до американської сої залишатиметься високим та може зрости, особливо з боку Китаю, за рахунок високої маржі на переробку сої. Це, в свою чергу, може спричинити ще більше напруження балансу сої в США на 2012/2013 маркетинговий рік.

На внутрішньому ринку України ціни на сою наслідували тенденції зовнішнього ринку – спочатку трейдери опустили ціни на 30-50 грн/т, а в кінці тижня знову їх підвищили. Ми очікуємо, що в подальшому український ринок слідуватиме світовим тенденціям з можливим подальшим зростанням.

За інформацією торгового відділу ТОВ СП «НІБУЛОН»

З ціновою політикою ТОВ СП «НІБУЛОН» можна ознайомитися на сайті http://www.nibulon.com/r/main.php

або зателефонувавши на автовідповідач (тел 0512 58-04-02)

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: