Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ВИРОБНИЦТВО ХАРЧІВ ЯК МИСТЕЦТВО ТА ВИСОКІ ТЕХНОЛОГІЇ
Як зазначають організатори (ДП «Прем'єр Експо» (Україна) и ITEGroupPlc. (Великобританія)),...
ЮВІЛЕЙ ХЛІБОРОБА. ДМИТРУ МОТОРНОМУ — 90!
Дмитру Костянтиновичу Моторному — хліборобу і життєлюбу від Бога, справжній легенді...
ЗЕМЕЛЬНИЙ АВАНПОСТ
повний текст у друкованій версії видання Як убезпечитися від рейдерів, як переукласти договір...
«МИКОЛАЇВЕЦЬ» УСПІШНО ПРОЙШОВ ХОДОВІ ВИПРОБУВАННЯ
В акваторії річки Південний Буг минулого тижня було успішно проведено ходові випробування...

Наші партнери:

Статті

№ 34 (160), 9 вересня 2011

ImageГРОШІ З-ПІД ПЕРА
Шановні читачі, колеги, ми раді повідомити, що вже можемо підбити попередні підсумки акції допомоги японським аграрним журналістам. Нагадаємо, що Міжнародна федерація аграрних журналістів (МФАЖ, IFAJ) звернулася до колег з закликом надати фінансову допомогу сім'ям японських аграрних журналістів, потерпілим цього року від жахливої стихії. На заклик відгукнувся весь світ.
Редакція «Агропрофі» до 20-річчя Незалежності України створила спецвипуск газети, до участі в якому запросила наших колег з інших видань. У цьому номері ми намагалися як розповісти про аграрний сектор України, так і показати, що у нас є аграрна журналістика. У номері презентовано основні галузі українського АПК, кращі вітчизняні підприємства, галузеві асоціації, наукові установи тощо.
Гонорари авторам спецвипуску, які за підтримки співзасновника газети національного інвестора, зернотрейдера і виробника ТОВ СП «НІБУЛОН» було збільшено більше, ніж вдвічі, за попередньої домовленості були перераховані на відповідний благодійний рахунок.
Раді повідомити, що своїм пером учасники спецвипуску змогли зібрати 10 тис. грн, які, сподіваємося, допоможуть нашим японським колегам подолати скрутні часи.
Друга частина акції – презентація українського АПК представникам світової аграрної журналістики – відбудеться 14-18 вересня в Канаді, де цьогоріч збирається щорічний конгрес МФАЖ. На конгресі, зокрема, представники «Агропрофі» презентуватимуть спецвипуск, який буде підготовлено англійською мовою. Таким чином ми зможемо не тільки зробити свій, український, внесок у благородну справу, а й розповісти світу про наші здобутки в аграрній галузі.
Ми вдячні всім небайдужим журналістам, які доклали зусиль, щоб гідно представити аграрну Україну і допомогти японським колегам. До зустрічі в Канаді!
З повагою,
колектив газети «АГРОПРОФІ»
 
НОВИЙ ЗАКОНОТВОРЧИЙ РІК
6 вересня 2011 року урочисто розпочала свою роботу чергова IX сесія Верховної Ради України VI скликання. Серед пріоритетних напрямів законотворчої роботи парламенту на найближчу перспективу є зокрема глибока реформа аграрного сектору, ключовою ланкою якої є реформа земельних відносин.
НОВА КРОВ ДЛЯ УКРАЇНСЬКОГО СЕРЦЯ 
Від 5 вересня 2011 року серце України – Київщина – битиметься з новою силою: до потужних інвесторів, яких область останнім часом залучає все активніше, додався один із лідерів вітчизняного АПК – ТОВ СП «НІБУЛОН». Читати далі...
ЕКСПОРТ «НА РУЧНИКУ»
Україні слід ретельно зважити на доцільність продовження експортного мита або повторного введення квотування на зерно.
УКРАЇНСЬКА ЗЕМЛЯ: МЕТА ЧИ ЗАСІБ?
7 вересня у інформаційній агенції «RegioNews» відбулася чергова прес-конференція за участі голови Державного агентства земельних ресурсів України Сергія Тимченка, народного депутата України, заступника голови Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин ВРУ Валерія Бевзенка, завідувача кафедри землевпорядного проектування Національного університету біоресурсів і природокористування України Андрія Мартина та президента Асоціації «Земельна спілка України» Андрія Кошиля. Ці високоповажні урядовці, політики та вчені намагалися вкотре розібратися самі та роз'яснити іншим, в чому полягає мета завершення земельної реформи та створення прозорого ринку землі, чому земля повинна належати селянину, а не агрохолдингу та чи дасть ринок земель поштовх для сталого соціально-економічного розвитку українського села. 
РОСЛИНА ДОВГОЛІТТЯ: СОЯ У ТЕПЛИКУ
Вирощувати соєві боби почали ще в древньому Китаї. Згодом ця культура зайняла одне з провідних місць раціону азійських країн. Дедалі більше вона стає популярною в Україні. Саме цій культурі була присвячена нарада-семінар, що відбулася 2 вересня у смт Теплик на Вінниччині. Читати далі...
Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: