Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ДЕНЬ ВИРОБНИКІВ БОБОВИХ, АБО СВЯТО ЕКОЛОГІЧНОГО ЗЕМЛЕРОБСТВА У ТЕПЛИКУ
Цьогоріч уже традиційний День поля у фермерському господарстві Олексія Дона в Теплику на...
«НІБУЛОН» ДОЛУЧИВСЯ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ МЕРЕЖІ ДОБРОЧЕСНОСТІ
Відповідна Декларація про створення Всеукраїнської мережі доброчесності була підписана...
СПЕКА НАС НЕ СПИНИТЬ, АБО ЯК ТЕБЕ НЕ ЛЮБИТИ, КЛІМАТЕ МІЙ
Дивне цього року літо: то холод, то спека. Та і вчені вперто твердять — клімат планети невпинно...
ШВЕЙЦАРСЬКЕ СЕРЦЕ В ДАРУНОК УКРАЇНІ
Герой України Олексій Вадатурський визнаний достойним послідовником легендарного швейцарця ...
СМУГАСТИЙ РЕЙС
Перше за багато років вантажене сучасне несамохідне судно з кавунами дісталося до столичної...

Наші партнери:

Статті

№ 15-16 (329), 22 квітня 2016

…ДЕСЬ ТАМ Є І МОЯ КВІТКА!

Вочевидь, ці мрійливі роздуми Маленького принца з однойменної казкової повісті живуть у серці переважної більшості з нас, незалежно від віку, статі і професії. А й насправді, у світі так багато людей, і всі вони такі різні. І з усіма ними дуже гармонійно на планеті співіснують квіти, які повсякчас відтіняють наше життя, додають йому забарвлення, наповнюють радістю. Квітка, як і посмішка, завжди буде найприємнішим подарунком.

Квіти роблять усіх щасливими. А от люди, які поєднали захоплення квітами зі справою свого життя — флористи, запрошували численних поціновувачів прекрасного відвідати Х Міжнародну виставку Flower Expo Ukraine 2016. Цей ювілейний захід, що проходив 12-14 квітня в Києві, був присвячений квітковому бізнесу, ландшафтному дизайну, садівництву та флористиці. Читати далі…

ЩАСЛИВЕ ДИТИНСТВО З «НІБУЛОНОМ»

Справжнє свято влаштував «НІБУЛОН» для дітей Снігурівського району Миколаївщини. Представники компанії відвідали тамтешні навчальні заклади, подарували вихованцям і вчителям приємні та корисні подарунки, а також провели для дітей день відкритих дверей на підприємстві. Читати далі…

УРЯДОВА ЕСТАФЕТА, АБО ЯКИЙ ВІН — СПАДОК ПОПЕРЕДНИКІВ? 

Нині маємо 16-го за ліком прем'єра за часів незалежності. Хочеться сподіватися, що новий уряд стане відповідальним, рішучим та виваженим, як і годиться наступнику попередників. А що залишить в історії України уряд п'ятнадцятий?

«ЯКЩО ЗНАЄШ, ТО РОБИ! А НЕ ЗНАЄШ — СЛУХАЙ!»

Ці золоті слова Ігоря Васильовича Данилюка усвідомлюють усі, хто працював із ним колись і працює тепер. Цей принцип він застосовує і до себе, тому так багато досягнув у житті. Нас вчать батьки, школа, технікуми й інститути, але справжня школа життя для аграрія — то поле і ферма. З якими залишаєшся сам на сам. І тут так само працює: якщо знаєш — роби! Читати далі…

МАКСИМ МАРТИНЮК: «НЕМАЄ ЖОДНОЇ ПРИЧИНИ, ЧОМУ ДЕРЖАВНА ВЛАСНІСТЬ МАЄ ПЕРЕДАВАТИСЬ В КОРИСТУВАННЯ НА ГІРШИХ УМОВАХ, НІЖ ПРИВАТНА»

Про будні служби кореспондент «Агропрофі» розпитував голову Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру Максима Мартинюка.

ІНКУБАТОР ДЛЯ ІДЕЙ

Усі ми знаємо і часто чули про багатство України — чорноземи. Однак у будь-якої країни, і наша країна не виключення, є ще один прихований скарб, яким слід тільки вдало розпорядитися. Йдеться про інформаційні дані держави — це тисячі гігабайтів даних, розшматованих по окремих комп'ютерах дрібних чиновників, по електронних і звичайних паперових папках. У такому вигляді ця інформація представляє цінність лише для обмеженого кола осіб. У демократичному ж суспільстві вона має належатиме всьому народу, і перші кроки назустріч доступності інформації втілено в проекті 1991 Open Data Incubator.

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: