Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ЗЕЛЕНА АЛЬТЕРНАТИВА АБО НЕ ВСІ В ЗАХВАТІ ВІД ПОЯВИ КОНКУРЕНТІВ НА ЕНЕРГЕТИЧНОМУ РИНКУ
Повний текст у друкованій версії Енергетика — як повітря: непомітна, але необхідна....
У КИЄВІ ПРЕЗЕНТУВАЛИ НОВИЙ СОРТ ТЮЛЬПАНІВ ДЖАМАЛА
Уперше в історії новий сорт тюльпанів голландської селекції виведено на честь жительки України —...
МОЛОКО ПО РІЗНІ БОКИ ВИМЕНІ
Нинішні закупівельні ціни не влаштовують і дивують українських виробників молока. За словами...
ВІТЧИЗНЯНИЙ УРОЖАЙ-2017: БИТВА НА ДВА ФРОНТИ. І НЕ ТІЛЬКИ
Повний текст у друкованій версії Станом на 5 квітня 2017 року Україна експортувала 34,13 млн...
СУДНОБУДІВНИКИ ПРОТИ АНТИУКРАЇНСЬКОГО ЗАКОНОПРОЕКТУ «ПРО ВНУТРІШНІЙ ВОДНИЙ ТРАНСПОРТ»
3 березня у стінах Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова відбулося...

Наші партнери:

Статті

№ 13-14 (220), 5 квітня 2013

2013 agroprofi 13ОЛІЙНИЙ ІНТЕРНАЦІОНАЛ

Соняшник в Україні вирощують давно, і за популярністю у аграріїв він поступається хіба що пшениці. Наразі його вирощують 19 тисяч агропідприємств, або 40% усіх сільгоспвиробників, а питома вага соняшнику серед решти олійних складає 78%. Гордістю незалежної України є також наш олійно-жировий переробний комплекс, потужності якого забезпечили країні провідні позиції на ринку експорту соняшникової олії в світі.

Про новітні тенденції у олійно-жировій галузі йшлося на організованій інформаційним агентством «АПК-Інформ» спільно з Американською асоціацією нафтохімічної та олійно-жирової промисловості (AOCS) міжнародній конференції «Олійно-жирова індустрія: тенденції та перспективи-2013». На порозі нового сезону фахівці олійної галузі обговорили тенденції розвитку світового та українського ринку олійних. Не так давно, у листопаді 2012-го, відбулася міжнародна конференція «Олійно-жирова промисловість-2012», на якій підбивалися підсумки року, тому, щоб не повторюватися, цього разу АПК-Інформ організував прибуття в Україну потужного десанту закордонних фахівців олійної галузі. Кого тут тільки не було – турки і англійці, малайці та росіяни, болгари та американці, аргентинці з бельгійцями, німці та китайці, індуси та швейцарці – цілий інтернаціонал.

ПРОПАЛА ГРАМОТА ЗЕМЕЛЬНОЇ РЕФОРМИ

Мораторій на продаж земель сільгосппризначення в Україні продовжено до 2016 року. Однак, є всі шанси вступити в ринок земель вже з 2014 року. Причому у дивний спосіб. Читати далі…

КВІТНЕВІ ТЕЗИ АГРАРНОЇ АКАДЕМІЇ

На черговій сесії загальних зборів Національної академії аграрних наук України 4 квітня 2013 року обрано нового президента академії. Ним став 56-річний Василь Петриченко. Читати далі…

БУВАЛЬЩИНА ПРО ПАРЛАМЕНТСЬКОГО КОЛОБКА

Ми дійсно живемо в казковій країні. Настільки казковій, що сюжети казки і життя переплітаються в одну нитку політичного абсурду. Хто не знає казку про колобка – мандрівника-невдаху, котрий увесь час від когось тікав, аж поки не добігався. Дехто з вітчизняних політиків, мабуть, занадто буквально сприйняв гасло недавнього минулого «Мы рождены, чтоб сказку сделать былью» і почав буквально втілювати казкові сюжети в життя.

НАСІННЯ – ЛЕГАЛЬНЕ-НЕЛЕГАЛЬНЕ

Посівна кампанія 2013 року стартувала ще в кінці лютого і почалася якось скандально: сіяти треба, сіяти є чим, але насіння, як би краще сказати… не зовсім легальне. Хоч і куплене у офіційних постачальників, воно все одно було нелегальним.

ЦІНОВІ ТРЕНДИ НА СВІТОВИХ РИНКАХ ЗЕРНА

Читати далі…

ВНУТРІШНІ ЗАКУПІВЕЛЬНІ ЦІНИ

Закупівельні ціни на зернові та олійні культури, встановлені на зерноприймальних потужностях провідних вітчизняних агропідприємств.

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: