Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ВИРОБНИЦТВО ХАРЧІВ ЯК МИСТЕЦТВО ТА ВИСОКІ ТЕХНОЛОГІЇ
Як зазначають організатори (ДП «Прем'єр Експо» (Україна) и ITEGroupPlc. (Великобританія)),...
ЮВІЛЕЙ ХЛІБОРОБА. ДМИТРУ МОТОРНОМУ — 90!
Дмитру Костянтиновичу Моторному — хліборобу і життєлюбу від Бога, справжній легенді...
ЗЕМЕЛЬНИЙ АВАНПОСТ
повний текст у друкованій версії видання Як убезпечитися від рейдерів, як переукласти договір...
«МИКОЛАЇВЕЦЬ» УСПІШНО ПРОЙШОВ ХОДОВІ ВИПРОБУВАННЯ
В акваторії річки Південний Буг минулого тижня було успішно проведено ходові випробування...

Наші партнери:

Статті

№20-21 (034) 7 червня 2008

Читайте у номері:
ImageУКРАЇНА: ВІД 35 ДО 68 МЛН. ТОНН ЗЕРНА

Вирішити це завдання можна лише об’єднавши усі складові аграрного виробництва - природні, людські та технічні ресурси – в єдиний ланцюг без слабкого кільця.
Що для цього повинна зробити держава? Що для цього повинен зробити бізнес?
Відповіді на ці питання – від професіоналів найвищого рівня:
   Найголовніше - ми визначилися на державному рівні, що Україні це дійсно потрібно. Нам це до снаги!
   Підтвердженням такого рішення є Указ Президента України № 890/2007 від 18 вересня 2007 року «Про деякі заходи щодо розвитку ринку зерна», яким передбачено створення Державної програми «Зерно України 2008-2015». Сподіваємося, що найближчим часом вона все ж таки побачить світ. 
   Вашій увазі думки фахівців щодо шляхів розвитку зернового бізнесу в Україні – Леоніда  Козаченка (УАК) читати даліВолодимира Клименка (УЗА) читати далі..., Олексія Вадатурського (ТОВ СП «НІБУЛОН»), Сергія Стоянова (УАК) і Бориса Беренштейна (САБУ).   
   Суттєві корективи в розподіл сил гравців на світовому ринку агропродукції вносить глобальне світове потепління. Тому пропонуємо прогноз гідрометеорологічної ситуації у світі (зміна клімату, посушливі і сприятливі регіони) та перспективи  українського зернового ринку як одного із стійких регіонів -  Тетяна Адаменко, Укргідрометцентр.
   Стабільність кліматичних умов впливатиме на вартість української землі. Про Земельне питання і історичну перспективу – Євген Ленг, «Укрзернопром Агро».
   Про особливості вирощування сільгосппродукції залежно від якості грунтів – Едуард Єршов компанія «SGS Україна».
   Щоб отримати максимальну віддачу слід застосовувати у агровиробництві сучасну сільськогосподарську техніку, у тому числі вітчизняного виробництва  - Володимир Саченко, Мінпромполітики.
   Про насіння, як важливу складову якості вирощуваної сільгосппродукції – Віктор Маласай, Держнасінінспекція та Олексій Зайцев, АФ «Сади України». 
ЮРИСТИ ПОПЕРЕДЖАЮТЬ: НЕЗНАННЯ ПРАВИЛ ШКОДИТЬ БІЗНЕСУ
Економічний ефект від приєднання до СОТ у всіх на слуху. А от правові аспекти нам допомагають з’ясувати провідні юридичні фірми України.
КОЛИ ФРЕГАТ РОЗПРАВИТЬ КРИЛА: Вітчизняні перспективи зрошувального землеробства
За радянських часів Україна забезпечувала потребу всього колишнього СРСР у дощувальній техніці. Наразі ж знову актуальне високоефективне зрошуване землеробство, яке в умовах глобального потепління набуває першочергового значення.
ГЕРКУЛЕСОВА СИЛА
Героїчну вівсяну кашу так давно готують з пластівців «Геркулес», що й навіть називають геркулесовою. Першим в Україні і єдиним виробником зернових пластівців під цією торговою маркою є Новоукраїнський комбінат хлібопродуктів на Кіровоградщині.
І ЗНОВ «ЗА РИБУ ГРОШІ»
Питанням дня чергового засідання Комітету ВРУ з питань аграрної політики та земельних відносин, що відбулося 3 червня ц.р., цього разу був сучасний стан та законодавче забезпечення розвитку рибної галузі України.
Завантажити номер

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: