Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ВИРОБНИЦТВО ХАРЧІВ ЯК МИСТЕЦТВО ТА ВИСОКІ ТЕХНОЛОГІЇ
Як зазначають організатори (ДП «Прем'єр Експо» (Україна) и ITEGroupPlc. (Великобританія)),...
ЮВІЛЕЙ ХЛІБОРОБА. ДМИТРУ МОТОРНОМУ — 90!
Дмитру Костянтиновичу Моторному — хліборобу і життєлюбу від Бога, справжній легенді...
ЗЕМЕЛЬНИЙ АВАНПОСТ
повний текст у друкованій версії видання Як убезпечитися від рейдерів, як переукласти договір...
«МИКОЛАЇВЕЦЬ» УСПІШНО ПРОЙШОВ ХОДОВІ ВИПРОБУВАННЯ
В акваторії річки Південний Буг минулого тижня було успішно проведено ходові випробування...

Наші партнери:

Статті

№ 21-22 (150), 3 червня 2011

ImageАГРО ДВАДЦЯТЬ ОДИНАДЦЯТЬ, АБО РІК НА РІК НЕ ПРИХОДИТЬСЯ
Це класичне для аграрного виробництва прислів'я певною мірою стосується і тематичних виставкових і громадських заходів. Колись успішні, а колись – не дуже, вони все одно знаходять своїх учасників. Такою стала і цьогорічна ХХІІІ Міжнародна агропромислова виставка-ярмарок «АГРО-2011» 2-5 червня. Або «Агро двадцять одинадцять», як двічі охрестив її на урочистому відкритті міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк. Цьогоріч вона проходила так само у Києві, так само влітку, але не на своєму звичному місці.
Поточного року чимось не влаштували організаторів традиційні і спеціально облаштовані для такої специфічної виставки ані Національний комплекс «Експоцентр України» (колишня ВДНГ), ані виставковий центр в с.Чубинське. Організатор виставки – Мінагрополітики – змінив розпорядника, який, у свою чергу, прилаштував захід у Міжнародному виставковому центрі на лівому березі Дніпра. Зрозуміло, цей центр покликаний проводити виставки, але більш «гламурні» зі значно меншою кількістю експонентів і учасників. А для вуличних експозицій з худобою його територія взагалі не пристосована.
Попри це «АГРО» залишається найпотужнішою аграрною виставкою України. І широка бізнес-програма, і кількість учасників це підтверджують. Як завжди на «Агро» було шумно й людно. Але дуже дискомфортно. І учасникам (особливо племінному поголів'ю тварин і птиці, що, хоч і під навісами, пеклися на розпеченому асфальті). І відвідувачам-фахівцям. І пересічним киянам, що завітали купити смачних наїдків. І мешканцям прилеглих елітних багатоповерхівок, які впродовж роботи виставки і ще багато часу потому матимуть змогу належним чином оцінити всі наявні потужності вітчизняного АПК «на нюх». Читати далі…
ПРО ЗЛОЩАСНІ ПОСТАНОВИ МИ ПОГОВОРИЛИ ЗНОВУ, АБО АПК УКРАЇНИ: НЕПРОСТИЙ ДІАЛОГ ІЗ ВЛАДОЮ
За підрахунками експертів, для збереження ціни на хліб у 2010 році потрібно було 1,1 млрд грн, а селянам не дали отримати 9,7 млрд грн. Негативна практика продовжується. Якщо помножити прогнозований врожай на 400 гривень втрат на кожній тонні від мита та ПДВ, то масштаб збитків, які понесуть аграрії від регуляторної діяльності держави у 2011 році, складе 19,2 млрд грн. Чи не завелика ціна за електоральні перспективи влади?
СВІТОВА ПРОДОВОЛЬЧА БЕЗПЕКА ЗАЛЕЖИТЬ ВІД УКРАЇНИ
Світове співтовариство танцює довкола України, як шаман з бубном довкола багаття. Тільки шаман вимагав у духів дощ, а представники міжнародних організацій вимагають в українців більше продовольства. Адже за підрахунками експертів ФАО, аграрний потенціал України не вичерпано навіть на 50%.
Саме про інвестиційні можливості аграрного сектора у світлі загроз продовольчій безпеці, що існують у світі, йшлося на Другому міжнародному аграрно-інвестиційному форумі «Світова продовольча безпека: виклики та інвестиційні можливості для аграрного сектору», що відбувся 2 червня 2011 року в столичному готелі Інтерконтиненталь у рамках проведення XXIII Міжнародної агропромислової виставки-ярмарку «АГРО-2011».
Читати далі
ПЕРВІСТОК САМОХІДНОЇ ФЛОТИЛІЇ «НІБУЛОНА»
31 травня 2011 року на Миколаївському суднобудівному заводі «Океан» на воду було спущено перший із шести буксирів проекту POSS-115 – буксир-штовхач «NIBULON-1». Будівництво серії цих суден було розпочато на цьому заводі 30 червня 2010 року.
УКРАЇНА – НЕ РОСІЯ? РОСІЙСЬКИЙ ДОСВІД ДЕРЖРЕГУЛЮВАННЯ РИНКУ ЗЕРНА
АГРОПОЛІТИКА IV Міжнародна Зернова Конференція, яка відбулася 26-27 травня 2011 року в Києві зібрала близько 150 спеціалістів зернової справи з усього світу. Традиційні організатори заходу: Міжнародна Асоціація Торгівлі Зерном і Кормами (GAFTA) і Українська Зернова Асоціація (УЗА). Основне гасло конференції – «Вільна торгівля без бар'єрів: зерновий ринок і державна політика». Одною з найцікавіших промов на форумі ми визнали доповідь президента Російського зернового союзу Аркадія Злочевського. З неї стало зрозуміло, що не дуже-то ми і відрізняємося від Росії. Принаймні, у питаннях зернового ринку і державного регулювання на ньому.
НЕОПУБЛІКОВАНІ БУВАЛЬЩИНИ
Під час збирання матеріалів до книги «Зірки першої величини. Агропромисловий комплекс України» журналісти «АГРОПРОФІ» записали десятки годин інтерв'ю з Героями України-агропромисловцями. Звісно, весь цей обсяг не зміг уміститися в одному виданні, однак багато із того, що залишилось «за кадром», має цікавий, повчальний, іноді кумедний зміст. Тож пропонуємо вашій увазі деякі бувальщини, що не увійшли до книги. Читати далі...

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: