Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ВИВЕДЕННЯ ДНІПРА З КОМАТОЗНОГО СТАНУ. «НІБУЛОН» готовий убезпечити внутрішні водні шляхи
Нібулон днопоглиблення24 листопада на лімітуючому перекаті «Дніпродзержинські ворота» у Дніпровському водосховищі...
РОЗМАЇТТЯ СМАКІВ НА UKRAINIAN FOOD EXPO
ukrainian food expo23-24 листопада у столичному виставковому центрі «КиївЕкспоплаза» проходила міжнародна виставка...
ЗАГАДКА У ЗАГАДЦІ
Загадки не люблять лише ті, хто не вміє їх розв'язувати, свідчить народна мудрість. Але це про...
ВІД ОБЛАДНАННЯ ДО САДЖАНЦІВ: ПЛОДООВОЧЕВА ВИСТАВКА У ФОРМАТІ B2B
fresh business expo 20175-7 грудня в Києві проходила міжнародна спеціалізована виставка Fresh Business Expo 2017. Вона...
ПДВ ПРИ ЕКСПОРТІ ОЛІЙНИХ: РУХ НА ЧЕРВОНЕ СВІТЛО
Цивілізоване суспільство вирізняє дотримання низки правил, які враховують інтереси всіх його...

Наші партнери:

Статті

№ 20 (263), 23 травня 2014

ЯКІ ДОТАЦІЇ ПОТРІБНІ ВИРОБНИКАМ МОЛОКА?

Тривалий час підтримка виробників молока здійснювалася за сталими правилами. За попереднього уряду ці правила змінювалися кілька разів. Нині вони знову обговорюються, зокрема, на розгляді у Верховній Раді України перебуває проект закону №4317. Чому ми дотуємо молочні господарства і чого хочемо досягти в результаті? Які взагалі бувають дотації? Якою має бути ефективна система дотацій виробникам молока в Україні? Пропонуємо відповіді на ці та інші питання.

ЛИСТ ЩАСТЯ ВІД МІНФІНУ

Нова мітла, як відомо, по новому мете: будь-який новопризначений керівник зазвичай намагається переробити по-своєму довірену йому ділянку роботи. Тим більш справедливо це щодо нового уряду чи президента. Та от щодо сільського господарства, то кожна наступна влада поводиться вражаюче одноманітно – намагається позбавити аграріїв пільг. Читати далі…

ОЛЕКСІЙ ВАДАТУРСЬКИЙ: «Я ЗРОБИВ ВИБІР – ЗА ЄДИНУ УКРАЇНУ, ЗА ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ВЕКТОР РОЗВИТКУ – І СТОЯТИМУ НА ЦІЙ ПОЗИЦІЇ!»

– Я хочу, щоб в Миколаєві панували стабільність та спокій. Я завжди виступав за демократію та європейські цінності. Але я проти тієї демократії, що закінчується проломленими черепами та скаліченими життями людей. Сьогодні всі ми маємо об'єднатись і захистити інтереси нашої громади, забезпечити мир у нашому з вами дом, – таку заяву зробив генеральний директор ТОВ СП «НІБУЛОН», Герой України Олексій Вадатурський. Читати далі…

«ШКІЛЬНЕ МОЛОКО» – ЗДОРОВ'Я НАЦІЇ Й АЛЬТЕРНАТИВА ЗАКРИТТЮ РИНКІВ РОСІЇ

Сьогодні, коли внутрішній ринок молока і молокопродуктів звужується через скорочення платоспроможного попиту, а також через втрату окремих експортних ринків, слід шукати канали збуту молочної продукції і підтримки цін вітчизняних виробників.

СИРОВАРНЯ ЯК СОЦІАЛЬНИЙ ПРОЕКТ ВИРОБНИКІВ І ПЕРЕРОБНИКІВ МОЛОКА

Для селян із Нижнього Селища на Закарпатті багато років як зникло питання, чи утримувати корову і куди подіти надлишки молока. Раніше ним годували свиней. А останні років десять одноосібники села і ще довколишніх трьох здають молоко від 3 літрів вранці і ввечері на Селиську сироварню, що в Хустському районі.

СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО – БІЗНЕС №1 У СВІТІ

До 2050 року, тобто лише за 37 років, світ має наростити обсяг виробництва зерна на 800 млн тонн, бо інакше буде голод. Таку думку висловив Володимир Клименко, президент Української зернової асоціації (УЗА). Україна відіграватиме не останню роль у збільшенні врожаїв, от тільки, наприклад, цього року собівартість нового врожаю буде на 20-25% вище.

ЕКСПОРТ СІЛЬГОСППРОДУКЦІЇ ДО ЄС: АВТОНОМНІ ТОРГОВІ ПРЕФЕРЕНЦІЇ

Як відомо, ЄС в односторонньому порядку пішов на зниження експортних мит для нашої країни. Однак є певні особливості й умови нашої торгівлі, які розглядалися на практичному семінарі «Поставка сільськогосподарських товарів до країн ЄС з урахуванням режиму автономних торгових преференцій» 20 травня в Києві. Читати далі…

З ЕКОЛОГІЄЮ І РОСЛИНАМИ В АРСЕНАЛІ

Щоб зарадити справі та розширити інформування жителів міст про таїни рослинного життя, 16 травня компанією «Сингента» разом з Мистецьким Арсеналом було урочисто відкрито інтерактивну зону «Екологія та життя рослин» у рамках інноваційного освітнього проекту для дітей «Арсенал ідей».

РІПАК ЗА ОДИН ПРОХІД

Головною ідеєю організації Дня поля компанії АМАКО саме в ПАФ «Білий Стік» стала демонстрація технології вирощування ріпаку за один прохід трактора та агрегату Simba SLD.

 

Як завжди у номері:

ВНУТРІШНІ ЗАКУПІВЕЛЬНІ ЦІНИ

Закупівельні ціни на зернові та олійні культури, встановлені на зерноприймальних потужностях провідних вітчизняних агропідприємств. 

ЦІНОВІ ТРЕНДИ НА СВІТОВИХ РИНКАХ ЗЕРНА

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Ціни на зернові: