Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ВИРОБНИЦТВО ХАРЧІВ ЯК МИСТЕЦТВО ТА ВИСОКІ ТЕХНОЛОГІЇ
Як зазначають організатори (ДП «Прем'єр Експо» (Україна) и ITEGroupPlc. (Великобританія)),...
ЮВІЛЕЙ ХЛІБОРОБА. ДМИТРУ МОТОРНОМУ — 90!
Дмитру Костянтиновичу Моторному — хліборобу і життєлюбу від Бога, справжній легенді...
ЗЕМЕЛЬНИЙ АВАНПОСТ
повний текст у друкованій версії видання Як убезпечитися від рейдерів, як переукласти договір...
«МИКОЛАЇВЕЦЬ» УСПІШНО ПРОЙШОВ ХОДОВІ ВИПРОБУВАННЯ
В акваторії річки Південний Буг минулого тижня було успішно проведено ходові випробування...

Наші партнери:

Статті

№ 38-39 (240), 11 жовтня 2013

ПРО МЕД БЕЗ БДЖІЛ І ЦУКОР БЕЗ ЦУКРУ. РЕАЛІЇ ЦУКРОВОЇ ГАЛУЗІ УКРАЇНИ

Україна має потужний бурякоцукровий комплекс, який посідав провідне місце ще за царату. За радянських часів українським цукром забезпечували усі республіки СРСР, до того ж саме у нас розроблялися сорти цукрових буряків, бурякозбиральна техніка, технології вирощування та готувалися спеціалісти для галузі майже всіх республік колишнього СРСР.

НЕ ЯБЛУКО ПЛАТИТЬ, А ЧАС ПЛАТИТЬ!

У кожної країни є свої національні символи: у Швейцарії – це сир і шоколад, у Німеччини – пиво і сосиски, у Білорусі – картопля, у Голландії – тюльпани. Наливне ж і смаковите яблуко – екологічний і поживний символ Польщі. Одне яблуко на день, переконують поляки, – і дорогу до лікарів можна забути. І додають: «Немає нічого смачнішого наших яблук!». Розповідь про польське яблучне господарство. Читати далі…

ЧЕМПІОНИ МИКОЛИ ПЕТЛЮКА

Потужність польських підприємств не викликає сумнівів і також зрозуміло, що іноземним журналістам у поїздці країною демонстрували кращі з них. Проте і у нас є не гірші.

ТОВ «Сад» – єдине садівниче господарство на теренах столичного Броварського району. Колись на цих землях довкола села Велика Димерка працював чималий радгосп «Великодимерський»: обробляв до 7 тис. га землі, мав дійне поголів'я на рівні 4 тисяч корів, забезпечував роботою понад півтори тисячі працюючих. У тому числі у його розпорядженні було близько 300 гасаду. Читати далі…

У ПРАВОВОМУ ПОЛІ ВОЇН

Бізнесова діяльність – це завжди ризик. В компанії «НІБУЛОН» вважають, що мінімізувати такий ризик може лише робота підприємства виключно у правовому полі. Напередодні професійного свята юристи компанії розповіли, як в межах правового поля правильно відповідати на виклики сучасної української економіки.

ЛОВИСЯ, РИБКО…

Нібито незначна зміна у законодавстві вже декілька років завдає чималого клопоту населенню, яке мешкає і працює на території об'єктів природно-заповідного фонду, особливо рибалкам. Читати далі…

ВКОТРЕ СЯЮТЬ «СОФІЇВСЬКІ ЗОРІ»

Близько півтори тисячі студентів аграрних ВНЗ вкотре зібрав ХІІ Всеукраїнський фестиваль художньої творчості колективів ВНЗ Міністерства аграрної політики та продовольства України «Софіївські зорі».

 

Як завжди у номері:

ВНУТРІШНІ ЗАКУПІВЕЛЬНІ ЦІНИ

Закупівельні ціни на зернові та олійні культури, встановлені на зерноприймальних потужностях провідних вітчизняних агропідприємств.

 

ЦІНОВІ ТРЕНДИ НА СВІТОВИХ РИНКАХ ЗЕРНА Читати далі…

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: