Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ВИРОБНИЦТВО ХАРЧІВ ЯК МИСТЕЦТВО ТА ВИСОКІ ТЕХНОЛОГІЇ
Як зазначають організатори (ДП «Прем'єр Експо» (Україна) и ITEGroupPlc. (Великобританія)),...
ЮВІЛЕЙ ХЛІБОРОБА. ДМИТРУ МОТОРНОМУ — 90!
Дмитру Костянтиновичу Моторному — хліборобу і життєлюбу від Бога, справжній легенді...
ЗЕМЕЛЬНИЙ АВАНПОСТ
повний текст у друкованій версії видання Як убезпечитися від рейдерів, як переукласти договір...
«МИКОЛАЇВЕЦЬ» УСПІШНО ПРОЙШОВ ХОДОВІ ВИПРОБУВАННЯ
В акваторії річки Південний Буг минулого тижня було успішно проведено ходові випробування...

Наші партнери:

Статті

№41 (091), 13 листопада 2009 року

ImageПОКАЗОВИЙ АГРАРНИЙ РІК
Кажуть, що аграрії – щасливі люди. Бо можуть святкувати Новий рік тричі. Перше новоріччя для них – День працівників сільського господарства, коли роботи на полях і битва за врожай завершені, можна підбити попередні підсумки зробленого і спробувати хоч трохи перепочити.
Цьогорічне свято для галузі є показовим. У сенсі того, що показує, хто і що насправді тримає країну. І хоча офіційні урочистості перенесено через епідемію, аграріям є що відзначати.
Так, аграрна галузь країни, за твердженням усіх без винятку політиків, єдина, яка не втратила, а навіть наростила обсяги виробництва. Незважаючи на недостатнє фінансування як з боку держави, так і з боку приватних структур. Додали клопоту й погодні умови. Тим не менше, свої 47 млн тонн зерна цьогоріч отримали.
Маємо що експортувати. За попередніми даними, у липні-жовтні 2009/2010 маркетингового року Україна посіла третє місце у світі з експорту зернових та зернобобових культур (9 млн тонн) з «глибиною проникнення» у 50 країн світу.
Високі перехідні залишки і рекордний урожай минулого року позитивно вплинули на розбудову інфраструктури зернозберігання – в країні почали активно будувати сучасні високотехнологічні елеватори.
Агропідприємства активно долучилися до тваринницької галузі, зокрема – свинарства. За офіційною статистикою, на 1 листопада 2009 року поголів'я свиней збільшилося на 8,3% проти відповідної дати торік. Завдяки збільшенню поголів'я птиці в усіх категоріях господарств на 4,3% (проти 4,1%) триває зростання виробництва яєць на 5,1% (проти 4,8%).
Одним словом, хоч би скільки називали 2009 рік кризовим, позитив можна віднайти і у ньому. Не хотілося б тільки, щоб влада розглядала таку ситуацію як єдино можливий підхід до стимулювання аграрного виробництва.
Єдине, у чому, здавалося б, важко віднайти позитив – це перенесення урочистостей. Для слов'янської душі перенести свято – все одно, що його відібрати. Проте з цим наш народ навчився боротися ще з 1918 року, з переходом на нове літочислення. Власне, тоді з'явилося незрозуміле для західної традиції свято – старий Новий рік. Відтоді ми отримали ще один привід для святкування.
Тож зичимо Вам, шановні читачі, гідно відзначити цієї неділі старий Новий аграрний рік: без велелюдних урочистостей, але в тісному колі друзів. Зі святом Вас!
ВЕЛИКИЙ ПОТЕНЦІАЛ МАЛЕНЬКОЇ ПТАШКИ
Не можна сказати, що ми поїхали до господарства ТОВ «Агросоюз Фенікс» на Київщині, з метою дізнатися про методи зміцнення і збереження здоров'я людини. Проте, відчасти, вийшло саме так.
МАЙБУТНІЙ СВІТОВИЙ БРЕНД ПЛЕКАЮТЬ НА ПОЛТАВЩИНІ
Про те, що Коньяк – це маленьке містечко, людство дізналося, спробувавши народжений там благородний янтарно-золотистий міцний напій. Вочевидь, така сама доля чекає і на Глобино – мальовниче містечко Полтавщини. І станеться це завдяки ковбасі під однойменною торговою маркою.
НА ШЛЯХУ ДО NYSE EURONEXT
Українська офіційна делегація нещодавно відвідала Францію, де ознайомилася з роботою NYSE Euronext, зокрема – біржової площадки Euronext_Paris, а також діяльністю професійних учасників французького біржового ринку.
Завантажити номер
Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: