Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

СТРАТЕГІЯ З РОЗБУДОВИ СТРАТЕГІЇ, АБО ПАПЕРОВА СИМУЛЯЦІЯ ДІЯЛЬНОСТІ
Усі роки незалежності нас тішать розмовами про унікальне географічне розташування України, котре...
КАДАСТРОВІ МАХІНАЦІЇ. ІНОДІ НЕ ЗАХИЩАЄ НАВІТЬ ДЕРЖАВНИЙ АКТ
Коли починаєш розслідувати шахрайські схеми щодо оборудок із землею, просто дивом дивуєшся,...
АГРО-2017: З АКЦЕНТОМ НА ТЕХНІЦІ
XXIХ Міжнародна, і третя в умовах війни на Сході України, агропромислова виставка «АГРО-2017»...
ВИСОКИЙ ПОТЕНЦІАЛ ЯРОГО ТРИТИКАЛЕ
Тритикале завдяки низці агрономічних переваг і високим товарним якостям може стати не просто...
МІЦНЕ КОРІННЯ ХОРТИЦЬКОГО ТЕРМІНАЛУ
Міцним корінням із тисяч паль, подібно до знаменитих столітніх козацьких дубів, вростає в...

Наші партнери:

Статті

№41 (091), 13 листопада 2009 року

ImageПОКАЗОВИЙ АГРАРНИЙ РІК
Кажуть, що аграрії – щасливі люди. Бо можуть святкувати Новий рік тричі. Перше новоріччя для них – День працівників сільського господарства, коли роботи на полях і битва за врожай завершені, можна підбити попередні підсумки зробленого і спробувати хоч трохи перепочити.
Цьогорічне свято для галузі є показовим. У сенсі того, що показує, хто і що насправді тримає країну. І хоча офіційні урочистості перенесено через епідемію, аграріям є що відзначати.
Так, аграрна галузь країни, за твердженням усіх без винятку політиків, єдина, яка не втратила, а навіть наростила обсяги виробництва. Незважаючи на недостатнє фінансування як з боку держави, так і з боку приватних структур. Додали клопоту й погодні умови. Тим не менше, свої 47 млн тонн зерна цьогоріч отримали.
Маємо що експортувати. За попередніми даними, у липні-жовтні 2009/2010 маркетингового року Україна посіла третє місце у світі з експорту зернових та зернобобових культур (9 млн тонн) з «глибиною проникнення» у 50 країн світу.
Високі перехідні залишки і рекордний урожай минулого року позитивно вплинули на розбудову інфраструктури зернозберігання – в країні почали активно будувати сучасні високотехнологічні елеватори.
Агропідприємства активно долучилися до тваринницької галузі, зокрема – свинарства. За офіційною статистикою, на 1 листопада 2009 року поголів'я свиней збільшилося на 8,3% проти відповідної дати торік. Завдяки збільшенню поголів'я птиці в усіх категоріях господарств на 4,3% (проти 4,1%) триває зростання виробництва яєць на 5,1% (проти 4,8%).
Одним словом, хоч би скільки називали 2009 рік кризовим, позитив можна віднайти і у ньому. Не хотілося б тільки, щоб влада розглядала таку ситуацію як єдино можливий підхід до стимулювання аграрного виробництва.
Єдине, у чому, здавалося б, важко віднайти позитив – це перенесення урочистостей. Для слов'янської душі перенести свято – все одно, що його відібрати. Проте з цим наш народ навчився боротися ще з 1918 року, з переходом на нове літочислення. Власне, тоді з'явилося незрозуміле для західної традиції свято – старий Новий рік. Відтоді ми отримали ще один привід для святкування.
Тож зичимо Вам, шановні читачі, гідно відзначити цієї неділі старий Новий аграрний рік: без велелюдних урочистостей, але в тісному колі друзів. Зі святом Вас!
ВЕЛИКИЙ ПОТЕНЦІАЛ МАЛЕНЬКОЇ ПТАШКИ
Не можна сказати, що ми поїхали до господарства ТОВ «Агросоюз Фенікс» на Київщині, з метою дізнатися про методи зміцнення і збереження здоров'я людини. Проте, відчасти, вийшло саме так.
МАЙБУТНІЙ СВІТОВИЙ БРЕНД ПЛЕКАЮТЬ НА ПОЛТАВЩИНІ
Про те, що Коньяк – це маленьке містечко, людство дізналося, спробувавши народжений там благородний янтарно-золотистий міцний напій. Вочевидь, така сама доля чекає і на Глобино – мальовниче містечко Полтавщини. І станеться це завдяки ковбасі під однойменною торговою маркою.
НА ШЛЯХУ ДО NYSE EURONEXT
Українська офіційна делегація нещодавно відвідала Францію, де ознайомилася з роботою NYSE Euronext, зокрема – біржової площадки Euronext_Paris, а також діяльністю професійних учасників французького біржового ринку.
Завантажити номер
Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: