Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ВІТЧИЗНЯНИЙ УРОЖАЙ-2017: БИТВА НА ДВА ФРОНТИ. І НЕ ТІЛЬКИ
Повний текст у друкованій версії Станом на 5 квітня 2017 року Україна експортувала 34,13 млн...
ОЖИНА — НЕ ПРОСТО НІШЕВА ЯГОДА
Повний текст у друкованій версії Продовжуємо публікацію матеріалів другої національної...
СУДНОБУДІВНИКИ ПРОТИ АНТИУКРАЇНСЬКОГО ЗАКОНОПРОЕКТУ «ПРО ВНУТРІШНІЙ ВОДНИЙ ТРАНСПОРТ»
3 березня у стінах Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова відбулося...
АЧС — ПАМ'ЯТКА ДЛЯ ВЛАСНИКА СВИНЕЙ
З 2012 року Україною, на жаль, упевнено поширюється небезпечна для країни африканська чума...
РІК РОБОТИ ЧИННОГО УРЯДУ
Що не кажіть, любимо ми всякого роду ювілеї та річниці, навіть невизначні. От для любителів...

Наші партнери:

Статті

№ 37 (344), 7 жовтня 2016

ВІДХОДИ — НА ДОХОДИ, АБО «ЗЕЛЕНИМ» ТАРИФОМ ПО НАФТІ І ГАЗУ

І людина, й економіка можуть рухатися вперед лише допоки в них є енергія. Відтак і проблема енергоносіїв давно стала стратегічною — через доступ до їхніх джерел розв'язували війни та скидали уряди. Проте технології не стоять на місці, і скоро вчені обіцяють нам безкінечний океан практично дармової енергії «прирученого» термоядерного синтезу.

Але будьмо реалістами: до промислового застосування винаходів такого глобального масштабу пройде ще років зо 20-30. Й увесь цей час людство потерпатиме від дефіциту енергії. Що це таке, ми добре знаємо на власному досвіді — варто лише згадати «віялові» відключення електроенергії кінця 1990-х.

Зараз Україна також потерпає від дефіциту енергоносіїв. Події на Сході країни перекроїли енергетичну мапу держави, розірвавши донедавна єдиний народногосподарський організм. Кілька крупних теплоелектростанцій і майже всі вугільні шахти, котрі добували для них паливо, залишилися на окупованій території. Досі нам вдавалося сяк-так зводити енергетичний баланс, закуповуючи вугілля. Проте є й інший шлях — розвивати альтернативні джерела енергії, котрі здатні замістити як ТЕС, так і імпортний природний газ.

ДОВЖЕНКОВА ЗЕМЛЯ

У селі Яреськи на Полтавщині працює єдине в Україні і світі сільгосппідприємство, яке носить ім'я нашого видатного співвітчизника Олександра Петровича Довженка. 1984 року сельчани перейменували колгосп на його честь. І відтоді господарство увічнило довженкове ім'я, а землі, на яких відтоді сільгосппідприємство господарюючи приростає, йменуються довженковими. Читати далі...

НЕ ДОПУСТИТИ ТРАНСПОРТНОГО КОЛАПСУ!

Про критичну ситуацію щодо забезпечення перевезень залізничним транспортом вантажів вітчизняних підприємств викладено у Відкритому листі галузевих об'єднань промисловості та АПК, зокрема, Української зернової асоціації, до органів влади.

ІНВЕСТИЦІЙНА ПРОГРАМА КОМПАНІЇ «НІБУЛОН» ПОВЕРТАЄТЬСЯ НА ХЕРСОНЩИНУ

30 вересня 2016 року у м. Гола Пристань Херсонської області урочисто було дано старт реалізації інвестиційного проекту компанії «НІБУЛОН». У рамках проекту на Херсонщині буде збудовано новий найсучасніший перевантажувальний термінал з відвантаження зернових та олійних культур на річковий та морський транспорт.

УПЕРШЕ В УКРАЇНІ СЕРТИФІКАТИ АУДИТОРІВ НАССР ОТРИМАЛИ 318 ІНСПЕКТОРІВ

Як відомо, 20 вересня 2015 року набрав чинності Закон України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», який входить до групи так званих євроінтеграційних, бо побудований на принципах та вимогах до безпечності харчових продуктів, які діють в ЄС.

Таким чином, замість необхідності боротися з наслідками, запроваджується превентивний підхід до контролю, коли контролюватиметься весь ланцюг виробництва харчового продукту Читати далі...

УНІКАЛЬНИЙ ПРОЕКТ EUROPOLIGON ВИЙШОВ НА ФІНІШНУ ПРЯМУ

Проект EUROpoligon, який цього року вперше розпочала компанія LNZ Group, виходить на фінішну пряму. Днями на дослідницьких полях Шполянського району Черкащини розпочалося збирання гібридів кукурудзи. Насіння відразу зважують та досліджують у лабораторії. Читати далі...

 

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: