Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ЗЕЛЕНА АЛЬТЕРНАТИВА АБО НЕ ВСІ В ЗАХВАТІ ВІД ПОЯВИ КОНКУРЕНТІВ НА ЕНЕРГЕТИЧНОМУ РИНКУ
Повний текст у друкованій версії Енергетика — як повітря: непомітна, але необхідна....
У КИЄВІ ПРЕЗЕНТУВАЛИ НОВИЙ СОРТ ТЮЛЬПАНІВ ДЖАМАЛА
Уперше в історії новий сорт тюльпанів голландської селекції виведено на честь жительки України —...
МОЛОКО ПО РІЗНІ БОКИ ВИМЕНІ
Нинішні закупівельні ціни не влаштовують і дивують українських виробників молока. За словами...
ВІТЧИЗНЯНИЙ УРОЖАЙ-2017: БИТВА НА ДВА ФРОНТИ. І НЕ ТІЛЬКИ
Повний текст у друкованій версії Станом на 5 квітня 2017 року Україна експортувала 34,13 млн...
СУДНОБУДІВНИКИ ПРОТИ АНТИУКРАЇНСЬКОГО ЗАКОНОПРОЕКТУ «ПРО ВНУТРІШНІЙ ВОДНИЙ ТРАНСПОРТ»
3 березня у стінах Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова відбулося...

Наші партнери:

«НІБУЛОН» УЖЕ ЕКСПОРТУВАВ 2,2 МЛН ТОНН ЗЕРНОВИХ У 2012/13 МР

ТОВ СП «НІБУЛОН», один з лідерів вітчизняного аграрного ринку, на ділі доводить, що за будь-яких економічних умов продовжує стабільно та успішно працювати та розвиватися.

Сьогодні, компанія продовжує свою діяльність у напрямку збільшення власних можливостей з приймання сільгосппродукції, розширення доступу до роботи безпосередньо з товаровиробниками в регіонах власної діяльності. «НІБУЛОН» - один з небагатьох в аграрному секторі України працює з постачальниками за принципом «єдиного вікна» і демонструє повну відкритість по відношенню до всіх своїх партнерів.

Компанія має єдиний в Україні приватний морський перевантажувальний термінал з власним причалом, який використовується для перевалки зернових та олійних культур – як власних, вирощених, так і придбаних у сільгоспвиробників. У 2012-13 МР експорт групи компаній "НІБУЛОН" склав вже 2,231 млн. тонн продукції.

У першій половині 2012-13 МР філії компанії успішно здійснили заготівлю сільгосппродукції. За її проміжними підсумками лідерами є: ТОВ «Старобільський елеватор» (210 тис. тонн), філія «Смотрич» (181 тис. тонн), філія «Мар’янівська» (150,8 тис. тонн), філія «Переяславська» (135,6 тис. тонн), філія «Новоодеська» (135,5 тис. тонн), філія «Золотоніська» (126,7 тис. тонн), філія «Тетерів» (126,7 тис. тонн). Перевантажувальним терміналом у м. Миколаєві вже заготовлено 2 млн 160 тис. тонн сільгосппродукції.

 

* * *

Загалом, станом на 21 січня, із України аграрії експортували 15,5 мільйона тонн зернових. Наразі основною експортною культурою є кукурудза, якої поставили на зовнішні ринки 7,3 мільйона тонн. Крім кукурудзи аграрії продовжують продавати ячмінь, якого вже експортовано майже 2 млн тонн. Про це повідомив міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк.

За його словами, сьогодні Україна продовжує утримувати ключові позиції на міжнародному зерновому ринку завдяки динамічному експорту. І, виходячи з цифр, ми уже експортували більше половини того потенціалу, який прогнозували після закінчення збору врожаю.

Посадовець нагадав, що в Україні на сьогодні достатні запаси зерна для забезпечення внутрішніх продовольчих потреб та посилення позиції на зовнішніх ринках. Так, станом на 1 січня в країні наявні близько 30 млн тонн зерна, зокрема 8,4 млн тонн пшениці (з них 5,8 млн тонн продовольчої, у той час як на продовольчі потреби до отримання нового урожаю 2013 року потрібно 2,6 млн тонн), а також 13,8 млн тонн кукурудзи та 5 млн тонн ячменю.

Шановні постачальники! Компанія «НІБУЛОН» запрошує до співпраці всіх виробників сільгосппродукції. Із закупівельними цінами компанії ви можете ознайомитися на офіційному сайті, за адресою http://www.nibulon.com/r/zprice.php. З питань реалізації звертайтеся до відділу закупівель: тел. 0512-58-04-03; факс 0512-37-13-02.

Також всі філії компанії приймають на зберігання сільськогосподарську продукцію від сільгоспвиробників та посередників. З усіх питань звертайтеся до менеджерів філій.

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: