Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ВИВЕДЕННЯ ДНІПРА З КОМАТОЗНОГО СТАНУ. «НІБУЛОН» готовий убезпечити внутрішні водні шляхи
Нібулон днопоглиблення24 листопада на лімітуючому перекаті «Дніпродзержинські ворота» у Дніпровському водосховищі...
РОЗМАЇТТЯ СМАКІВ НА UKRAINIAN FOOD EXPO
ukrainian food expo23-24 листопада у столичному виставковому центрі «КиївЕкспоплаза» проходила міжнародна виставка...
ЗАГАДКА У ЗАГАДЦІ
Загадки не люблять лише ті, хто не вміє їх розв'язувати, свідчить народна мудрість. Але це про...
ВІД ОБЛАДНАННЯ ДО САДЖАНЦІВ: ПЛОДООВОЧЕВА ВИСТАВКА У ФОРМАТІ B2B
fresh business expo 20175-7 грудня в Києві проходила міжнародна спеціалізована виставка Fresh Business Expo 2017. Вона...
З НАСТАННЯМ ГРУДНЯ ПРИХОДИТЬ І ЗЕМЕЛЬНИЙ МОРАТОРІЙ
мораторій на продаж сільгоспземліА чи знаєте ви, що 5 грудня у світі відзначають Всесвітній день ґрунтів? Правда, свято це...

Наші партнери:

V Міжнародний форум «Агробізнес України»

12 - 14 березня 2013 р., Готель «Інтерконтиненталь», Київ, Україна

www.ukraineagribusiness.com

 

«У Росії та СНД достатньо всіх складових аби стати дуже впливовим центром світового аграрного ринку… Я готовий у цьому брати участь!»

Джим Роджерс, відомий міжнародний інвестор,вересень 2012 р.

 

У березні  2013 р. міжнародному форуму «Агробізнес України»  Інститута Адама Сміта виповнюєтся 5 років! Вже сьогодні ми запрошуємо Вас занести цю дату до робочого календарю 2013 та приєднатись до п’ятогоювілейного щорічного форума «Агробізнес України 2013», що традиційно відбуватиметься 12-14 березня 2013 р. в готелі «Інтерконтиненталь» у Києві.

До Вашої уваги пропонується робоча програма АБУ 2013, побудована на базі глибокого та детального дослідження з основними гравцями української та міжнародної аграрної галузі. Отже,  які найголовніші питання хвилюють сучасного аграрія?

 

Продовольча криза – одна з найпопулярніших тем глобальної економіки. Та чи, дійсно, можна стверджувати, що ніхто не намагається  нею спекулювати для досягнення комерційного прибутку?  Як Україна може долучитися до розв'язання  цієї проблеми?

Тема зняття  мораторія на землю вже п’ятий рік  - одна з найгарячих для оговорення на форумі. Які РЕАЛЬНІ стратегії агрохолдингів щодо реформи? Чи мають вони «план Б»?

Яке питання важливіше вирішити: «Застосування інноваційних технологій для звищення врожайності?» або «як краще навчати бабулю, що працює у сільскому господарстві користуватись комп’ютером?»

ПЛЮС!Як довести сучасному студенту, що займатись аграрним бізнесом є набагато престижнішим ніж фінансами?.. і багато іншого!

Зареєструйтесь до 14-го грудня - зекономте £200!

 

АБУ 2013 - Унікальна можливість зустріти 150+ фахівців агарноЇ Галузі, в тому числі представників:

Урядові органи: Кабінет Міністрів України, Державне агентство України з інвестицій та інновацій, Верховна Рада України й Міністерство аграрної політики України;

Провідні компанії аграрної індустриї: AgroLVLtd, Агродія, AgrofusionHolding, AgroGeneration, Astarta, Avangard, BankofNewYorkMellon, BNPParibas (SuisseSA),Bunge, Cargill, CreditAgricoleCIB, CreditSuisse, DakorAgroHolding, Danone, DeutscheBank, Зерновий Альянс, EBRD,IndustrialMilkCompany, HorizonCapital, HSBC, IFCInkerman, LandkomInternational, МНР,Мрія Груп, Наша Олія, NCHAdvisors, NestleUkraine, Нібулон, Pepsico, UkrainianAgrarianInvestments,САГРО,Sandora, SintalAgriculture, Smart-Holding, Украгрохімхолдінг, Укрпродукт Груп, UkrainianSugarCompany, Ukrmilkinvest,і багато інших!

 

 

 

 

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Ціни на зернові: