Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ЗЕЛЕНА АЛЬТЕРНАТИВА АБО НЕ ВСІ В ЗАХВАТІ ВІД ПОЯВИ КОНКУРЕНТІВ НА ЕНЕРГЕТИЧНОМУ РИНКУ
Повний текст у друкованій версії Енергетика — як повітря: непомітна, але необхідна....
У КИЄВІ ПРЕЗЕНТУВАЛИ НОВИЙ СОРТ ТЮЛЬПАНІВ ДЖАМАЛА
Уперше в історії новий сорт тюльпанів голландської селекції виведено на честь жительки України —...
МОЛОКО ПО РІЗНІ БОКИ ВИМЕНІ
Нинішні закупівельні ціни не влаштовують і дивують українських виробників молока. За словами...
ВІТЧИЗНЯНИЙ УРОЖАЙ-2017: БИТВА НА ДВА ФРОНТИ. І НЕ ТІЛЬКИ
Повний текст у друкованій версії Станом на 5 квітня 2017 року Україна експортувала 34,13 млн...
ОЖИНА — НЕ ПРОСТО НІШЕВА ЯГОДА
Повний текст у друкованій версії Продовжуємо публікацію матеріалів другої національної...

Наші партнери:

V Міжнародний форум «Агробізнес України»

12 - 14 березня 2013 р., Готель «Інтерконтиненталь», Київ, Україна

www.ukraineagribusiness.com

 

«У Росії та СНД достатньо всіх складових аби стати дуже впливовим центром світового аграрного ринку… Я готовий у цьому брати участь!»

Джим Роджерс, відомий міжнародний інвестор,вересень 2012 р.

 

У березні  2013 р. міжнародному форуму «Агробізнес України»  Інститута Адама Сміта виповнюєтся 5 років! Вже сьогодні ми запрошуємо Вас занести цю дату до робочого календарю 2013 та приєднатись до п’ятогоювілейного щорічного форума «Агробізнес України 2013», що традиційно відбуватиметься 12-14 березня 2013 р. в готелі «Інтерконтиненталь» у Києві.

До Вашої уваги пропонується робоча програма АБУ 2013, побудована на базі глибокого та детального дослідження з основними гравцями української та міжнародної аграрної галузі. Отже,  які найголовніші питання хвилюють сучасного аграрія?

 

Продовольча криза – одна з найпопулярніших тем глобальної економіки. Та чи, дійсно, можна стверджувати, що ніхто не намагається  нею спекулювати для досягнення комерційного прибутку?  Як Україна може долучитися до розв'язання  цієї проблеми?

Тема зняття  мораторія на землю вже п’ятий рік  - одна з найгарячих для оговорення на форумі. Які РЕАЛЬНІ стратегії агрохолдингів щодо реформи? Чи мають вони «план Б»?

Яке питання важливіше вирішити: «Застосування інноваційних технологій для звищення врожайності?» або «як краще навчати бабулю, що працює у сільскому господарстві користуватись комп’ютером?»

ПЛЮС!Як довести сучасному студенту, що займатись аграрним бізнесом є набагато престижнішим ніж фінансами?.. і багато іншого!

Зареєструйтесь до 14-го грудня - зекономте £200!

 

АБУ 2013 - Унікальна можливість зустріти 150+ фахівців агарноЇ Галузі, в тому числі представників:

Урядові органи: Кабінет Міністрів України, Державне агентство України з інвестицій та інновацій, Верховна Рада України й Міністерство аграрної політики України;

Провідні компанії аграрної індустриї: AgroLVLtd, Агродія, AgrofusionHolding, AgroGeneration, Astarta, Avangard, BankofNewYorkMellon, BNPParibas (SuisseSA),Bunge, Cargill, CreditAgricoleCIB, CreditSuisse, DakorAgroHolding, Danone, DeutscheBank, Зерновий Альянс, EBRD,IndustrialMilkCompany, HorizonCapital, HSBC, IFCInkerman, LandkomInternational, МНР,Мрія Груп, Наша Олія, NCHAdvisors, NestleUkraine, Нібулон, Pepsico, UkrainianAgrarianInvestments,САГРО,Sandora, SintalAgriculture, Smart-Holding, Украгрохімхолдінг, Укрпродукт Груп, UkrainianSugarCompany, Ukrmilkinvest,і багато інших!

 

 

 

 

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: