Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ДЕНЬ ВИРОБНИКІВ БОБОВИХ, АБО СВЯТО ЕКОЛОГІЧНОГО ЗЕМЛЕРОБСТВА У ТЕПЛИКУ
Цьогоріч уже традиційний День поля у фермерському господарстві Олексія Дона в Теплику на...
«НІБУЛОН» ДОЛУЧИВСЯ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ МЕРЕЖІ ДОБРОЧЕСНОСТІ
Відповідна Декларація про створення Всеукраїнської мережі доброчесності була підписана...
СПЕКА НАС НЕ СПИНИТЬ, АБО ЯК ТЕБЕ НЕ ЛЮБИТИ, КЛІМАТЕ МІЙ
Дивне цього року літо: то холод, то спека. Та і вчені вперто твердять — клімат планети невпинно...
ШВЕЙЦАРСЬКЕ СЕРЦЕ В ДАРУНОК УКРАЇНІ
Герой України Олексій Вадатурський визнаний достойним послідовником легендарного швейцарця ...
СМУГАСТИЙ РЕЙС
Перше за багато років вантажене сучасне несамохідне судно з кавунами дісталося до столичної...

Наші партнери:

V Міжнародний форум «Агробізнес України»

12 - 14 березня 2013 р., Готель «Інтерконтиненталь», Київ, Україна

www.ukraineagribusiness.com

 

«У Росії та СНД достатньо всіх складових аби стати дуже впливовим центром світового аграрного ринку… Я готовий у цьому брати участь!»

Джим Роджерс, відомий міжнародний інвестор,вересень 2012 р.

 

У березні  2013 р. міжнародному форуму «Агробізнес України»  Інститута Адама Сміта виповнюєтся 5 років! Вже сьогодні ми запрошуємо Вас занести цю дату до робочого календарю 2013 та приєднатись до п’ятогоювілейного щорічного форума «Агробізнес України 2013», що традиційно відбуватиметься 12-14 березня 2013 р. в готелі «Інтерконтиненталь» у Києві.

До Вашої уваги пропонується робоча програма АБУ 2013, побудована на базі глибокого та детального дослідження з основними гравцями української та міжнародної аграрної галузі. Отже,  які найголовніші питання хвилюють сучасного аграрія?

 

Продовольча криза – одна з найпопулярніших тем глобальної економіки. Та чи, дійсно, можна стверджувати, що ніхто не намагається  нею спекулювати для досягнення комерційного прибутку?  Як Україна може долучитися до розв'язання  цієї проблеми?

Тема зняття  мораторія на землю вже п’ятий рік  - одна з найгарячих для оговорення на форумі. Які РЕАЛЬНІ стратегії агрохолдингів щодо реформи? Чи мають вони «план Б»?

Яке питання важливіше вирішити: «Застосування інноваційних технологій для звищення врожайності?» або «як краще навчати бабулю, що працює у сільскому господарстві користуватись комп’ютером?»

ПЛЮС!Як довести сучасному студенту, що займатись аграрним бізнесом є набагато престижнішим ніж фінансами?.. і багато іншого!

Зареєструйтесь до 14-го грудня - зекономте £200!

 

АБУ 2013 - Унікальна можливість зустріти 150+ фахівців агарноЇ Галузі, в тому числі представників:

Урядові органи: Кабінет Міністрів України, Державне агентство України з інвестицій та інновацій, Верховна Рада України й Міністерство аграрної політики України;

Провідні компанії аграрної індустриї: AgroLVLtd, Агродія, AgrofusionHolding, AgroGeneration, Astarta, Avangard, BankofNewYorkMellon, BNPParibas (SuisseSA),Bunge, Cargill, CreditAgricoleCIB, CreditSuisse, DakorAgroHolding, Danone, DeutscheBank, Зерновий Альянс, EBRD,IndustrialMilkCompany, HorizonCapital, HSBC, IFCInkerman, LandkomInternational, МНР,Мрія Груп, Наша Олія, NCHAdvisors, NestleUkraine, Нібулон, Pepsico, UkrainianAgrarianInvestments,САГРО,Sandora, SintalAgriculture, Smart-Holding, Украгрохімхолдінг, Укрпродукт Груп, UkrainianSugarCompany, Ukrmilkinvest,і багато інших!

 

 

 

 

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: