Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ЗЕЛЕНА АЛЬТЕРНАТИВА АБО НЕ ВСІ В ЗАХВАТІ ВІД ПОЯВИ КОНКУРЕНТІВ НА ЕНЕРГЕТИЧНОМУ РИНКУ
Повний текст у друкованій версії Енергетика — як повітря: непомітна, але необхідна....
У КИЄВІ ПРЕЗЕНТУВАЛИ НОВИЙ СОРТ ТЮЛЬПАНІВ ДЖАМАЛА
Уперше в історії новий сорт тюльпанів голландської селекції виведено на честь жительки України —...
МОЛОКО ПО РІЗНІ БОКИ ВИМЕНІ
Нинішні закупівельні ціни не влаштовують і дивують українських виробників молока. За словами...
ВІТЧИЗНЯНИЙ УРОЖАЙ-2017: БИТВА НА ДВА ФРОНТИ. І НЕ ТІЛЬКИ
Повний текст у друкованій версії Станом на 5 квітня 2017 року Україна експортувала 34,13 млн...
СУДНОБУДІВНИКИ ПРОТИ АНТИУКРАЇНСЬКОГО ЗАКОНОПРОЕКТУ «ПРО ВНУТРІШНІЙ ВОДНИЙ ТРАНСПОРТ»
3 березня у стінах Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова відбулося...

Наші партнери:

ЦІНОВІ ТРЕНДИ НА СВІТОВИХ РИНКАХ ЗЕРНА

За останній тиждень ринки підтягнули свої позиції, зосереджуючись на фундаментальних факторах зростання.
Щодо пшениці останній тиждень пройшов без суттєвих цінових змін. У Росії експорт уповільнюється через високі місцеві ціни вище експортного паритету. У США пшениця котирується вище через вологу погоду в Аргентині, яка призводить до щоденного зниження якості, і прогнози обіцяють нові дощі. В Австралії сухо і зараз вже занадто пізно діяти задля покращення врожаю. На сьогодні жодних великих тендерів не відбувається. Слід відзначити, що Китай імпортує зараз більше, ніж очікувалося на ринку, це має бути враховано, адже такі тенденції можуть мати великий вплив на ціни, якщо Китай продовжуватиме купувати.
В Україні вже став загальновідомим факт наближення експортних обмежень – 15 листопада, що спричинило зупинку закупівель більшості трейдерів по регіонам України та впродовж 2-3 тижнів планується це обмеження в портах. Експортери виконують і транспортують старі продажі, але ніхто не продає. Тимчасове зростання ціни в портах зумовлене бажанням якомога швидше накопичити необхідні об'єми та відвантажити пшеницю до моменту введення обмежень. Подальша ситуація визначатиметься умовами обмежень.
Ціни на кукурудзу продовжують збільшуватися за рахунок зростаючого попиту з боку Європи. Особливу увагу зараз приділяють українській кукурудзі, оскільки вона значно дешевше, ніж європейська. Особливим попитом українська кукурудза зараз користується у таких країн як Іспанія, Голландія, Німеччина і навіть Франція, особливо у кормовому секторі. Кукурудза в Європі занадто дешева в порівнянні з пшеницею і ячменем, і вона широко використовується у виробництві комбікормів. Експорт кукурудзи США низький, але попит на корм та етанол є на рівні очікувань. Тиск врожаю в США і Україні минув (близько 90% врожаю зібрано в обох країнах), в Західній Європі його так і не було у зв'язку з регулярними дощами.
За останній тиждень ціни на кукурудзу в Україні почали стрімко зростати, наслідуючи зовнішні ринки, в середньому зростання склало від 100 до 150 грн/т. В подальшому ми очікуємо більш стриманий сценарій. Ринок кукурудзи буде знаходитись в рамках волатильності зовнішніх ринків.
Соєві боби в США зміцнюються через відсутність тиску врожаю і дуже хороший експортний попит. Ринок стурбований відсутністю дощів у центральній частині Бразилії і надлишком дощів на півдні Бразилії, в Аргентині, Уругваї та Парагваї. Ціни на внутрішньому ринку України на сою зросли в середньому на 50 грн/т. У подальшому фахівці ринку очікують на незначне зростання.
За інформацією торгового відділу ТОВ СП «НІБУЛОН»
З ціновою політикою ТОВ СП «НІБУЛОН» можна ознайомитися на сайті http://www.nibulon.com/r/main.php
або зателефонувавши на автовідповідач (тел 0512 58-04-02)

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: