Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ДЕНЬ ВИРОБНИКІВ БОБОВИХ, АБО СВЯТО ЕКОЛОГІЧНОГО ЗЕМЛЕРОБСТВА У ТЕПЛИКУ
Цьогоріч уже традиційний День поля у фермерському господарстві Олексія Дона в Теплику на...
«НІБУЛОН» ДОЛУЧИВСЯ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ МЕРЕЖІ ДОБРОЧЕСНОСТІ
Відповідна Декларація про створення Всеукраїнської мережі доброчесності була підписана...
СПЕКА НАС НЕ СПИНИТЬ, АБО ЯК ТЕБЕ НЕ ЛЮБИТИ, КЛІМАТЕ МІЙ
Дивне цього року літо: то холод, то спека. Та і вчені вперто твердять — клімат планети невпинно...
ШВЕЙЦАРСЬКЕ СЕРЦЕ В ДАРУНОК УКРАЇНІ
Герой України Олексій Вадатурський визнаний достойним послідовником легендарного швейцарця ...
СМУГАСТИЙ РЕЙС
Перше за багато років вантажене сучасне несамохідне судно з кавунами дісталося до столичної...

Наші партнери:

З ВЕЛИКИМ ОПТИМІЗМОМ І ВІРОЮ В УКРАЇНУ

Image25 липня у рамках першого офіційного візиту до Миколаєва директор Світового Банку у справах України, Білорусі та Молдови Чімяо Фан відвідав і перевантажувальний термінал ТОВ СП «НІБУЛОН». Його супроводжували координатор програм у секторі сталого розвитку в Україні, Білорусі та Молдові Тамара Сулухія, старший менеджер портфелю проектів Світового банку в Україні Вікторія Сіряченко та керівник служби зовнішніх зв'язків Представництва Світового банку в Україні Дмитро Деркач.
Метою візиту делегації стало обговорення з керівництвом компанії «НІБУЛОН» труднощів та перспектив розвитку українського бізнесу.
Чімяо Фан висловив своє захоплення рівнем і темпами розвитку компанії «НІБУЛОН»: «Мене зачаровує історія становлення вашої компанії, особливо коли я усвідомлюю те, з чого ви розпочинали свій бізнес, і як ви виросли. Це вражає мене і як економіста, і як представника Світового банку. Адже діяльність Світового банку спрямована на те, щоб допомагати різним країнам та людям у цих країнах. Те, що ми сьогодні тут бачимо – це дуже гарний приклад того, як наш банк може бути корисним».
Також він зазначив, що чотири з половиною роки мав досвід роботи керівником компанії у приватному секторі у Китаї. Тому на особистому прикладі знає, як державні нормативи та вимоги впливають на ведення бізнесу: «Я побачив, наскільки державне регулювання може ускладнити роботу підприємства. Тому сьогодні я дуже хочу допомогти іншим країнам у вирішенні цієї проблеми».
Генеральний директор ТОВ СП «НІБУЛОН», Герой України Олексій Вадатурський подякував за підтримку в захисті прав власності, що надавалась компанії Світовим банком, зокрема попередником пана Фана – паном Мартіном Райзером: «Сьогоднішній візит вашої делегації на наше підприємство є безумовним свідченням продовження дружньої політики та прагнень Світового банку до розвитку компанії та України в цілому, що, безумовно, допоможе у вирішенні гострих проблем і недоліків української економіки.
Ми знаходимось у постійному діалозі зі Світовим банком, керівництво та фахівці якого активно цікавляться діяльністю нашої компанії. Їм небайдужа наша думка про ситуацію в аграрному секторі України, зміни в законодавстві. Тож ми даємо своє бачення існуючих проблем. Зі Світовим банком «НІБУЛОН» співпрацює безпосередньо з 1998 року, коли нашій компанії, першій в агарному секторі України, був виділений кредит у сумі $5 млн. І сьогодні ми демонструємо, як ефективно нашою компанією використані ці кошти на інвестиції в аграрний сектор України. «НІБУЛОН» має дуже непросту історію розвитку, і у 2003 році саме Світовий банк захистив нашу компанію від рейдерської атаки. Той рівень, якого ми досягли на сьогоднішній день, є ціною нашої незалежності, адже ми розвиваємося всупереч тим перешкодам, які виникали і виникають на нашому шляху, – прокоментував ситуацію Олексій Вадатурський. – Величезна заслуга в цьому тих, хто завжди підтримував нашу компанію – міжнародних фінансових інститутів і урядів провідних держав. Так, 24 липня Радою директорів Європейського банку реконструкції і розвитку було прийнято рішення про надання компанії «НІБУЛОН» кредиту в розмірі $130 млн. Ми співпрацюємо також і з Міжнародною фінансовою корпорацією, що планує виділити нашій компанії до $50 млн на реалізацію інвестиційної програми та рефінансування кредитних ліній».
В ході розмови генеральний директор компанії також коротко повідомив про ті проблеми, з якими на сьогодні зіткнулося не лише ТОВ СП «НІБУЛОН», а також й інші представники аграрного бізнесу в Україні, серед яких виділив наступні:
n Проблема відшкодування ПДВ. На сьогодні заборгованість держави перед компанією «НІБУЛОН» складає 336 млн грн. І хоча «НІБУЛОН» одним з перших підписав унікальний за своїм значенням для українського бізнесу Меморандум про участь в експерименті по впровадженню горизонтального моніторингу і є сьогодні абсолютно відкритим підприємством для державних податкових органів, тим не менш ПДВ компанії відшкодовується дуже повільно.
n Проект ЗУ «Про ринок земель», який передбачає створення Державного земельного банку і позбавляє всі сільськогосподарські підприємства права на придбання землі, має неринковий і дискримінаційний характер. Це призведе до руйнування аграрного сектору України та тінізації ринку землі.
n Проект ЗУ «Про сільське господарство України», спрямований на жорстке неринкове регулювання виробництва сільгосппродукції (зокрема, одержання вказівок, що, як, де і коли сіяти, де і яку худобу, в якій чисельності вирощувати тощо).
n Підзаконні акти Кабінету Міністрів України до Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» та Закону України «Про зерно та ринок зерна в Україні».
n Закон України «Про морські порти України».Після звернень компанії «НІБУЛОН» Президент України дав доручення доопрацювати законопроект з урахуванням діяльності морських приватних терміналів. Адже даний закон практично призведе до тіньової приватизації українських портів певними промисловими структурами, рейдерських спроб переділу ринку і захоплення приватних компаній, що сьогодні розвиваються і є успішними.
Зі свого боку пан Чімяо Фан зазначив, що названі керівництвом компанії «НІБУЛОН» проблеми і справді є одними з найнагальніших в українській економіці: «Ми постійно радимо уряду прийняти більш прозорі та чесні умови для роботи бізнесу, в тому числі і сільськогосподарського. Чим більше інформації ми отримуємо із перших рук, а тим паче від таких крупних експортерів зерна, як ваша компанія, тим краще ми підготовлені для проведення діалогу із представниками влади вашої країни».
«Якби хоча б декілька підприємств в Україні змогли досягти такого успіху, як ви, Україна б певно стала іншою країною. Тому я хотів би подякувати вам за співпрацю зі Світовим банком та ознайомлення з вашим підприємством. Те, що я сьогодні побачив, вселяє в мене великий оптимізм і віру в Україну. У майбутньому це допоможе нам у визначенні пріоритетних проектів, спрямованих на покращення ситуації у вашій країні», – підкреслив Чімяо Фан.

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: