Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ЗАРЯСНІЮТЬ ПОЛЯ МОРЕМ СИНІМ
Колись на Поліссі було море. Не чорне, а синє. Синє і безкрає море льону, яке годувало наших...
БАТЬКА СВОГО СИН. УКРАЇНА ВІД МАЛОГО ДО СТАРОГО ВІДЗНАЧИЛА 26-У РІЧНИЦЮ НЕЗАЛЕЖНОСТІ
Лише за справжніх родинних цінностей, батькової підтримки і сили, маминої ніжності і любові...
ВІДРЕМОНТОВАНА РАДА
Із початком нового навчального року у школах, стартував і новий політичний сезон на печерських...
«НІБУЛОН» ПРОДОВЖУЄ МОДЕРНІЗАЦІЮ СУДНОЗАВОДУ І СПУСКАЄ НА ВОДУ НОВІ СУДНА
Компанія «НІБУЛОН» за підтримки Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) продовжує реалізацію...
ЗІ ШКОЛИ ПОЧИНАЄТЬСЯ МАЙБУТНЄ
Пузиківська ЗОШЧи багато вам траплялося незнайомих шкіл, до яких просто хотілося би зайти, бо вони у якийсь...

Наші партнери:

ЛЮДИНА РОКУ-2011. АГРАРІЇ МІЦНО ЗАКРІПИЛИСЬ СЕРЕД ЛАУРЕАТІВ

 

Image
Бьорн ШТЕНДЕЛЬ, Андрій КРОХМАЛЬ – «Аграрій року-2010», Ніл СТАРРОК та Іван МІРОШНІЧЕНКО до початку урочистої церемонії

Цієї весняної суботи 24 березня вже в шістнадцяте столичний палац «Україна» зібрав кращих представників нашої держави – майстрів своєї справи: виробничників, керівників підприємств, політиків, митців, спортсменів – на урочисту церемонію нагородження загальнонаціональної програми «Людина року».
Традиційно відзначення лауреатів 2011 року почалося з їхнього проходження червоною доріжкою, вздовж якої шанувальники мали змогу привітатися з кожним із них і потиснути руку, а фотокори – зафіксувати цю мить для історії. Сама ж урочиста церемонія нагородження тривала в залі близько п'ятьох годин, перемежовуючись виступами зірок естради під супровід жвавих ведучих.
Привітальним листом від Президента України Віктора Януковича відкрила церемонію його радник-керівник головного управління з гуманітарних і суспільно-політичних питань Адміністрації Президента України Ганна Герман. У своєму зверненні голова держави висловив переконання, що здобутки усіх лауреатів загальнонаціональної програми «Людина року» гідні цієї престижної нагороди, і упевненість, що наші співвітчизники не зупиняться на досягнутому і надалі змінюватимуть на краще нашу державу та гідно презентуватимуть Україну на міжнародній арені. Президент побажав усім здоров'я, невичерпної енергії та нових високих здобутків на благо нашої Вітчизни.

Image
Презентація лауреатів у номінації «Аграрій року»

Поточного року проект досяг свого повноліття. І впродовж всього цього часу він постійно відзначав людей і події, які створювали значний резонанс в економічній і гуманітарній сфері життя, зміцнювали і продовжують зміцнювати Україну. Таку думку від імені вищої академічної ради загальнонаціональної програми «Людина року» висловив зі сцени академік Національної академії наук України Володимир Семиноженко.
По завершенні офіційно-привітальної частини організатори заходів перейшли до приємної процедури нагородження переможців, 17 з яких було обрано в професійних номінаціях програми, а також були присуджені міжнародні та спеціальні премії.
Номінація «Аграрій року» з'явилася в рейтингу не відразу, до цього сільгоспвиробники потрапляли у номінації «Бізнесмен року», «Торгова марка року», «Інвестиції року» тощо. Нині ж у номінацію мають шанс увійти керівники фермерських господарств і об'єднань, аграрних та аграрно-промислових комплексів або ж окремі особи, які своїм підприємницьким хистом, вмінням орієнтуватись у ринковому просторі і ефективним використанням новітніх аграрних технологій досягли найбільш вагомих результатів.

Image
Презентація лауреатів у номінації «Національна торговельна марка року»

Отже, тепер одними з перших в церемонії нагородження відзначають аграріїв. І, як завжди, перелік лауреатів представлений найкращими фахівцями АПК, серед яких цього разу були Анатолій Кузьменко – генеральний директор ТОВ «УкрАгроКом», Іван Мірошніченко – генеральний директор ТОВ «Нобл Ресорсіз Україна» та Бьорн Штендель – генеральний директор ТОВ «Вайтерра Україна». На думку конкурсної ради і двох лауреатів, визнану перемогу здобув Іван Мірошніченко. Вручаючи цю нагороду, Леонід Козаченко, президент ВГО «УАК» та голова ради підприємців при КМУ, зокрема сказав: «Сьомий раз вручаю нагороду кращим аграріям країни. Сільське господарство України посідає одне з провідних місць в економіці держави. А Україна тримає 3-4 місце в світовому рейтингу. Тому, безперечно усі лауреати заслуговують цієї високої оцінки.
Івана Мірошніченка я знаю вже понад 20 років. І сьогоднішнє його досягнення – це тільки половина шляху. Йому слід ще багато пройти і головне, щоб він продовжував рухатися по висхідній».
У свою чергу Іван Мірошніченко по отриманні відзнаки звернувся до зали: «Щиро дякую за високу оцінку. Але це не стільки моя нагорода, скільки тисяч людей, з якими ми спільно працюємо. Сьогодні всі добре усвідомлюють, що нині головний актив – це не інформація і не гроші. Це, в першу чергу, – люди. Ми живемо в чудовій країні, в якій поруч з нами живуть і працюють чудові люди.

Image
Презентація лауреатів у номінації «Інвестиція року»

І давайте робити усе від нас залежне, щоб зробити Україну ще кращою».
Крім профільної номінації ще троє представників АПК опинилися в переліку лауреатів. Так, до трійки в номінації «Національна торговельна марка 2011 року» увійшли дві торгові марки: ТМ «Глобино» – генеральний директор групи підприємств «Глобино» Олександр Кузьмінський та ТМ «Садочок» – генеральний директор компанії «Сандора» Ніл Старрок. Однак перемогу тут виборола ТМ «Антонов» – президент, генеральний конструктор Державного підприємства «Антонов» Герой України Дмитро Ківа. В номінації «Інвестиція 2011 року» серед наших опинилась компанія «Агропрайм Холдинг» – генеральний директор Лариса Ігнат, якій слід віддати належне за сміливість позмагатися з іншим лауреатом ПАТ «СКФ Україна» – генеральний директор Володимир Цибульський та переможцем ТОВ ВКФ «Велта» – генеральний директор Андрій Бродський.
Щодо присудження щорічних міжнародних та спеціальних премій програми «Людина року» за 2011 рік, то міжнародну премію в галузі дипломатії отримав Георгіос Георгунтзос – Надзвичайний і Повноважний Посол Греції в Україні. Вперше нагороду в галузі медицини спеціальну премію «За самовіддане служіння людям, своїй вітчизні і професії» було присвоєно медичному центру «Кібер Клініка Спіженка». Відкритий 2009 року в Київській області, він став першою в Східній Європі клінікою з повним комплексом ультрасучасних технологій боротьби з онкологічними захворюваннями. Тривалими оплесками вітав зал керівника центру Наталію Спіженко, яка, успадкувавши справу життя свого батька – академіка, онколога і справжнього патріота України Юрія Спіженка – продовжує впроваджувати в Україні унікальні технології боротьби з жахливою хворобою і перемагати рак. Спеціальну міжнародну премію «За відродження культурних контактів і духовне зближення народів» цього року присуджено популярній французькій співачці Патрісії Каас. Нагорода їй дісталася з рук Леоніда Кравчука, Героя України, Президента України (1991-1994 рр).

ПРЕДСТАВЛЯЄМО «АГРАРІЯ РОКУ-2011»

Image
«Аграрій року-2011» Іван МІРОШНІЧЕНКО отримав заслужену нагороду

Іван МІРОШНІЧЕНКО, директор по Чорноморському регіону компанії Noble Resources, генеральний директор ТОВ «Нобл Ресорсіз Україна»
Іван Мірошніченко працює в аграрному секторі вже 17 років.
На посаді директора по Чорноморському регіону компанії Noble Resources – генерального директора ТОВ «Нобл Ресорсіз Україна» – він з моменту її присутності в Україні, тобто з червня 2008-го. Відтоді до складу компанії приєдналися ТОВ «Новоолексіївський елеватор» (пгт Новоолексіївка, Херсонська обл., 2009 р.) та ТОВ «Сателіт» (м.Маріуполь, Донецька обл., 2010 р.). У 2011 році компанія активно нарощувала інвестиції, придбавши ще кілька нових підприємств.
Слід відзначити, що Noble Group Ltd – це одна з провідних міжнародних компаній, що займаються управлінням системою постачань сільськогосподарської, індустріальної і енергетичної продукції по всьому світу. Вона є публічною компанією з центральним офісом в Гонконзі, її акції котируються на Сінгапурській фондовій біржі.
Через інвестиційну привабливість України компанія і надалі планує збільшувати свою присутність в нашій країні, розширювати географію інвестиційних проектів. Наприклад, в реконструкцію заводу по переробці насіння соняшнику ТОВ «Сателіт», яку планується завершити до урожаю соняшнику 2012 року, буде вкладено близько $80 млн, буде створено близько 200 робочих місць. Це буде один з найсучасніших і високотехнологічних заводів в Європі потужністю переробки насіння соняшнику до 1500 тонн на добу. За умов конкуренції це забезпечить формування справедливої ціни для виробників сільгосппродукції. У результаті виграють усі: і постачальники сировини, і товаровиробники, і споживачі кінцевої продукції, і співробітники, і бюджет.
За словами Івана Мірошніченка, як соціально відповідальна компанія «Нобл Ресорсіз Україна» безперечно братиме участь в суспільно значимих проектах не лише Маріуполя, а й інших регіонів своєї присутності. Компанія веде і вестиме свою діяльність виключно у рамках чинного локального і міжнародного законодавства з максимальним дотриманням інтересів як працівників, так і місцевих громад.
Майже уся виготовлена продукція реалізовуватиметься на зовнішніх ринках. Відтак, в Маріупольському порту компанія має на меті спорудження олієперевантажувального терміналу з річною продуктивністю 500 тис. тонн. Noble Group Ltd має серйозні і довгострокові інвестиційні плани по розширенню свого бізнесу в Україні шляхом придбання існуючих і будівництва нових об'єктів – елеваторів, заводу по виробництву рослинних олій, експортно-імпортних терміналів для зерна і олій. Перші інвестиції вже зроблено. «Маючи сильну віру в серйозний інвестиційний потенціал України, – наголошує Іван Мірошніченко, – і в амбітні цілі керівництва держави, ми зараз розробляємо кілька нових інвестиційних проектів загальною вартістю у сотні мільйонів доларів США. Вже підписані угоди з ЄБРР, який повністю підтримує ініціативи компанії в Україні».

ВОЛОДАРІ ПРЕМІЇ ШІСТНАДЦЯТОЇ
ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ
«ЛЮДИНА РОКУ-2011»

 

«Регіональний лідер року»:
Олександр Вілкул, голова Дніпропетровської облдержадміністрації;
«Міський голова року»:
Олексій Боярчук, міський голова м.Ялта;
«Аграрій року»:
Іван Мірошніченко, генеральний директор ТОВ «Нобл Ресорсіз Україна»;
«Промисловець року»:
Віталій Касінов, голова правління ВАТ «Стахановський вагонобудівний завод»;
«Підприємець року»:
Олексій Кулагін, генеральний директор ТОВ «ОМОКС»;
«Фінансист року»:
Грег Краснов, генеральний директор ПАТ «Платінум Банк»;
«Лідер страхового ринку року»:
Андрій Шукатко, генеральний директор ПАТ «УАСК АСКА»;
«Лідер малого та середнього бізнесу року»:
Вадим Нестерчук, директор ТОВ «Оптима-Лізінг»;
«Національна торговельна марка року»:
ТМ «АНТОНОВ», президент – генеральний конструктор Державного підприємства «Антонов» Дмитро Ківа;
«Інвестиція року»:
Інвестиційні проекти ТОВ ВКФ «ВЕЛТА», генеральний директор Андрій Бродський;
«Журналіст року в галузі електронних ЗМІ»:
Світлана Леонтьєва, телеканал «Перший Національний»;
Інтернет-медіа року»:
Інтернет портал «РБК-Україна», генеральний директор Інформаційної агенції «РБК-Україна» Йосип Пінтус;
«Газета року»:
Газета «СЕГОДНЯ», директор з розвитку Катерина Лапшина;
«Митець року»:
Анатолій Криволап, провідний український художник, Лауреат премії ім.Т.Г.Шевченка;
«Туристична компанія року»:
Туристична компанія «TEZ TOUR», генеральний директор – Йосиф Андрик;
«Спортсмен року»:
Ольга Саладуха, чемпіонка Світу з легкої атлетики 2011р.;
«Меценат року»:
Петро Порошенко, засновник Благодійного фонду Петра Порошенка;

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: