Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ДЕНЬ ВИРОБНИКІВ БОБОВИХ, АБО СВЯТО ЕКОЛОГІЧНОГО ЗЕМЛЕРОБСТВА У ТЕПЛИКУ
Цьогоріч уже традиційний День поля у фермерському господарстві Олексія Дона в Теплику на...
«НІБУЛОН» ДОЛУЧИВСЯ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ МЕРЕЖІ ДОБРОЧЕСНОСТІ
Відповідна Декларація про створення Всеукраїнської мережі доброчесності була підписана...
СПЕКА НАС НЕ СПИНИТЬ, АБО ЯК ТЕБЕ НЕ ЛЮБИТИ, КЛІМАТЕ МІЙ
Дивне цього року літо: то холод, то спека. Та і вчені вперто твердять — клімат планети невпинно...
ШВЕЙЦАРСЬКЕ СЕРЦЕ В ДАРУНОК УКРАЇНІ
Герой України Олексій Вадатурський визнаний достойним послідовником легендарного швейцарця ...
СМУГАСТИЙ РЕЙС
Перше за багато років вантажене сучасне несамохідне судно з кавунами дісталося до столичної...

Наші партнери:

ФІНАНСОВА ПІДТРИМКА УСПІШНОГО БІЗНЕСУ

ImageЩо таке кредит? Будь-хто скаже, що це певна сума грошей, які позичальник бере в банка або іншої фінустанови, а потім повертає з відсотками. Втім, іноді кредит – це ще й мірило довіри до компанії. Довіра з боку відомого банку – це своєрідна фінансова репутація, яка може значно додати компанії ваги в спілкуванні з іншими фінансовими установами…
Що таке кредит? Будь-хто скаже, що це певна сума грошей, які позичальник бере в банка або іншої фінустанови, а потім повертає з відсотками. Втім, іноді кредит – це ще й мірило довіри до компанії. Довіра з боку відомого банку – це своєрідна фінансова репутація, яка може значно додати компанії ваги в спілкуванні з іншими фінансовими установами…
31 серпня про досягнуті домовленості щодо співпраці широкому загалу розповідали засновник групи підприємств «Глобино» Олександр Кузьмінський і директор Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) в Україні Андре Куусвек.
За словами Олександра Кузьмінського, його компанія звернулася до ЄБРР з питанням фінансування розвитку компанії в двох напрямах – розширення діючого м'ясокомбіната і будівництво кількох свинокомплексів.
Усього для реалізації проекту необхідно залучити $100 млн. Частина з цих грошей – власні кошти підприємства, частина надана Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC). Наразі ж ЄБРР виділив під проект кредит у розмірі $25 млн.
На сьогодні напрям свинарства в компанії представлений свинокомплексом на 4,500 свиноматок із загальним поголів'ям близько 90 тис. Також на початку цього року було запущено в роботу племінний репродуктор на 1300 свиноматок. «Наскільки я знаю, на такому рівні ніхто в Україні подібною роботою не займається», – зазначив Олександр Кузьминський.
Зазначений проект включає в себе будівництво трьох майданчиків по 5 тис. свиноматок, що становитиме приблизно по 100 тис. відгодівельного поголів'я на рік.
Другий напрям проекту – розширення потужностей м'ясокомбінату – включає в себе будівництво підрозділу для виготовлення м'ясних охолоджених напівфабрикатів. 30% цеху вже працює і виробляє близько 10 тонн продукції в день. Розповсюджуються напівфабрикати через торговельні мережі METRO і Fozzy Group як під власною торговою маркою, так і privat labеl (продукція виробника продається під власною торговою маркою супермаркету). Очікується, що мінімальна потужність добудованого цеху напівфабрикатів складе 100 тонн продукції на день. Також планується будівництво двох заводів з виробництва біогазу.
Як розповів Андре Куусвек, це перший проект ЄБРР в галузі свинарства і восьмий проект у сфері сільського господарства в Україні. Усього ж ЄБРР цього року підписав угод на суму $700 млн з українськими компаніями, тобто вкладається в рамки свого плану, яким передбачено надати вітчизняним підприємствам $1,4 млрд. Втім, підкреслив він, навіть з огляду на пілотний проект в Україні, умови кредитування не є якимись нестандартними, адже ЄБРР надає фінансування подібним проектам у всьому світі.  
Також він зазначив, що в рамках цього, а також подібних проектів в інших країнах, ЄБРР і Продовольча організація ООН – ФАО, починає дослідження м'ясної промисловості в Україні і Росії. «Дослідження аналізуватиме поточну ситуацію в сегменті з точки зору конкуренції обсягів виробництва і споживання. І, відповідно, оцінюватиме потенціал цього сектора і попит на фінансування банка в майбутньому», – зазначив він.
«Це перший проект Банка в секторі м’ясопереробки України. Ми розуміємо важливість цього сегменту ринку для країни і раді підтримати такі сильні українські компанії, як група підприємств «Глобино». Це допоможе зміцнити потенціал України не лише як постачальника для внутрішнього ринку, але і як експортера», – наголосив директор ЄБРР в Україні.

Довідково. До складу групи підприємств «Глобино» входять ТОВ «Глобинський м'ясокомбінат», ВАТ «Глобинський маслозавод», ТОВ «Глобинський м'ясомолочний комплекс», ТОВ «Глобинський свинокомплекс» и ТОВ «Глобинський Райагробуд». Більшу частину в обсязі реалізації групи компаній займає продукція м'ясокомбінату.
Згідно зі статистикою, на сьогодні «Глобино» є найбільшим виробником ковбасної продукції в Україні. Обсяги виробництва складають близько 100 тонн продукції на день. Чистий прибуток компанії у 2009 році склав 67861,9 тис. грн. Найближчим часом зі своєю ковбасною продукцією компанія планує вийти на російський ринок.
ЄБРР – міжнародна фінансова установа, яка фінансує проекти у різних галузях у 29 країнах. В аграрному секторі 2010 року ЄБРР уклав 63 угоди в 20 країнах на загальну суму 836 млн євро.
ЄБРР є найбільшим фінансовим інвестором в Україні. Станом на 30 червня 2011 р. Банк прийняв на себе зобов’язання щодо надання понад 6,5 млрд євро (9,3 млрд доларів США) у рамках 276 проектів. Частка проектів Банку у приватному секторі економіки перевищує 65%.    n

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: