Статті

ЗІРКИ ПЕРШОЇ ВЕЛИЧИНИ. АГРОПРОМИСЛОВИЙ КОМПЛЕКС УКРАЇНИ

Спільний проект ТОВ СП «НІБУЛОН» і українського тижневика ділової інформації – газети «Агропрофі» 

До Дня працівників сільського господарства вийшла друком 
КНИГА «ЗІРКИ ПЕРШОЇ ВЕЛИЧИНИ. АГРОПРОМИСЛОВИЙ КОМПЛЕКС УКРАЇНИ»
Формат 84х108 1/16. Папір крейдований. Обсяг 352 стор. Наклад 5000 прим.  

ImageПротягом трьох років в українському тижневику ділової інформації – газеті «АГРОПРОФІ» – під постійною рубрикою друкувалися інтерв'ю Героїв України, які представляють агропромисловий комплекс нашої держави.
Ця серія статей виявилася справжнім інформаційним скарбом, адже ілюструє не лише життєвий шлях успішних людей і ті настанови, завдяки яким їм вдалося досягти непересічних результатів в аграрній сфері, а й показує цих керівників і фахівців сільгосппідприємств з людського боку: з їхніми мріями, сімейними цінностями, острахами та сподіваннями. І, що важливо, усім цим видатним людям – байдуже, чи то керівник, чи доярка або комбайнер, – притаманне державницьке мислення: кожен з них має своє бачення подальшого розвитку аграрного сектору України та держави загалом.
Розповіді наших Героїв – не сухі енциклопедичні дані і переповідання хронології досягнення успіху, а сповнені щирих людських емоцій думки видатних співвітчизників.
Коли кількість таких інтерв'ю перевищила 25, а ця рубрика стала чи не найбільш популярною серед читачів, ми зрозуміли: залишати такий скарб в архівних підшивках газети – справжній злочин стосовно як нинішніх Героїв, так і прийдешніх поколінь. Адже молоді фахівці аграрної сфери також повинні мати приклад для наслідування й увібрати в себе не лише матеріалістичні цінності Заходу, а й ті дещо застарілі та немодні сьогодні, на яких виросла та досягла успіху ціла когорта наших Героїв-аграріїв. Крім того, ці розповіді якнайкраще працюють і на імідж вітчизняного АПК – зарубіжні колеги-аграрії та інвестори можуть скласти цілісне уявлення про традиції і значимість українського села і найкращих його представників.
Тож ми, газетярі, вирішили на основі цієї плеяди нарисів та інтерв'ю зробити книгу, доповнивши її додатковими матеріалами та ілюстраціями. Аналогів такого видання в Україні не існує. Це перша спроба зібрати в одному збірнику авторські публіцистичні матеріали про 56 Героїв України від АПК із 254 нагороджених станом на 20 жовтня 2010 року. В цьому виданні ми презентуємо 49 із них.
Кожне інтерв'ю – це живе спілкування із легендарною постаттю про її життєвий шлях, становлення як особистості, трудові здобутки, її світогляд і особисте життя. Це спроба донести до широкого загалу безцінний життєвий досвід людини, який вже став загальнодержавним національним надбанням.
Наша книга – для широкого кола читачів, які цікавляться питаннями історії і економіки агропромислового комплексу України, а також для студентів вишів сільськогосподарського спрямування, фахівців і управлінців агросектору. 

 

На урочистих заходах з нагоди Дня працівників сільського господарства, що відбувались 17 листопада в МЦКМ "Жовтневий палац" та 18 листопада в Національному академічному драматичному театрі імені Івана Франка нашу книгу отримали в дарунок усі присутні Герої України – представники АПК і чимало гостей свята.

Завантажити для ознайомлення...

За детальною інформацією щодо придбання книги звертайтесь:
Тел.: (044) 227-93-55, 235-73-24.
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
http:// www.agroprofi.com.ua

© 2018 ТОВ "Агромедіа-Про"