Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ЗАРЯСНІЮТЬ ПОЛЯ МОРЕМ СИНІМ
Колись на Поліссі було море. Не чорне, а синє. Синє і безкрає море льону, яке годувало наших...
БАТЬКА СВОГО СИН. УКРАЇНА ВІД МАЛОГО ДО СТАРОГО ВІДЗНАЧИЛА 26-У РІЧНИЦЮ НЕЗАЛЕЖНОСТІ
Лише за справжніх родинних цінностей, батькової підтримки і сили, маминої ніжності і любові...
ВІДРЕМОНТОВАНА РАДА
Із початком нового навчального року у школах, стартував і новий політичний сезон на печерських...
«НІБУЛОН» ПРОДОВЖУЄ МОДЕРНІЗАЦІЮ СУДНОЗАВОДУ І СПУСКАЄ НА ВОДУ НОВІ СУДНА
Компанія «НІБУЛОН» за підтримки Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) продовжує реалізацію...
ЗІ ШКОЛИ ПОЧИНАЄТЬСЯ МАЙБУТНЄ
Пузиківська ЗОШЧи багато вам траплялося незнайомих шкіл, до яких просто хотілося би зайти, бо вони у якийсь...

Наші партнери:

МІЦНІЄ ЗЕРНОВА ІНФРАСТРУКТУРА ПОЛТАВЩИНИ

ImageНа відкритті новозбудованих об'єктів компанії «НІБУЛОН» зазвичай багатолюдно. Заходи проводяться урочисто, святково. І кожного разу організатори вигадують якісь нові сценарії, щоб кожне відкриття запам'яталося якнайяскравіше і для самої команди «НІБУЛОНа», і для місцевих жителів, і для високопосадовців.
Але відкриття шостого перевантажувального терміналу на Полтавщині в с.Мар'янівка, здається, перевершило усі попередні. Склалося враження, що того теплого осіннього дня 8 жовтня в урочистостях взяла участь якщо не вся Полтавська область, то Гребінківський район точно. Цього разу червона стрічка чекала на гостей церемонії в центрі села на новій асфальтованій дорозі, щойно прокладеній «НІБУЛОНом». 

Відкрив урочистості в Мар'янівці голова Полтавської облдержадміністрації Олександр Удовіченко на правах господаря краю. Він висловив вдячність усім жителям області за їхню сумлінну працю, завдяки якій Полтавщина є справжньою житницею України, привабливою і для життя, і для інвестицій. 
Перший заступник міністра аграрної політики Сергій Мельник також привітав селян із знаменною подією і початком нового життя, яке починається з «невеликої нової освітленої вулиці у 1,8 кілометрів і переростає у розвиток соціального устрою села і довколишніх територій».
Після того, як перерізали червону стрічку, саме цю дорогу до елеваторного комплексу учасники і гості свята долали легкою ходою, жваво спілкуючись і вітаючи одне одного. 
«Такі компанії, як «НІБУЛОН», – продовжував Сергій Мельник вже з трибуни, – отримуватимуть достатню підтримку держави, тим більше – в рамках економічних реформ, що реалізовуються в країні». Він підкреслив, що кожен новий об'єкт «НІБУЛОНа» в сукупності дає унікальний економічний і соціальний ефект. «Сьогодні в Мар'янівці зведено такий виробничий комплекс. Вже майже на сто чоловік менше безробітних, на сто сімей, які не потребуватимуть допомоги держави, а навпаки – укріплюватимуть саму державу. А тому ми вважаємо, що такі компанії, як «НІБУЛОН», сьогодні мають перспективи розвитку, і ми обов'язково будемо підтримувати таку справу».
У свою чергу голова Полтавської ОДА Олександр Удовіченко подякував керівництву «НІБУЛОНа» за плідну співпрацю і закликав до спільної роботи не тільки у сфері переробки, зберігання і транспортування, а й вирощування зерна. «Я думаю, що «НІБУЛОН» прийшов на нашу землю серйозно і надовго. Вважаю, що у нього амбітні плани з вирощування зернових, і ми йому в цьому допомагатимемо», – сказав губернатор. Він додав, що діяльність компанії підтримують на високому державному рівні: «Президент України Віктор Янукович знає про все, що відбувається не тільки в державі, а і в Полтавській області. Він був на відкритті першого елеватора компанії «НІБУЛОН» (на посаді Прем'єр-міністра – прим. ред.) в Решетилівці. Тоді Віктор Федорович схвально відгукувався про цей інвестиційний проект».
Олександр Удовіченко акцентував на тому, що «НІБУЛОН» – практично єдина в Україні компанія, що працює в колосальному форматі інвестицій і зводить рекордну кількість об'єктів в аграрному секторі. «Я думаю, що його (інвестиційний проект – прим. ред.) сміливо можна назвати національним, і не помилиться ніхто. Так це оцінює керівництво уряду і керівництво держави», – відзначив він.
У відповідь генеральний директор ТОВ СП «НІБУЛОН» Герой України Олексій Вадатурський подякував керівництву Полтавської області за створення комфортних інвестиційних умов. За його словами, Полтавщина – поки що єдиний в Україні регіон, де при введенні в експлуатацію нового об'єкту видається сертифікат відповідності.
Отже, елеваторний комплекс в Мар'янівці – це вже шостий об'єкт компанії, побудований в даному регіоні, причому за умов фінансової кризи. Одноразово він здатний зберігати до 77 тис. тонн зернових і олійних культур, потужності по добовому відвантаженню на залізничний транспорт складають 4 тис. тонн. Стільки ж зерна елеватор може приймати протягом доби.
Генеральний директор особливо наголосив, що даний елеватор має вдосконалений лабораторний комплекс. «Ми зробили все, щоб серед нововведених об'єктів ця лабораторія була найкращою на Полтаві. І кожен наступний об'єкт ми будуємо краще за попередній. Ми удосконалюємося, ростемо, розвиваємося. Ми робимо все, щоб створити умови для тих, хто працює, і все необхідне для гарантій якісного обслуговування аграріїв», – резюмував Вадатурський. 
Жителям села «НІБУЛОН» подарував майже 2 км нової, повністю освітлюваної дороги, близько 4 км нового і відремонтованого водогону, реконструював насосну станцію і оснастив комп'ютерний клас у школі. Незабаром компанія проведе газ і гарячу воду до місцевого ФАПу, відремонтує будинок культури, побудує дитячий садок і реконструює паркову зону. А на елеваторі відкриє пекарню, яка забезпечить жителів села якісним свіжим хлібом. Олексій Вадатурський додав, що в планах компанії – будівництво ще близько мільйона тонн елеваторних потужностей в різних областях України. Він також подякував керівництву Міністерства аграрної політики і областей, де компанія будує свої об'єкти.
Присутній на церемонії відкриття елеватора генеральний директор Української аграрної конфедерації Сергій Стоянов відзначив, що приклад «НІБУЛОНа» повинен показати керівництву держави і областей потенціал ефективності прозорого і конкурентного бізнесу в Україні. «Приклад компанії демонструє, як можна в умовах, я вважаю, огидного інвестиційного клімату заробляти гроші і вкладати їх у власний розвиток. В компанії правильно збудовано весь бізнес-ланцюжок, і це дає йому можливість формувати великі ціни. Тобто він несе на покупці зерна великі витрати, і при цьому розвивається», – сказав Сергій Стоянов.
Він додав, що державі слід негайно переглянути політику регулювання відносно стратегічної галузі і соціально відповідального бізнесу. «Те, що робить «НІБУЛОН», він це робить всупереч відсутності належної допомоги з боку держави. Ми сьогодні бачили, як люди просять тут, в Мар'янівці, побудувати школу, побудувати дитячий садок. Скажіть, будь ласка, скільки коштуватиме дитячий садочок? Я вам скажу, що можна було побудувати кілька дитсадків на ті 2 мільйони, які втратив «НІБУЛОН» в результаті жахливих простоїв суден, які ми бачимо з липня цього року», – відзначив він.
Про необхідність поліпшення бізнес-клімату в Україні нагадав потому на прес-конференції і Олександр Удовіченко. «Тут необхідно створити клімат, умови. Так, щоб люди сюди не приходили і не мучилися з дозвільними документами, щоб вони розуміли, що їх чекають, їм створюють умови. А для цього потрібно, в першу чергу, більше думати про державу, суспільство, а менше – про власну кишеню, і, як мовиться, – розпеченим залізом випалювати у декого бажання отримати 5 копійок за довідки», – заявив він.
Коли верстався номер, стало відомо, що 14 жовтня в житті «НІБУЛОНа» відбулася ще одна знаменна подія в Полтавській області – було завантажено і відправлено перше несамохідне судно з зерном з терміналу в Градизьку. Наступного тижня в Миколаївській області буде закладено наступний річковий зерновий комплекс в Новій Одесі на Південному Бузі, який покладе початок відродженню цієї славетної річки як транспортної артерії України. 


Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: