Статті

ПЕРША ДВАДЦЯТКА «ЕЛЕВАТОРІВ НА ВОДІ»

ImageЩе на чотири баржі від сьогодні збільшився власний флот ТОВ СП «НІБУЛОН». Нині він становить 20 несамохідних суден змішаного «ріка-море» плавання загальною водотоннажністю 90 тисяч тонн. Ці красені було урочисто спущено на воду 16 квітня ц.р. в Миколаєві на заводі ВАТ «Вадан Ярдс Океан». 
Як висловився генеральний директор ТОВ СП «НІБУЛОН» Олексій Вадатурський, сьогодні всі збудовані «океанівцями» висококласні судна гідно працюють. Були дні, коли їм доводилося торувати шлях у льодових торосах метрової товщини. Це справжні «елеватори на воді», адже умови зберігання сільгосппродукції у них ідентичні.
Команда суднобудівного заводу «Вадан Ярдс Океан» ні на мить не припиняє роботи з виконання нібулонівського замовлення. А під час урочистостей керівники підприємств, Герої України Микола Романчук і Олексій Вадатурський підписали контракт на будівництво буксирів для «НІБУЛОНа».
Відкриваючи урочистості, керівник корабелів привітав усіх присутніх і висловив сподівання, що нова влада, на відміну від попередньої, підтримуватиме вітчизняний бізнес не на словах, а на ділі. «На папері наш суднобудівний завод – підрядник, а «НІБУЛОН» – замовник. А в житті – ми партнери. І я дуже радий і гордий з того, що ми вже рік співпрацюємо разом», сказав Микола Романчук.
Голова Миколаївської обласної державної адміністрації Микола Круглов привітав усіх присутніх з цією знаменною подією. «Я радий побачити після 13-річної перерви ті позитивні зрушення, які відбулись на заводі «Океан». Безумовно, це – насамперед завдяки замовленню «НІБУЛОНа». Я вітаю колективи обох компаній з черговою трудовою перемогою. Із таких маленьких перемог складається велика перемога України», підкреслив губернатор.
Він також повідомив, що у четвер на нараді голів облдержадміністрацій за участі Президента України, Віктор Янукович одним із головних завдань нової влади визначив максимальну підтримку бізнесу. Глава держави поообіцяв скасувати усі перепони на шляху залучення інвестицій і створити максимально сприятливі умови для вітчизняних інвесторів, а також максимально поновити спеціальні економічні зони.
Микола Круглов також відзначив, що діяльність ВАТ «Вадан Ярдс Океан» і ТОВ СП «НІБУЛОН» сприяє наповненню і державного, і місцевого бюджету, що для Миколаївщини особливо важливо. «НІБУЛОН» – це єдиний вітчизняний зернотрейдер світового рівня, тому обласна влада буде його всіляко підтримувати, запевнив голова ОДА.
Олексій Вадатурський розповів про подальші плани компанії. «Якщо ми щось плануємо, то завжди втілюємо в життя суворо у відповідності з планом. На сьогодні вартість нашого інвестиційного проекту вже становить 300 млн доларів». За словами Олексія Опанасовича, у 2010 році «НІБУЛОН» планує розпочати будівництво самохідного флоту для річок України і Каспію, щоб мати змогу постачати зерно до країн Близького Сходу. Компанія поставила за мету перевозити українське зерно під українським прапором! «НІБУЛОН», впевнений керівник підприємства, стане прикладом для всього світу, як треба відроджувати кораблебудування і аграрний сектор України.
ImageНасамкінець Олексій Вадатурський висловив подяку своїм партнерам і чинній владі за підтримку. «Я вдячний усім працівникам суднобудівного заводу: лише рік тому ми підписали угоду, а сьогодні маємо вже 20 готових суден. Хочу також нагадати, що чинний губернатор Микола Круглов був для нас першим представником влади, який реально показав, що бізнес і влада можуть і мають бути партнерами. Я щиро вдячний йому за те, що він присутній на наших урочистостях. І ми впевнені, що в його особі знайдемо справжню підтримку. Адже всі ми є патріотами нашого міста, області та всієї України!».

© 2018 ТОВ "Агромедіа-Про"