Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ЗМІНА ФІЛОСОФІЇ РОЗВИТКУ ТВАРИННИЦТВА
Унікальний кормоцентр (або фід-центр) — виробничий комплекс для виготовлення збалансованих...
УНІКАЛЬНЕ ДНОПОГЛИБЛЮВАЛЬНЕ СУДНО «МИКОЛАЇВЕЦЬ» ЗІЙШЛО НА ВОДУ
Унікальне самохідне надпотужне днопоглиблювальне судно з символічною назвою «Миколаївець»...
ЗЕРНО ЛУГАНЩИНИ СТАЛО НА РЕЙКИ
Перше луганське зерно залізницею від початку військових дій на Донбасі 2014 року було...
БЛОКЧЕЙН У КАДАСТРІ, ЯК ВАРЕНИК У СМЕТАНІ
Недовіра до надійності електронних систем Держгеокадастру є одним із застережень, котрі...
БЕЗ ХЛІБА ПЕРЕМОГИ НЕ БУВАЄ. ВАЖКИЙ ПРИКОРДОННИЙ УЖИНОК
Луганщина завершує жнива-2017. Комбайни звично для цієї пори пливуть полями, навколо них жваво...

Наші партнери:

ЗУПИНІТЬ НАРУГУ НАД НАУКОЮ!

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ
 
До Президента України Віктора Ющенка,
Голови Верховної Ради України Володимира Литвина,
Прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко,
міністра аграрної політики України Юрія Мельника,
голови Київської обласної державної адміністрації Віктора Вакараша,
народних депутатів України, громадських об’єднань,
усіх небайдужих співвітчизників.
 


Вже близько двох років Національна академія наук України веде нерівну боротьбу за цілісність території свого наукового центру в смт Глеваха, що у 30 км від Києва – єдиної бази орних земель НАНУ, які надані їй у довічне користування і є державною власністю.
Відповідно до статей 84 та 150 Земельного кодексу України „Державні землі, які використовуються для забезпечення діяльності Національної академії наук України не можуть передаватись у комунальну власність місцевих рад, не можуть бути вилучені для несільськогосподарських потреб без відповідної постанови Уряду”.
Однак є сили, для яких державні закони та інтереси — порожній звук. Заради власної наживи вони здатні розшматувати землі Національного наукового центру, якому вже понад 70 років. Це лиходійство чиниться за участі органів правосуддя, підтримки кримінальних структур та деяких впливових політиків. Те, що відбувається навколо земель НАНУ — яскравий вияв корупції, зневажливого ставлення до держави та науки.
Васильківський міжрайонний суд, а згодом і Господарський суд Київської області, ухвалили абсурдні всупереч здоровому глузду та законодавству України рішення, згідно з якими НАНУ має передати Глевахівській селищній раді 387,19 гектарів особливо цінних земель Національного наукового центру, нібито для потреб розвитку соціальної інфраструктури населеного пункту. Насправді ця земля використовується для будівництва маєтків спритних товстосумів, адже Інтернет та рекламні газети столиці заповнені оголошеннями про продаж земельних ділянок цієї території. На окремі ділянки вже видано акти на право власності заможним киянам, хоча рішення про зміну цільового призначення цих земель ніде не ухвалювалося.
НАНУ двічі оскаржувала зазначені рішення у Вищому Господарському суді й вигравала справу. Колектив НАНУ неодноразово звертався до високопосадовців за підтримкою й на словах, нібито, її отримував. Після кожного такого кроку, здавалося, що справедливість нарешті візьме гору. Щоразу виявлялося – корупція сильніша.
За черговим позовом Глевахівської селищної ради Верховний Суд України 18 серпня 2009 року виніс ухвалу! відібрати землі у Національної академії наук України. Судді В. Барбарі та його помічникам вистачило 20 хвилин для знищення наукового центру, двічі визнаного державою Національним надбанням. Вдруге таке ж рішення ті самі судді за декілька хвилин винесли 26 січня 2010 року. Їм, бачте, все ясно. Ці ухвали суперечать чинному законодавству, здоровому глузду та національним інтересам нашої держави. Вони вкотре демонструють всьому світу корумпованість державних структур та правовий нігілізм в Україні.
Наслідки цього рішення для інноваційного розвитку України як світової житниці будуть катастрофічними, особливо за умов фінансово-економічної кризи. Адже в дослідних цехах, які розташовані на цих землях, колектив науковців під керівництвом двічі Героя Соціалістичної Праці та Героя України Бориса Патона працює над новітніми технологіями, які мають забезпечити економіці нашої країни високу конкурентоспроможність. На цих землях Герой України академік Володимир Моргун створює та впроваджує у виробництво нові сорти основної продовольчої культури України — озимої пшениці. Розробки цих вчених визнані національним надбанням! Перед ними з повагою схиляється увесь світ.
Але, замість потужної підтримки та захисту видатних вчених, їх наукових розробок, держава самоусунулася від вирішення проблеми. Якщо занепадуть українська генетика та селекція рослин, то про світову славу українського зерна можна забути. У разі знищення дослідних полів Національної академії наук будуть призупинені селекційні дослідження та забезпечення оригінальним насінням господарств (понад 2 тисяч провідних господарств України).
Звертаємося до вас, як до патріотів України: не дайте здійснитися беззаконню. Не дайте вкрасти державні орні землі наукового центру світового рівня! Українську землю ми з вами отримали не в спадок, а взяли в борг у прийдешніх поколінь.

1535 підписів – трудових колективів, товариств, видатних вчених, академіків, членів-кореспондентів, докторів і кандидатів наук, наукових співробітників, Героїв України, виробничників, механізаторів, фермерів з 74 установ, засвідчую,

заступник академіка-секретаря
Відділення загальної біології,
член-кореспондент НАН України Віктор Швартау

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: