Статті

СУЧАСНІ ЗЕРНОСХОВИЩА ДЛЯ ВЕЛИКИХ ВРОЖАЇВ

Image
Директор представництва «Cimbria Unigrain A/S» в Україні Оксана СТРЕТОВИЧ (третя праворуч) бере участь у відкритті елеватора філії «Ромодан» ТОВ СП «НІБУЛОН». Фото надано компанією «НІБУЛОН»
Після отримання рекордного врожаю в 2008/09 МР, Україна гостро відчула необхідність у елеваторних потужностях. З 53,5 млн тонного врожаю індустріальних потужностей для зберігання зерна вистачало приблизно на 30 мільйонів. На такому фоні навіть некваплива зазвичай влада запропонувала ввести Державну програму будівництва малих і середніх елеваторів. Втім, будувалися найновіші комплекси з приймання та зберігання зерна і до того. А оскільки власних сучасних технологій Україна поки що не має, започаткували співпрацю з іноземними спеціалістами. 
Однією з таких фахових компаній є Датська «Кімбрія» («Cimbria Unigrain A/S»), представництво якої в Україні діє вже майже 12 років (з 1998р). Продукція ж компанії відома в нашій державі ще з 1995 року. Сьогодні це широковідомий у світі концерн, який за понад 60 років роботи виріс з невеличкої сімейної фірми і наразі має представництва у 50 країнах. Секрет успіху полягає у відданості меті – бути від початку утворення зорієнтованій на галузь сільськогосподарського виробництва і розвиватися на крок вперед порівняно з нею.
Сьогодні концерн є одним із світових лідерів у царині виготовлення високоякісного обладнання для обробки і зберігання зерна і насіння, а також обладнання для виробництва олій і біодизеля.
«Кімбрія» також проектує, виробляє, встановлює і здає в експлуатацію «під ключ» портові і степові елеватори будь-якої ємності. За бажанням клієнта проводиться модернізація старих елеваторів. Також «під ключ» можуть виготовлятися заводи для виробництва рослинної олії і біодизеля, а також заводи для сушіння, очистки, сортування, зберігання, обробки зерна і насіння.
Серед замовників такі знані українські фірми, як ТОВ СП «НІБУЛОН», ТОВ «Миронівський хлібопродукт», ЗАТ «Оболонь», «Сади України», Запорізький Масложиркомбінат, Група компаній «Мрія», компанія «Кернел» тощо.
Так, ТОВ СП «НІБУЛОН», співпрацюючи з «Кімбрією» з 2002 року, реалізувало за її участі 2 проекти, включно з окрасою країни – зерновим перевантажувальним терміналом у Миколаєві на 100 тис. тонн. До спільних об'єктів слід додати вже частково реалізований інвестпроект на 2009-10 роки по створенню власного нібулонівського флоту, невідємною складовою якого є будівництво сімох елеваторів.
Як бачимо, клієнти повертаються до послуг «Кімбрії». А з довірою великих компаній зростає довіра і дрібніших господарств. Головне у наданому компанією обладнанні – якість продукції компанії, яка визначається стандартом ISO 9000 та сертифікатом ЄС.

Image
Обладнання «Кімбрії» на насіннєвому заводі "Бучачагрохлібпрому"

Ще один важливий фактор, особливо в умовах нинішнього економічного стану – це справедлива ціна. Саме завдяки співвідношенню ціна/якість компанія виграє численні тендери по всьому світу.
За теперішніх умов постійного зростання вартості енергоносіїв неабиякою перевагою стає те, що обладнання «Кімбрії» відрізняється економною витратою електроенергії та енергозбереженням.
Важливою є також тісна співпраця з клієнтом від етапу проектування, що дає змогу якнайточніше виконати замовлення, і до навчання персоналу, яке проходить як у теоретичній, так і у практичній площині. Також повністю проектуються усі механічні, електричні, робочі, будівельні процеси і конструкційні рішення.
Індивідуальний підхід до кожного клієнта зазвичай дає змогу значно зекономити кошти – адже кожному з них фахівці компанії запропонують найбільш зручне для нього обладнання.
Значною перевагою є те, що все встановлюване устаткування і системи виготовляються з елементів і компонентів власної розробки, що гарантує надійність постачань і високу якість. Також завдяки цьому монтаж і пусконалаштування проходять у найкоротші терміни і забезпечується бездоганна робота усіх механізмів в цілому.
Поєднання усіх цих факторів, а також завжди своєчасне виконання усіх взятих на себе зобов'язань, породжує дедалі більшу довіру до «Кімбрії» українського аграрного суспільства. А відтак в країні, з огляду на нові державні програми, таки вистачить нових сучасних елеваторів.

© 2018 ТОВ "Агромедіа-Про"