Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ВІДРЕМОНТОВАНА РАДА
Із початком нового навчального року у школах, стартував і новий політичний сезон на печерських...
«НІБУЛОН» ПРОДОВЖУЄ МОДЕРНІЗАЦІЮ СУДНОЗАВОДУ І СПУСКАЄ НА ВОДУ НОВІ СУДНА
Компанія «НІБУЛОН» за підтримки Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) продовжує реалізацію...
ЗІ ШКОЛИ ПОЧИНАЄТЬСЯ МАЙБУТНЄ
Пузиківська ЗОШЧи багато вам траплялося незнайомих шкіл, до яких просто хотілося би зайти, бо вони у якийсь...
ДРУГА МОЛОДІСТЬ «ЗОЛОТОНІСЬКОЇ»
За чверть віку роботи компанія «НІБУЛОН» з усіх випробувань виходила переможцем, стаючи ще...
«ПОЛТАВАЗЕРНОПРОДУКТ»: ВІД СПІВПРАЦІ ВИГРАЮТЬ УСІ
Світлана Іванівна БредунНа благодатних землях Полтавщини агропромхолдинг АСТАРТА, який входить до ТОП-5 найбільших...

Наші партнери:

СУЧАСНІ ЗЕРНОСХОВИЩА ДЛЯ ВЕЛИКИХ ВРОЖАЇВ

Image
Директор представництва «Cimbria Unigrain A/S» в Україні Оксана СТРЕТОВИЧ (третя праворуч) бере участь у відкритті елеватора філії «Ромодан» ТОВ СП «НІБУЛОН». Фото надано компанією «НІБУЛОН»
Після отримання рекордного врожаю в 2008/09 МР, Україна гостро відчула необхідність у елеваторних потужностях. З 53,5 млн тонного врожаю індустріальних потужностей для зберігання зерна вистачало приблизно на 30 мільйонів. На такому фоні навіть некваплива зазвичай влада запропонувала ввести Державну програму будівництва малих і середніх елеваторів. Втім, будувалися найновіші комплекси з приймання та зберігання зерна і до того. А оскільки власних сучасних технологій Україна поки що не має, започаткували співпрацю з іноземними спеціалістами. 
Однією з таких фахових компаній є Датська «Кімбрія» («Cimbria Unigrain A/S»), представництво якої в Україні діє вже майже 12 років (з 1998р). Продукція ж компанії відома в нашій державі ще з 1995 року. Сьогодні це широковідомий у світі концерн, який за понад 60 років роботи виріс з невеличкої сімейної фірми і наразі має представництва у 50 країнах. Секрет успіху полягає у відданості меті – бути від початку утворення зорієнтованій на галузь сільськогосподарського виробництва і розвиватися на крок вперед порівняно з нею.
Сьогодні концерн є одним із світових лідерів у царині виготовлення високоякісного обладнання для обробки і зберігання зерна і насіння, а також обладнання для виробництва олій і біодизеля.
«Кімбрія» також проектує, виробляє, встановлює і здає в експлуатацію «під ключ» портові і степові елеватори будь-якої ємності. За бажанням клієнта проводиться модернізація старих елеваторів. Також «під ключ» можуть виготовлятися заводи для виробництва рослинної олії і біодизеля, а також заводи для сушіння, очистки, сортування, зберігання, обробки зерна і насіння.
Серед замовників такі знані українські фірми, як ТОВ СП «НІБУЛОН», ТОВ «Миронівський хлібопродукт», ЗАТ «Оболонь», «Сади України», Запорізький Масложиркомбінат, Група компаній «Мрія», компанія «Кернел» тощо.
Так, ТОВ СП «НІБУЛОН», співпрацюючи з «Кімбрією» з 2002 року, реалізувало за її участі 2 проекти, включно з окрасою країни – зерновим перевантажувальним терміналом у Миколаєві на 100 тис. тонн. До спільних об'єктів слід додати вже частково реалізований інвестпроект на 2009-10 роки по створенню власного нібулонівського флоту, невідємною складовою якого є будівництво сімох елеваторів.
Як бачимо, клієнти повертаються до послуг «Кімбрії». А з довірою великих компаній зростає довіра і дрібніших господарств. Головне у наданому компанією обладнанні – якість продукції компанії, яка визначається стандартом ISO 9000 та сертифікатом ЄС.

Image
Обладнання «Кімбрії» на насіннєвому заводі "Бучачагрохлібпрому"

Ще один важливий фактор, особливо в умовах нинішнього економічного стану – це справедлива ціна. Саме завдяки співвідношенню ціна/якість компанія виграє численні тендери по всьому світу.
За теперішніх умов постійного зростання вартості енергоносіїв неабиякою перевагою стає те, що обладнання «Кімбрії» відрізняється економною витратою електроенергії та енергозбереженням.
Важливою є також тісна співпраця з клієнтом від етапу проектування, що дає змогу якнайточніше виконати замовлення, і до навчання персоналу, яке проходить як у теоретичній, так і у практичній площині. Також повністю проектуються усі механічні, електричні, робочі, будівельні процеси і конструкційні рішення.
Індивідуальний підхід до кожного клієнта зазвичай дає змогу значно зекономити кошти – адже кожному з них фахівці компанії запропонують найбільш зручне для нього обладнання.
Значною перевагою є те, що все встановлюване устаткування і системи виготовляються з елементів і компонентів власної розробки, що гарантує надійність постачань і високу якість. Також завдяки цьому монтаж і пусконалаштування проходять у найкоротші терміни і забезпечується бездоганна робота усіх механізмів в цілому.
Поєднання усіх цих факторів, а також завжди своєчасне виконання усіх взятих на себе зобов'язань, породжує дедалі більшу довіру до «Кімбрії» українського аграрного суспільства. А відтак в країні, з огляду на нові державні програми, таки вистачить нових сучасних елеваторів.

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: