Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ВИВЕДЕННЯ ДНІПРА З КОМАТОЗНОГО СТАНУ. «НІБУЛОН» готовий убезпечити внутрішні водні шляхи
Нібулон днопоглиблення24 листопада на лімітуючому перекаті «Дніпродзержинські ворота» у Дніпровському водосховищі...
РОЗМАЇТТЯ СМАКІВ НА UKRAINIAN FOOD EXPO
ukrainian food expo23-24 листопада у столичному виставковому центрі «КиївЕкспоплаза» проходила міжнародна виставка...
ЗАГАДКА У ЗАГАДЦІ
Загадки не люблять лише ті, хто не вміє їх розв'язувати, свідчить народна мудрість. Але це про...
ВІД ОБЛАДНАННЯ ДО САДЖАНЦІВ: ПЛОДООВОЧЕВА ВИСТАВКА У ФОРМАТІ B2B
fresh business expo 20175-7 грудня в Києві проходила міжнародна спеціалізована виставка Fresh Business Expo 2017. Вона...
ПДВ ПРИ ЕКСПОРТІ ОЛІЙНИХ: РУХ НА ЧЕРВОНЕ СВІТЛО
Цивілізоване суспільство вирізняє дотримання низки правил, які враховують інтереси всіх його...

Наші партнери:

БЕЛЬГІЯ – ВИЗНАНИЙ ЕКСПЕРТ З ЛОГІСТИКИ

Надзвичайний та Повноважний посол Королівства Бельгія в Україні пан Марк Вінк 17 вересня під час проведення міжнародної конференції «Агрологістика-2009» надав ексклюзивне інтерв'ю газеті «Агропрофі».

ImageЧому посольство Королівства Бельгія виступило організатором такої конференції?
– Бельгія є визнаною в Європі і світі країною-експертом в галузі логістики.
Тому, коли ми мали двосторонні зустрічі з представниками Міністерства економіки України, ми отримали запит щодо можливих інвестиційних проектів в галузі логістики. В ході подальшого спілкування ми зрозуміли, що найбільший інтерес з боку вашої держави викликає саме агрологістика.
Це зрозуміло, адже Україна велика аграрна держава з потужним експортним потенціалом. Тому ми розпочали з першого спільного заходу – проведення цього форуму, вирішили влаштувати цей круглий стіл з обміну думками між спеціалістами українських і іноземних компаній. Кожна з них вже має певний досвід роботи, яким вона вже може поділитися, а також має можливість перейняти досвід інших.
До того ж наша країна зацікавлена в інвестиціях в українську економіку.

Як ви оцінюєте рівень розвитку логістики в Україні?
– Ваша країна має великий потенціал. І багато що треба зробити, багато проінвестувати, щоб зробити українську продукцію більш конкурентоспроможною.
Ми усвідомили, і сьогоднішня конференція це довела, що пріоритетом розвитку агрологістики має стати саме річкове транспортування. Незважаючи на усі труднощі, які Україна сьогодні має в річковій навігації, ми будемо доводити позицію про необхідність відновлення річкових перевезень. Це суттєво допоможе розкрити потенціал ваших сільгоспвиробників.
Бельгійські компанії дуже позитивно налаштовані кооперуватися з такими українськими компаніями, як «НІБУЛОН», для того, щоб в Україні розвивався річковий транспорт. Бельгія має дуже великий досвід у цій галузі.

Чи існують дані щодо вартості майбутніх інвестиції з боку Бельгії в українську логістику?
– Ми маємо констатувати, що за останні декілька років обсяг торгівлі між нашими країнами щороку зростає в середньому на 30%. На фоні цього зростання багато бельгійських компаній почали нарощувати обсяги своїх інвестицій в українську економіку. І йдеться не лише про можливість торгувати з Україною, а й виробляти тут певні товари і послуги та користуватися перевагами, наприклад, через нижчу вартість оплати праці.
Ми зацікавлені, щоб бельгійські підприємства інвестували не лише у виробництво, а й у розвиток логістичної інфраструктури: річкового, автомобільного, залізничного перевезення. У нас є досить давні традиції таких успішних інвестицій. Зокрема, як відомо, і київський трамвай, і завод «Більшовик» були побудовані, точніше проінвестовані, бельгійськими акціонерними товариствами ще до революції.

Йдеться про створення спільних підприємств чи про представництво бельгійських компаній в Україні?
– У певних випадках – це на 99% бельгійські компанії. В якихось – це партнерство. Але, в принципі, ми просуваємо концепцію контролю, коли це є все ж таки представництво бельгійських компаній.

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Ціни на зернові: