Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ДЕНЬ ВИРОБНИКІВ БОБОВИХ, АБО СВЯТО ЕКОЛОГІЧНОГО ЗЕМЛЕРОБСТВА У ТЕПЛИКУ
Цьогоріч уже традиційний День поля у фермерському господарстві Олексія Дона в Теплику на...
«НІБУЛОН» ДОЛУЧИВСЯ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ МЕРЕЖІ ДОБРОЧЕСНОСТІ
Відповідна Декларація про створення Всеукраїнської мережі доброчесності була підписана...
СПЕКА НАС НЕ СПИНИТЬ, АБО ЯК ТЕБЕ НЕ ЛЮБИТИ, КЛІМАТЕ МІЙ
Дивне цього року літо: то холод, то спека. Та і вчені вперто твердять — клімат планети невпинно...
ШВЕЙЦАРСЬКЕ СЕРЦЕ В ДАРУНОК УКРАЇНІ
Герой України Олексій Вадатурський визнаний достойним послідовником легендарного швейцарця ...
СМУГАСТИЙ РЕЙС
Перше за багато років вантажене сучасне несамохідне судно з кавунами дісталося до столичної...

Наші партнери:

БЕЛЬГІЯ – ВИЗНАНИЙ ЕКСПЕРТ З ЛОГІСТИКИ

Надзвичайний та Повноважний посол Королівства Бельгія в Україні пан Марк Вінк 17 вересня під час проведення міжнародної конференції «Агрологістика-2009» надав ексклюзивне інтерв'ю газеті «Агропрофі».

ImageЧому посольство Королівства Бельгія виступило організатором такої конференції?
– Бельгія є визнаною в Європі і світі країною-експертом в галузі логістики.
Тому, коли ми мали двосторонні зустрічі з представниками Міністерства економіки України, ми отримали запит щодо можливих інвестиційних проектів в галузі логістики. В ході подальшого спілкування ми зрозуміли, що найбільший інтерес з боку вашої держави викликає саме агрологістика.
Це зрозуміло, адже Україна велика аграрна держава з потужним експортним потенціалом. Тому ми розпочали з першого спільного заходу – проведення цього форуму, вирішили влаштувати цей круглий стіл з обміну думками між спеціалістами українських і іноземних компаній. Кожна з них вже має певний досвід роботи, яким вона вже може поділитися, а також має можливість перейняти досвід інших.
До того ж наша країна зацікавлена в інвестиціях в українську економіку.

Як ви оцінюєте рівень розвитку логістики в Україні?
– Ваша країна має великий потенціал. І багато що треба зробити, багато проінвестувати, щоб зробити українську продукцію більш конкурентоспроможною.
Ми усвідомили, і сьогоднішня конференція це довела, що пріоритетом розвитку агрологістики має стати саме річкове транспортування. Незважаючи на усі труднощі, які Україна сьогодні має в річковій навігації, ми будемо доводити позицію про необхідність відновлення річкових перевезень. Це суттєво допоможе розкрити потенціал ваших сільгоспвиробників.
Бельгійські компанії дуже позитивно налаштовані кооперуватися з такими українськими компаніями, як «НІБУЛОН», для того, щоб в Україні розвивався річковий транспорт. Бельгія має дуже великий досвід у цій галузі.

Чи існують дані щодо вартості майбутніх інвестиції з боку Бельгії в українську логістику?
– Ми маємо констатувати, що за останні декілька років обсяг торгівлі між нашими країнами щороку зростає в середньому на 30%. На фоні цього зростання багато бельгійських компаній почали нарощувати обсяги своїх інвестицій в українську економіку. І йдеться не лише про можливість торгувати з Україною, а й виробляти тут певні товари і послуги та користуватися перевагами, наприклад, через нижчу вартість оплати праці.
Ми зацікавлені, щоб бельгійські підприємства інвестували не лише у виробництво, а й у розвиток логістичної інфраструктури: річкового, автомобільного, залізничного перевезення. У нас є досить давні традиції таких успішних інвестицій. Зокрема, як відомо, і київський трамвай, і завод «Більшовик» були побудовані, точніше проінвестовані, бельгійськими акціонерними товариствами ще до революції.

Йдеться про створення спільних підприємств чи про представництво бельгійських компаній в Україні?
– У певних випадках – це на 99% бельгійські компанії. В якихось – це партнерство. Але, в принципі, ми просуваємо концепцію контролю, коли це є все ж таки представництво бельгійських компаній.

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: