Статті

«НІБУЛОН» — СЕРЕД ПЕРЕМОЖЦІВ НАЦІОНАЛЬНОГО МОРСЬКОГО РЕЙТИНГУ УКРАЇНИ

Компанія стала кращою у номінаціях «Відновлення флоту» та «Новий термінал».

Минулого тижня в Одесі відбулась урочиста церемонія нагородження переможців 14-го Національного морського рейтингу України, які зробили значний внесок у розвиток морського і річкового транспорту країни впродовж 2020 року.

Компанія «НІБУЛОН» та її генеральний директор Олексій Вадатурський протягом багатьох років визнаються лауреатами Національного морського рейтингу України, щораз підіймаючи планку переможця для себе та всіх його учасників. За значні досягнення керівника тричі (!) визнавали «Людиною року на водному транспорті». А компанія отримувала перемогу у різних номінаціях, зокрема «Темпи росту», «Абсолютний ріст», «Золотий причал», «Відновлення флоту» та ін.

Цього року 70 експертів морегосподарської галузі, які оцінювали реальні досягнення більше 200 компаній-учасників, уже вкотре визнають «НІБУЛОН» кращим, віддавши перемогу у номінаціях «Відновлення флоту» та «Новий термінал».

«НІБУЛОН» — один із лідерів суднобудівної галузі країни, компанія з найсучаснішим та найпотужнішим флотом, який на сьогодні налічує 82 одиниці різного класу та призначення. Завдяки патріотичним поглядам керівництва компанії, системним та масштабним інвестиційним проєктам, роботі власного успішного суднобудівного заводу компанія щороку демонструє стабільну динаміку щодо збільшення флоту, розвитку діяльності та змінює національну логістику.

Компанія займається відновленням судноплавних шляхів, будівництвом гідротехнічних споруд, а також розвитком зернових та незернових річкових вантажоперевезень, транспортуючи як для себе, так і для інших компаній метал, будівельні матеріали (пісок, палі тощо), вугілля, великогабаритні вантажі та ін.

2020 року «НІБУЛОН» збудував та спустив на воду сім нових потужних суден. Це самохідні та несамохідні одиниці різного класу та призначення.

Три несамохідних судна-майданчики відкритого типу проєкту В1500. Судна мають площу вантажної палуби 835 кв. м, вантажомісткість 1500 тонн. Вони призначені для виконання перевезень генеральних та навалювальних вантажів у морських районах і на внутрішніх водних шляхах України.

Два портові буксири штовхачі-кантувальники проєкту Т410. Основне призначення — штовхання несамохідних суден дедвейтом до 3 тис. тонн, формування несамохідних суден у караван, проведення швартовних операцій, виконання вантажних рейсів на мілководді, обслуговування несамохідної техніки та інших плавзасобів.

Буксир модернізованого проєкту 121М. Судно призначене для змішаного (море-ріка) плавання і може працювати практично в будь-яких умовах, зокрема на мілководді, у період льодового стану, з різними караванами барж. Також воно має зменшену рухому навігаційну рубку, яка гарантує швидкий і безпечний прохід мостів без їхнього розведення.

Несамохідне судно проєкту NBL-91. Насправді універсальне 90-метрове судно вантажопідйомністю 3 тис. тонн. Його призначення — виконання перевезень генеральних та навалювальних вантажів у будь-який період року та всіма внутрішніми водними шляхами України.

Якість збудованих суден засвідчується їхньою ефективною роботою, адже щорічно судноплавна компанія «НІБУЛОН» демонструє нові рекорди з перевезення вантажів українськими річками. Так, 2020 року — це 4,14 млн тонн різноманітних вантажів. А всього за  час своєї роботи флот компанії переорієнтував на воду більше 22 млн тонн вантажів.

Введення в експлуатацію нового потужного перевантажувального термінала з відвантаженням зернових та олійних культур ТОВ СП «НІБУЛОН» у с. Мар'янське Апостолівського району (філія «Зеленодольська»), що на Дніпропетровщині, експерти відзначили ще одним досягненням 2020 року у розвитку річкового транспорту. Таким чином, «НІБУЛОН» кращий у номінації «Новий термінал», де компанія є поза конкуренцією, адже таку відзнаку цьогоріч маємо лише вона.

Філія «Зеленодольська» — перше підприємство компанії у цій області, яке незважаючи коронакризу «НІБУЛОН» збудував у заплановані терміни з дотриманням усіх карантинних вимог. Потужність термінала становить 76 тис. тонн одночасного зберігання зернових. Завдяки його роботі компанія продовжує розвивати судноплавство Дніпром, щорічно розвантажуючи внутрішньообласні та міжобласні автодороги країни на більш ніж на 12,5 тис. вантажівок.

А далі — більше! «НІБУЛОН» має ще багато планів щодо розвитку судноплавства та суднобудівної галузі країни, а тому слідкуйте за новинами та черговими успіхами компанії.

© 2018 ТОВ "Агромедіа-Про"