Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ВИВЕДЕННЯ ДНІПРА З КОМАТОЗНОГО СТАНУ. «НІБУЛОН» готовий убезпечити внутрішні водні шляхи
Нібулон днопоглиблення24 листопада на лімітуючому перекаті «Дніпродзержинські ворота» у Дніпровському водосховищі...
РОЗМАЇТТЯ СМАКІВ НА UKRAINIAN FOOD EXPO
ukrainian food expo23-24 листопада у столичному виставковому центрі «КиївЕкспоплаза» проходила міжнародна виставка...
ЗАГАДКА У ЗАГАДЦІ
Загадки не люблять лише ті, хто не вміє їх розв'язувати, свідчить народна мудрість. Але це про...
ВІД ОБЛАДНАННЯ ДО САДЖАНЦІВ: ПЛОДООВОЧЕВА ВИСТАВКА У ФОРМАТІ B2B
fresh business expo 20175-7 грудня в Києві проходила міжнародна спеціалізована виставка Fresh Business Expo 2017. Вона...
ПДВ ПРИ ЕКСПОРТІ ОЛІЙНИХ: РУХ НА ЧЕРВОНЕ СВІТЛО
Цивілізоване суспільство вирізняє дотримання низки правил, які враховують інтереси всіх його...

Наші партнери:

АГРАРНИЙ ПШИК У ВЕРХОВНІЙ РАДІ

Виявляється, наші депутати так люблять поля, що ладні кинути все на світі, аби ними помилуватися. От у четвер вони і покинули все, вкупі із законотворчим процесом, і помчали в поле. От лише не на український пшеничний лан, а на французький футбольний газон. На вечірньому засіданні Верховної Ради зареєструвалися 332 народних депутати, але реально у сесійній залі присутніх було трохи більш як 150.

Подейкують, що ще о 13:00 палкі вболівальники-депутати вирушили чартерним рейсом до Франції, де в рамках фінальної частини Євро-2016 відбувався матч між збірними України та Північної Ірландії. Ще б пак — треба поспішати, гра о 19:00. А закони? Ну,... закони почекають. Врешті, з огляду на повну неможливість ухвалювати які-небудь рішення, спікер ВРУ Андрій Парубій, другий день поспіль, достроково закрив пленарне засідання Верховної Ради через брак депутатів. На момент закриття в сесійній залі нарахували лише 213 депутатів. Мабуть решта дві сотні «з гаком» неочікувано зібрались на стадіоні у Ліоні. Збірна України, на жаль, удруге «в суху» програла 0:2, відтак депутати своєю «підтримкою» скоріше нашкодили: наші футболісти виконували свої обов’язки на полі не краще, ніж народні обранці у сесійній залі!

Вони гуляють

А плани на четвер у аграрної спільноти були наполеонівські — передбачалося, що 16 червня у Верховній Раді України відбудеться «Аграрний день». Як показує практика, блочний розгляд запропонованих законопроектів по галузях (податкове законодавство, наука, медицина, енергетика, промисловість тощо), які подають на розгляд профільні комітети, є найбільш оптимальним і дозволяє організувати ефективну роботу Верховної Ради України.

Було заплановано розглянути у першому читанні законопроекти №2155 від 17.02.2015 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення процедури відведення земельних ділянок при наданні їх для суспільних потреб чи з мотивів суспільної необхідності»; №3190 від 29.09.2015 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо зняття штучних обмежень на реалізацію права на приватизацію й отримання в користування земельних ділянок»; №2842 від 14.05.2015 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо усунення суперечностей у сфері ліцензування»; №4464 від 18.04.2016 «Про внесення змін до додатка № 3 до Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» щодо фінансового забезпечення реформування рибної галузі України».

У другому читанні та в цілому — №2150а від 23.06.2015 «Про внесення змін до Закону України «Про побічні продукти тваринного походження, що не призначені для споживання людиною» (щодо узгодження його положень у сфері поводження з продуктами тваринного походження, що належать до категорії ІІ, з вимогами законодавства ЄС)»; №3006 від 01.09.2015 «Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо правової долі земельних ділянок, власники яких померли»; №2920 від 20.05.2015 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо встановлення мінімального строку оренди земельних ділянок сільгосппризначення, на яких проводиться гідротехнічна меліорація».

Результат відомий — з усього розмаїття депутати змогли лише провалити законопроект про удосконалення процедури відведення земельних ділянок при наданні їх для суспільних потреб.

Тому Олександр Бакуменко від імені народних депутатів аграрного комітету попросив зняти з розгляду аграрні законопроекти, які були в порядку денному, і перенести ці, надважливі законопроекти, на наступний пленарний тиждень, поставивши їх на розгляд у вівторок або в четвер. Погодьтеся, краще перенести, ніж втратити зовсім. Адже згідно з Регламентом, якщо законопроект не набирає голосів він взагалі знімається з розгляду і повернутися до його ухвалення можна лише на наступній сесії.

Наступна можливість прийняти важливі для аграрної галузі закони у нас буде лише за два тижні, тому сьогоднішня ситуація по відношенню до аграріїв є абсолютно безвідповідальною з боку парламентарів. Та немає лиха без добра: швиденько зрозумівши, що результативного голосування не вийде, спікер поставив на розгляд дві постанови про скасування раніше ухвалених законів, котрі конче потрібно було «завалити».

Вони голосують

Повний текст удрукованій версії

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Ціни на зернові: