Статті

ПРОМІНЬ ТРОПІЧНОГО СОНЦЯ В УКРАЇНСЬКІЙ ЕКОНОМІЦІ

Image

Пальмова олія посідає одне з найважливіших місць на світовому ринку рослинних олій. Її частка у світовому виробництві перевищує чверть, а у світовій торгівлі вона становить приблизно половину.
А чи багатьом із нас відомо, що «пальму першості» в олійно-жировій промисловості на теренах СНД упевнено тримає саме українська компанія?
ТОВ «Дельта Вілмар СНД» у вітчизніній економіці – явище унікальне. По-перше, завдяки своій спеціалізації: перевантаження, переробка, виробництво тропічних олій та жирів. По-друге, в нашій країні небагато знайдеться компаній, які можна назвати зразковими у своїй діяльності за категоріями прозорості ведення бізнесу, дотримання соціальної відповідальності, відповідності світовим стандартам якості товарів та послуг.
Історія цієї молодої компанії почалася у грудні 2004, коли сінгапурськими компаніями «Дельта Експортс Пте. Лтд» та «Вілмар Холдінгс Пте. Лтд» було засновано ТОВ «Дельта Вілмар СНД». У рекордний термін при фінансуванні Міжнародної Фінансової Корпорації (США) було побудовано «з нуля» комплекс із перевантаження та переробки тропічних олій у торговому морському порті Южний. Введення в експлуатацію цього комплексу відбулось у грудні 2006 року.
В 2007 році за оцінкою рейтингу «ТОП-100. Найкращі компанії України» підприємство посіло у своїй галузі почесне шосте місце, а вже в 2008 у рейтингу «ТОП-100. Найдинамічніші компанії України» ТОВ «Дельта Вілмар СНД» посіло перше місце серед підприємств олієжирової промисловості України. Неймовірно? Але факт! У чому секрет такого успіху? Судіть самі.
ImageКомпанія має потужне технічне ядро. Виробничі потужності «Дельта Вілмар СНД» становлять 1500 тонн на добу, місткість резервуарного парку підприємства досягає 39 тис. тонн. Продукція, що представлена під ТМ Sania і включає пальмову та кокосову олії, маргарини і шортенінги, жири кулінарні та кондитерські, еквіваленти та замінники масла какао, а також замінник молочного жиру, забезпечує споживацькі та бізнес сегменти олії та жирів як України, так СНД і Східної Європи. «Дельта Вілмар СНД» за такий короткий період своєї діяльності зуміла швидко завоювати довіру близько 200 українських компаній та більш ніж 100 закордонних. Нині підприємство здійснює будівництво другої черги комплексу. Це дасть підприємству змогу значно збільшити об'єми переробки та розширити асортимент продукції, що випускається.
Стійка репутація «Дельта Вілмар СНД» на ринку забезпечується завдяки найсуворішій системі контролю за якістю та безпекою продукції. Адже в умовах членства України в СОТ якість стає стратегічно найважливішим чинником для будь-якого підприємства, що безпосередньо впливає на його прибуток, розширення ринку збуту, престиж, а отже і гарантовану зайнятість людей, що на ньому працюють. Тому в 2008 році в компанії була впроваджена система управління якістю ISO 9001:2000 та ISO 22000:2005. Компанія «Дельта Вілмар СНД» особливо пишається тим, що виробнича діяльність підприємства повністю відповідає принципам, встановленим Міжнародною організацією зі стандартизації (ISO). Ці норми прийняті у більш ніж 150 країнах світу та забезпечують максимальний контроль якості на кожній стадії виробничого циклу продукту, відповідальне ставлення до екології, орієнтацію бізнесу на безпеку та зручність покупця.
Високі виробничі потужності, помножені на жорстку систему контролю за якістю продукції, стали запорукою стрімкого розвитку української компанії. Адже «Дельта Вілмар» – це, перш за все, злагоджена команда досвідчених управлінців, кваліфікованих технологів, відповідальних виробничників, талановитих комерсантів, які щодня працюють з повною віддачею та любов'ю до своєї справи, створюючи та представляючи споживачам високоякісну продукцію. «Дельта Вілмар СНД» дотримується усіх нормативів законодавства про трудові відносини, кожен співробітник забезпечується безкоштовним медичним обслуговуванням, харчуванням та транспортуванням на роботу. До процесу навчання та підвищення фахового рівня співробітників підприємства залучені висококваліфіковані фахівці з країн, що є лідерами у цій галузі. Результатом таких умов праці є високі досягнення компанії.
Передові технології, помножені на зразкову якість продукції та професіоналізм команди – формула успішної діяльності ТОВ «Дельта Вілмар СНД». Такі ключові ланки забезпечують стабільний розвиток підприємства навіть за теперішніх складних умов, його здатність працювати ефективно та демонструвати високі показники. Тому компанія впевнена у власному успіху і в майбутньому: тропічне сонце не згасне в сучасній українській економіці.

© 2018 ТОВ "Агромедіа-Про"