Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ДЕНЬ ВИРОБНИКІВ БОБОВИХ, АБО СВЯТО ЕКОЛОГІЧНОГО ЗЕМЛЕРОБСТВА У ТЕПЛИКУ
Цьогоріч уже традиційний День поля у фермерському господарстві Олексія Дона в Теплику на...
«НІБУЛОН» ДОЛУЧИВСЯ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ МЕРЕЖІ ДОБРОЧЕСНОСТІ
Відповідна Декларація про створення Всеукраїнської мережі доброчесності була підписана...
СПЕКА НАС НЕ СПИНИТЬ, АБО ЯК ТЕБЕ НЕ ЛЮБИТИ, КЛІМАТЕ МІЙ
Дивне цього року літо: то холод, то спека. Та і вчені вперто твердять — клімат планети невпинно...
ШВЕЙЦАРСЬКЕ СЕРЦЕ В ДАРУНОК УКРАЇНІ
Герой України Олексій Вадатурський визнаний достойним послідовником легендарного швейцарця ...
СМУГАСТИЙ РЕЙС
Перше за багато років вантажене сучасне несамохідне судно з кавунами дісталося до столичної...

Наші партнери:

КВАСОЛЯ І ЛЬОН ПРОПОНУЮТЬ ДОБРЕ ЗАРОБИТИ!

Майже кожен день приносить новини про зниження світових цін на зерно. Світовий ринок безпосередньо тисне і на ціни зернових в Україні. То як заробити вітчизняному аграрію, враховуючи те, що складові врожаю лише збільшуються у ціні? Особливо актуальне це питання для дрібних і середніх товаровиробників. Відповіддю можуть стати нішеві культури, ціни на які поки що тримаються на досить високому рівні.

Наприклад, квасоля, виробництво якої на теренах України почало відроджуватися, може принести виробникові до $500 за тонну. Якщо порівняти з цінами на пшеницю, на нинішньому рівні у 3400 грн/т, квасоля явно більш виграшна культура саме для малого аграрного бізнесу. До цього додаються і менші витрати на зберігання, логістику. Використання сортового насіння та дотримання технології вирощування забезпечать агровиробникові гідний урожай високої якості на рівні 2,4 т/га.

Не менш цікава культура з огляду ринкових цін — льон олійний. У силу специфіки його використання, важливо ще до стадії посівної знати, що аграрій матиме, кому вирощений льон зможе продати. І в Україні є компанії, які зобов'язуються викупити врожай належної якості, у т.ч. із придбаного у них насіння.

Хоча сівбу гірчиці вже закінчено, не зайвим буде розглянути можливість висіву цієї культури наступного року. За врожайності 17-20 ц/га культура здатна дати два врожаї на рік, що посилює її економічну привабливість.

Зараз нішеві культури — квасоля, гірчиця, льон тощо — сприймаються аграріями більше як проміжні для сівозміни основних культур або ж як сидерати. А дарма! Неуважність і небажання підвищити продуктивність нішевих завдяки якісному насінню і сучасним технологіям призводять до недотримання прибутку. А вони ж цей прибуток наполегливо пропонують!

Головною ж перевагою нішевих культур для дрібних і середніх агровиробників є те, що не потрібно формувати великі партії товару, аби продати його за достойною ціною.

Група компаній «Фруктовий світ» і «Агролідер» пропонує агровиробникам високоякісний посівний матеріал дрібнонасіннєвої квасолі сорту Navy Beans канадської селекції та гірчиці білої за привабливою ціною; відпрацьовану на практиці та економічно обґрунтовану технологію вирощування; підтримку і супровід технологічного процесу вирощування; гарантований викуп товарної продукції за договором за привабливою ринковою ціною.

Усе це в комплексі гарантує партнерам Групи компаній «Фруктовий світ» і «Агролідер» стабільний урожай та прибуток!

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: