Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ДЕНЬ ВИРОБНИКІВ БОБОВИХ, АБО СВЯТО ЕКОЛОГІЧНОГО ЗЕМЛЕРОБСТВА У ТЕПЛИКУ
Цьогоріч уже традиційний День поля у фермерському господарстві Олексія Дона в Теплику на...
«НІБУЛОН» ДОЛУЧИВСЯ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ МЕРЕЖІ ДОБРОЧЕСНОСТІ
Відповідна Декларація про створення Всеукраїнської мережі доброчесності була підписана...
СПЕКА НАС НЕ СПИНИТЬ, АБО ЯК ТЕБЕ НЕ ЛЮБИТИ, КЛІМАТЕ МІЙ
Дивне цього року літо: то холод, то спека. Та і вчені вперто твердять — клімат планети невпинно...
ШВЕЙЦАРСЬКЕ СЕРЦЕ В ДАРУНОК УКРАЇНІ
Герой України Олексій Вадатурський визнаний достойним послідовником легендарного швейцарця ...
СМУГАСТИЙ РЕЙС
Перше за багато років вантажене сучасне несамохідне судно з кавунами дісталося до столичної...

Наші партнери:

ЗУСИЛЛЯМИ АГРАРІЇВ ВІЙСЬКОВИЙ БЕНЗОВОЗ ЗНОВУ В СТРОЮ

Начальник відділу транспорту Віталій Сахно, слюсар-ремонтник Богдан Вінник,  представник Переяслав-Хмельницького РВК Дем’ян Каратоянов, автоелектрик Іван Гончаренко, слюсар-ремонтник Микола Терещенко, начальник ремонтного цеху Олександр Онищенко, слюсар-ремонтник Сергій Борисовець На тиждень раніше обіцяного, 23 вересня, аграрії «Ниви Переяславщини» передали воякам капітально відремонтований КамАЗ-бензовоз.

«Іржавий, з неробочим двигуном і пробитою бочкою, цей, так би мовити, «бензовоз» був на колесах, але не на ходу — ми його до себе на відновлення тралом притягли», — розповідає начальник ремонтного цеху СП ТОВ «Нива Переяславщини» Олександр Онищенко.

У військовій частини Білоцерківського району на Київщині на балансі перебуває ще багато транспортного непотребу. З перших днів збройного конфлікту все, що можна було реанімувати, військовики ремонтували власними силами. Купувати нові деталі коштів не було, тому складали транспорт із наявного і негайно відправляли на передову. Але ж фронтові потреби не меншають — транспорт потрапляє під обстріли, рухається бездоріжжям і доволі швидко виходить із ладу.

За кермом бензовоза Олександр Довгий, представник Переяслав-Хмельницького РВКЗрозуміло, говорить наш співрозмовник, що у військових не було належної кількості спеціалістів і відповідно обладнаних майстерень, можливості купувати нові деталі тощо. Тому бізнес охоче зголосився їм у цьому допомогти, і «Нива Переяславщини» звернулася з такою ініціативою до військкомату. Наголосимо, що торік весною вона вже передала Збройним Силам свої дві ходові вантажівки МАЗ і КамАЗ із напівпричепами.

«Ми зупинилися саме на КамАЗі, — веде далі Олександр Онищенко, — бо у нас у господарстві працює чимало таких вантажівок, і ми можемо їх належним чином обслуговувати у власному ремонтному цеху. Тож у липні цього року з усього цього транспортного «кладовища» військової частини ми вибирали «кращий» бензовоз і власними силами за півтора місяці зробили з нього практично новий. Упродовж останнього тижня, що він готовий, проводилися його випробування, навіть екстремальні — наїздили ним майже 150 кілометрів, аби переконатися, що він не підведе».

Слюсар-ремонтник Микола Терещенко, електрогазозварник Олександр Терек, слюсар-ремонтник Олег ЦимбалВиробничі підрозділи сільськогосподарської асоціації «Нива Переяславщини» містяться в різних районах Київщини: крім свинокомплексів, у яких утримується 180-тисячне поголів'я, компанія обробляє 23 тис. га землі. Вона повністю забезпечена сільгосптехнікою для виконання замкнутого циклу польових робіт, і вся ця машинерія ремонтується і обслуговується централізовано в ремонтній майстерні с.Нова Оржиця Згурівського району. Тут майстри ремонтної справи вантажівку практично розібрали до кожного болтика, все було перебрано, замінено і змазано. Над автівкою чаклували майже всі спеціалісти, переважно це були слюсарі-ремонтники: Віктор Крупина, Богдан Вінник, Іван Гончаренко, Микола Терещенко. Ними зроблено капітальний ремонт двигуна, відновлене електрообладнання, паливна і пневматична система, видалена вся іржа, замінена резина, заварена бочка, яка до ремонту була схожа на друшляк, тощо.

Токар Володимир Бровко Відтак капітально відремонтований КамАЗ-бензовоз знову повертається до рідної військової частини і незабаром приступить до служби на передовій. А від редакції «Агропрофі» до наших захисників у зону АТО відправиться коробка із солодощами.

 

 

 

 

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: