Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ЗМІНА ФІЛОСОФІЇ РОЗВИТКУ ТВАРИННИЦТВА
Унікальний кормоцентр (або фід-центр) — виробничий комплекс для виготовлення збалансованих...
ЗЕРНО ЛУГАНЩИНИ СТАЛО НА РЕЙКИ
Перше луганське зерно залізницею від початку військових дій на Донбасі 2014 року було...
УНІКАЛЬНЕ ДНОПОГЛИБЛЮВАЛЬНЕ СУДНО «МИКОЛАЇВЕЦЬ» ЗІЙШЛО НА ВОДУ
Унікальне самохідне надпотужне днопоглиблювальне судно з символічною назвою «Миколаївець»...
БЛОКЧЕЙН У КАДАСТРІ, ЯК ВАРЕНИК У СМЕТАНІ
Недовіра до надійності електронних систем Держгеокадастру є одним із застережень, котрі...
БЕЗ ХЛІБА ПЕРЕМОГИ НЕ БУВАЄ. ВАЖКИЙ ПРИКОРДОННИЙ УЖИНОК
Луганщина завершує жнива-2017. Комбайни звично для цієї пори пливуть полями, навколо них жваво...

Наші партнери:

УКРАЇНІ НА ДОБРО

продовжує працювати ТОВ СП «НІБУЛОН», дотримуючись планів розвитку за всіма напрямками як вітчизняний сільгоспвиробник, інвестор і зернотрейдер.
Компанія інтенсивно проводить оновлення техніки. У 2008 р. на придбання 22 «Кейсів» та 22 «Білорусів» було витрачено близько 11,5 млн. грн. Ця техніка стала вагомим додатком до 46 «Фендтів», які були в арсеналі підприємства. Навесні 12 кращих механізаторів отримали ключі від «Кейсів», влітку – від 9 комбайнів «Массей Фергюсон». Восени тракторний парк поповнили ще 10 нових «Кейсів» та 9 «Білорусів».
Задля суворого дотримання сучасних агротехнологій, за якими працює «НІБУЛОН», у стратегічних планах підприємства, зі слів генерального директора, Героя України Олексія Вадатурського, у найближчі 3-4 роки провести повне оновлення тракторного парку. Це ж стосується посівних агрегатів. Компанія щорічно збільшує кількість нової техніки через постійне зростання посівних площ.
Так, восени 2008 р. у Кролевецькому районі на Сумщині створено нову філію «Присеймівська». Робота з укладання договорів оренди землі з власниками паїв розпочалася торік. З сільрадами укладено соціальні договори з надання компанією благодійної допомоги для вирішення соціальних питань на селі. Оскільки орендовані 1100 га землі не оброблялися упродовж 7-8 років і заросли чагарниками та молодими деревами, довелося докласти чималих зусиль і коштів, щоб довести землю до передпосівного стану. Зараз у філії засіяно 569 га озимої пшениці та 223 га озимого тритікале. Навесні планується посів зернової кукурудзи та ярого ячменю.
Станом на 23 жовтня «НІБУЛОН» закінчив збирання соняшнику: при середній врожайності 24,0 ц/га зібрано 16,9 тис. т насіння з площі 7,1 тис. га. Серед філій лідерами за врожайністю стали: «Хмільник» – 30,9 ц/га, «Сухорабівська» – 29 ц/га, «Старобільська» – 28 ц/га.
Кукурудзу на зерно зібрано у південних регіонах з площі 5,8 тис. га або на 55%. Про середню врожайність говорити зарано, оскільки тільки розпочато збирання у філіях Хмельницької, Вінницької й Черкаської областей, де традиційно врожайність сягає 100 ц/га.
Завершено посівну озимого клину на площі 25,9 тис. га. Водночас ведуться роботи з догляду за посівами озимини. Підготовку зябу проведено на 20 тис. га, що становить 78% від плану. Завершення повного циклу сільгоспробіт в «НІБУЛОНі» очікується 1 листопада.
Компанія продовжує виконання експортних контрактів. Якщо у 2007/08 МР через дію заборон на експорт було відправлено 1,2 млн. т зернових, то у поточному МР до кінця жовтня вже буде відвантажено 1,5 млн. т, а до кінця календарного року заплановано вийти на 2 млн. т.

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: