Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ІЩЕ БЛИЖЧЕ ДО ЧОРНОГО МОРЯ: РІЧКОВИЙ ТЕРМІНАЛ «НІБУЛОНА» ЗАПРАЦЮВАВ НА ХЕРСОНЩИНІ
10-й річковий перевантажувальний термінал компанії «НІБУЛОН» 14 липня 2017 року урочисто...
ЄВРОПЕЙСЬКИЙ АВТОПАРК ДЛЯ ЗБЕРЕЖЕННЯ УКРАЇНСЬКИХ ДОРІГ: СПІВРОБІТНИЦТВО VOLVO І «НІБУЛОНА» ТРИВАЄ
Зерно має пересуватися річкою, наголошує компанія «НІБУЛОН» від 2009 року, і транспортує нею...
ВЕРХОВНА РАДА: ДИМ БЕЗ ВОГНЮ
Минулий тиждень був останнім пленарним у роботі шостої сесії Верховної Ради восьмого скликання,...
ДЕНЬ ВИРОБНИКІВ БОБОВИХ, АБО СВЯТО ЕКОЛОГІЧНОГО ЗЕМЛЕРОБСТВА У ТЕПЛИКУ
Цьогоріч уже традиційний День поля у фермерському господарстві Олексія Дона в Теплику на...
«НІБУЛОН» ДОЛУЧИВСЯ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ МЕРЕЖІ ДОБРОЧЕСНОСТІ
Відповідна Декларація про створення Всеукраїнської мережі доброчесності була підписана...

Наші партнери:

УКРАЇНІ НА ДОБРО

продовжує працювати ТОВ СП «НІБУЛОН», дотримуючись планів розвитку за всіма напрямками як вітчизняний сільгоспвиробник, інвестор і зернотрейдер.
Компанія інтенсивно проводить оновлення техніки. У 2008 р. на придбання 22 «Кейсів» та 22 «Білорусів» було витрачено близько 11,5 млн. грн. Ця техніка стала вагомим додатком до 46 «Фендтів», які були в арсеналі підприємства. Навесні 12 кращих механізаторів отримали ключі від «Кейсів», влітку – від 9 комбайнів «Массей Фергюсон». Восени тракторний парк поповнили ще 10 нових «Кейсів» та 9 «Білорусів».
Задля суворого дотримання сучасних агротехнологій, за якими працює «НІБУЛОН», у стратегічних планах підприємства, зі слів генерального директора, Героя України Олексія Вадатурського, у найближчі 3-4 роки провести повне оновлення тракторного парку. Це ж стосується посівних агрегатів. Компанія щорічно збільшує кількість нової техніки через постійне зростання посівних площ.
Так, восени 2008 р. у Кролевецькому районі на Сумщині створено нову філію «Присеймівська». Робота з укладання договорів оренди землі з власниками паїв розпочалася торік. З сільрадами укладено соціальні договори з надання компанією благодійної допомоги для вирішення соціальних питань на селі. Оскільки орендовані 1100 га землі не оброблялися упродовж 7-8 років і заросли чагарниками та молодими деревами, довелося докласти чималих зусиль і коштів, щоб довести землю до передпосівного стану. Зараз у філії засіяно 569 га озимої пшениці та 223 га озимого тритікале. Навесні планується посів зернової кукурудзи та ярого ячменю.
Станом на 23 жовтня «НІБУЛОН» закінчив збирання соняшнику: при середній врожайності 24,0 ц/га зібрано 16,9 тис. т насіння з площі 7,1 тис. га. Серед філій лідерами за врожайністю стали: «Хмільник» – 30,9 ц/га, «Сухорабівська» – 29 ц/га, «Старобільська» – 28 ц/га.
Кукурудзу на зерно зібрано у південних регіонах з площі 5,8 тис. га або на 55%. Про середню врожайність говорити зарано, оскільки тільки розпочато збирання у філіях Хмельницької, Вінницької й Черкаської областей, де традиційно врожайність сягає 100 ц/га.
Завершено посівну озимого клину на площі 25,9 тис. га. Водночас ведуться роботи з догляду за посівами озимини. Підготовку зябу проведено на 20 тис. га, що становить 78% від плану. Завершення повного циклу сільгоспробіт в «НІБУЛОНі» очікується 1 листопада.
Компанія продовжує виконання експортних контрактів. Якщо у 2007/08 МР через дію заборон на експорт було відправлено 1,2 млн. т зернових, то у поточному МР до кінця жовтня вже буде відвантажено 1,5 млн. т, а до кінця календарного року заплановано вийти на 2 млн. т.

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: