Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ВИВЕДЕННЯ ДНІПРА З КОМАТОЗНОГО СТАНУ. «НІБУЛОН» готовий убезпечити внутрішні водні шляхи
Нібулон днопоглиблення24 листопада на лімітуючому перекаті «Дніпродзержинські ворота» у Дніпровському водосховищі...
РОЗМАЇТТЯ СМАКІВ НА UKRAINIAN FOOD EXPO
ukrainian food expo23-24 листопада у столичному виставковому центрі «КиївЕкспоплаза» проходила міжнародна виставка...
ЗАГАДКА У ЗАГАДЦІ
Загадки не люблять лише ті, хто не вміє їх розв'язувати, свідчить народна мудрість. Але це про...
ВІД ОБЛАДНАННЯ ДО САДЖАНЦІВ: ПЛОДООВОЧЕВА ВИСТАВКА У ФОРМАТІ B2B
fresh business expo 20175-7 грудня в Києві проходила міжнародна спеціалізована виставка Fresh Business Expo 2017. Вона...
ПДВ ПРИ ЕКСПОРТІ ОЛІЙНИХ: РУХ НА ЧЕРВОНЕ СВІТЛО
Цивілізоване суспільство вирізняє дотримання низки правил, які враховують інтереси всіх його...

Наші партнери:

Статті

№ 30 (233), 9 серпня 2013

НА ВАРТІ ЗДОРОВ'Я ТВАРИН І ЛЮДЕЙ

День працівників ветеринарної медицини – це не професійне, а державне свято, адже Україна – аграрна держава, налаштована на експорт своєї продукції, а без ветеринарної служби це неможливо. З 1994 року наша держава входить до Всесвітньої організації охорони здоров'я тварин (МЕБ) і як постійний член бере активну участь у всіх заходах із забезпечення епізоотичного благополуччя. Підтвердженням високого рівня ветеринарії в Україні стало обрання у травні 2011 року тодішнього керівника Держветфітослужби, а нині першого заступника міністра агрополітики Івана Бісюка першим віце-президентом Регіональної комісії Міжнародного Епізоотичного Бюро в Європі.

Медицина лікує людину, а ветеринарія зберігає людство. У світовій практиці ветеринарна служба є одним із базових елементів забезпечення продовольчої безпеки будь-якої країни. Понад 80% всіх заходів у сфері державного контролю якості і безпечності продовольчої сировини, харчових продуктів тваринного й рослинного походження виконують саме ветеринарні фахівці.

Ветеринарний лікар виконує головне завдання – недопущення захворювання людей і тварин. Ветеринарна служба займається не тільки лікувальною роботою, але й профілактикою, інспектуванням всіх переробних підприємств, ринків, великих і малих свиноферм, птахоферм, молокопереробних підприємств. Не кожен знає, що тільки завдяки ретельній і наполегливій роботі фахівців ветеринарної медицини вдається уникнути спалахів таких важких захворювань, як бруцельоз, туберкульоз, сибірська виразка.

Завдяки щоденній праці й відповідальному ставленню до своїх обов'язків співробітників лікувально-профілактичних і діагностичних установ, регіональних служб державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті, безкомпромісності, злагодженості в діях ветеринарної міліції з проведення карантинних заходів МВС України в країні збережено стабільну контрольовану епізоотичну ситуацію.

У галузі ветеринарної медицини працюють високоосвічені фахівці, адже виклики сьогодення потребують постійного фахового самовдосконалення. І на цьому шляху їх надійними провідниками є працівники ветеринарних факультетів вищих навчальних закладів, які працюють над розв'язанням найактуальніших проблем галузі, готують майбутнє країни – висококваліфікованих спеціалістів, займаються їх післядипломною освітою. До того ж, завдячуючи високому потенціалу української ветеринарної науки, потреби ринку ветеринарних препаратів на 70% забезпечені саме вітчизняними виробниками.

З нагоди професійного свята щиро вітаємо всіх лікарів ветеринарної медицини України. Зичимо міцного здоров'я, сімейного благополуччя, здійснення найзаповітніших мрій, великого земного щастя, невичерпної енергії та нових професійних звершень!

ВР: ШТУЧНІ СМЕРЧІ НА СУСІДСЬКІ ГРУШІ

Сесія ВРУ ніби й закінчилася, а депутатів від справ державних, здається, і кийком не відженеш: хоча формально вони ніби й у відпустці, а законопроекти строчать, як добрий кулемет. За неповний місяць написали їх аж 210. Що ж пропонують народні обранці для АПК?

ГАРАНТ КАМ'ЯНЕЦЬКОЇ УРОЖАЙНОСТІ

Якщо ви хочете дізнатися, як веде бізнес молодий і впевнений у собі засновник аграрного підприємства і побачити приклад сучасного керівника – їдьте до села Оринин, що у Кам'янець-Подільському районі Хмельниччини. Саме тут розташовані поля СТОВ «Гарант», де директорує Олег Комарніцький. Читати далі…

ОКСАНА РУДЬ: «СПРАВА НЕ В ТОМУ, ДЕ ПРАЦЮЄ ЛІКАР, А В ТОМУ, ЯКИЙ ВІН ФАХІВЕЦЬ!»

За часів СРСР для всіх, хто працював у аграрному секторі, було спільне свято – День працівників сільського господарства. Ветеринарів же окремо не вшановували, і їхнє власне професійне свято було запроваджене указом Президента України лише 2001 року. Відтоді друга неділя серпня стала датою, коли ветеринарні працівники не лише вітають один одного, але й підбивають підсумки. А от міжнародне професійне свято ветеринарів відзначають навесні: Всесвітній день ветеринарного лікаря (World Veterinary Day) був проголошений Всесвітньою ветеринарною організацією (World Veterinary Association) у 2000 році. Відтоді його відзначають кожного року в останню неділю квітня. Втім, у наших найближчих сусідів – у Росії – ветеринари власного свята не мають і по-доброму нам заздрять. Правда, там за ініціативою Російської академії сільськогосподарських наук у 2011 році запроваджено церковний день ветеринара, котрий також святкується у серпні.

Цього року українські ветеринари своє професійне свято відзначають удванадцяте. Напередодні урочистостей про проблеми і досягнення галузі ми поспілкувалися з головою асоціації спеціалістів ветеринарної медицини України Оксаною Іванівною Рудь. Читати далі…

«ЯКЩО ХТОСЬ РОБИТЬ ІЗ ДУШЕЮ...»

У Вихрівці за радянських часів був потужний колгосп ім. Войкова, очолюваний Героєм Соціалістичної Праці Марією Мазур. Під її керівництвом розпочинав свою трудову діяльність нині не менш знаний не лише на Хмельниччині керівник господарства – директор ТОВ «Козацька долина 2006» Віталій Загородний. Читати далі…

ЯК НАСІННЄВИКИ ЗАКОНОПРОЕКТ ТЛУМАЧИЛИ

Міністерство аграрної політики та продовольства України 15 липня опублікувало для громадського обговорення проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України». У ньому, зокрема, йдеться і про зміни до Закону України «Про насіння і садивний матеріал». Саме змінам до цього закону була присвячена прес-конференція, що її 7 серпня провела у Києві Насіннєва асоціація України (НАУ).

Як завжди у номері:

ВНУТРІШНІ ЗАКУПІВЕЛЬНІ ЦІНИ

Закупівельні ціни на зернові та олійні культури, встановлені на зерноприймальних потужностях провідних вітчизняних агропідприємств.

ЦІНОВІ ТРЕНДИ НА СВІТОВИХ РИНКАХ ЗЕРНА

Читати далі…

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Ціни на зернові: