Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ВИРОБНИЦТВО ХАРЧІВ ЯК МИСТЕЦТВО ТА ВИСОКІ ТЕХНОЛОГІЇ
Як зазначають організатори (ДП «Прем'єр Експо» (Україна) и ITEGroupPlc. (Великобританія)),...
ЮВІЛЕЙ ХЛІБОРОБА. ДМИТРУ МОТОРНОМУ — 90!
Дмитру Костянтиновичу Моторному — хліборобу і життєлюбу від Бога, справжній легенді...
ЗЕМЕЛЬНИЙ АВАНПОСТ
повний текст у друкованій версії видання Як убезпечитися від рейдерів, як переукласти договір...
«МИКОЛАЇВЕЦЬ» УСПІШНО ПРОЙШОВ ХОДОВІ ВИПРОБУВАННЯ
В акваторії річки Південний Буг минулого тижня було успішно проведено ходові випробування...

Наші партнери:

Статті

№ 22 (228), 14 червня 2013

ЗАЛУЧЕННЯ ПАРТНЕРІВ – СПРАВА ДЕРЖАВНА

Київ важко здивувати іноземними гостями – столиця звикла до міжнародних делегацій та представницьких зібрань. Неодноразово проходили і всілякі форуми та конференції, що демонстрували інвестиційну привабливість держави. Однак усі вони мали, так би мовити, локальний або галузевий характер. Складнощі посткризового відновлення економіки та уповільнення економічного зростання змусили підійти до справи по державному: 13-14 червня в Києві відбулася Перша міжнародна бізнес-конференція «ABC: Ukraine & Partners», організована за ініціативою уряду та Прем'єр-міністра України.

Про участь у конференції заявили півтори тисячі компаній та більше трьох тисяч бізнесменів з шістдесяти двох країн світу.

Підвищена увага держави до потенційних інвесторів полягала і в тому, що у роботі пленарного засідання на тему «Шляхи та перспективи ділового партнерства України і світу: пошук та реалізація взаємовигідної стратегії забезпечення сталого розвитку», яке проходило в рамках Конференції, взяв участь Прем'єр-міністр України Микола Азаров. А галузі економіки держави та їх інвестиційні перспективи представляли перший віце-прем'єр Сергій Арбузов, віце-прем'єри – Костянтин Грищенко, Олександр Вілкул, Юрій Бойко та очільники міністерств і відомств: Олександр Клименко, Микола Присяжнюк, Раїса Богатирьова, Ігор Прасолов, Едуард Ставицький, Олег Проскуряков, Юрій Колобов, Володимир Козак, Владислав Каськів, Володимир Семиноженко.

Нас, як профільне аграрне видання, особливо цікавила наймасовіша дискусійна панель «Інвестиції в аграрну галузь України. Нагодуємо світ разом!», у роботі якої взяли участь близько ста представників міжнародних організацій, профільних аграрних асоціацій і бізнесових кіл. Роль та значення агропромислового комплексу в економіці держави підкреслювало те, що в її роботі взяв участь Перший віце-прем'єр міністр України, куратор вітчизняного АПК Сергій Арбузов. Під час панельної дискусії «Інвестиції в аграрну галузь України. Нагодуємо світ разом!» порушувалися питання формування сприятливого бізнес-середовища, шляхів доступу сільгоспвиробників до фінансових ресурсів, земельних відносини як фактора інвестиційної привабливості, а також якості та безпечності харчових продуктів. Головував на зібранні міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк.

ЙОГО РАДСАД ЦВІСТИМЕ ВІЧНО

Є люди, яких випробування лише загартовують. Можливо, саме тому і вистачає їм сил чинити опір долі? 8 червня невблаганна смерть вибила з славної когорти Героїв України-аграріїв Миколу Івановича Бялика, забрала у розквіті літ –

у травні йому виповнився лише 61 рік. Читати далі…

«ПІД ПРИМУСОМ Я НЕ ПРАЦЮЮ. УСВІДОМЛЕНО Ж ЗРОБЛЮ ЗНАЧНО БІЛЬШЕ!»

17 червня голові АСУ Геннадію Новікову виповнюється 50 років. І хоча він вже 3 роки очолює АСУ, для більшості залишається темною конячкою, бо завжди з легкістю дає інтерв'ю на професійні теми і ніколи не розповідає про себе. Напередодні ювілею Геннадій Володимирович приділив нам час для інтерв'ю. Читати далі…

ВІННИЦЬКИЙ ПЛАЦДАРМ КУРЯЧОГО ЕКСПОРТУ

У рамках щорічного «Дня преси» журналісти профільних видань змогли не лише досхочу поспілкуватися з керівником компанії, головою правління ПАТ «Миронівський хлібопродукт» Юрієм Косюком, але й відвідали щойно введений в експлуатацію Вінницький птахокомплекс.

НОВИЙ НАСІННЄВИЙ ЗАВОД НА ПОЛТАВЩИНІ

На відкриття заводу з виробництва насіння 11 червня 2013 року компанія Дюпон (DuPont) запросила гостей до Полтавщини. Тут зібралося близько тисячі присутніх – представників влади, аграрного бізнесу, агроекспертів, журналістів з усієї України, мешканців села Стасі Диканського району, де, власне, і розташоване нове підприємство ТОВ «Стасі насіння Піонер Хай-бред».

Як завжди у номері…

ВНУТРІШНІ ЗАКУПІВЕЛЬНІ ЦІНИ

Закупівельні ціни на зернові та олійні культури, встановлені на зерноприймальних потужностях провідних вітчизняних агропідприємств.

ЦІНОВІ ТРЕНДИ НА СВІТОВИХ РИНКАХ ЗЕРНА

Читати далі…

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: