Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ЗАРЯСНІЮТЬ ПОЛЯ МОРЕМ СИНІМ
Колись на Поліссі було море. Не чорне, а синє. Синє і безкрає море льону, яке годувало наших...
БАТЬКА СВОГО СИН. УКРАЇНА ВІД МАЛОГО ДО СТАРОГО ВІДЗНАЧИЛА 26-У РІЧНИЦЮ НЕЗАЛЕЖНОСТІ
Лише за справжніх родинних цінностей, батькової підтримки і сили, маминої ніжності і любові...
ВІДРЕМОНТОВАНА РАДА
Із початком нового навчального року у школах, стартував і новий політичний сезон на печерських...
«НІБУЛОН» ПРОДОВЖУЄ МОДЕРНІЗАЦІЮ СУДНОЗАВОДУ І СПУСКАЄ НА ВОДУ НОВІ СУДНА
Компанія «НІБУЛОН» за підтримки Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) продовжує реалізацію...
ЗІ ШКОЛИ ПОЧИНАЄТЬСЯ МАЙБУТНЄ
Пузиківська ЗОШЧи багато вам траплялося незнайомих шкіл, до яких просто хотілося би зайти, бо вони у якийсь...

Наші партнери:

Статті

№ 18 (224), 17 травня 2013

2013 agroprofi 18СІМ’Я ЯК МІРИЛО ПРОГРЕСУ КРАЇНИ

У травні в Україні відзначаються декілька шанованих та відомих свят. Але безперечно, День матері та День сім'ї – свята найбільш зворушливі для кожного серця, тому що кожний з нас з дитинства несе в душі єдиний неповторний образ своєї мами.

Україна одвічно славилася шанобливим ставленням до родинних цінностей, де сім'я є основним носієм моральності, культури, історичної спадкоємності поколінь. Де, як не в сім'ї, та хто, як не мама, навчить любити життя і хліб!

Святкування Дня матері відбувається у другу неділю травня. Вже протягом ста років цей день стає приємним приводом для того, щоб зателефонувати мамі або приїхати до неї, щоб сказати «спасибі» за її кохання і самопожертву. Вперше це прекрасне свято відзначали в 1907 році. Ініціатором його проведення виявилася проста американка Анна Джервіс, яка таким чином хотіла висловити свою безмежну любов до передчасно померлої мами. Написавши листа з проханням підтримати згадану ідею в численні інстанції, Анна знайшла підтримку людей. І вже через три роки заходи до Дня матері в її рідному штаті отримали статус офіційних.

Міжнародний день сім'ї встановлений Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році і відзначається щорічно 15 травня. «Сім'я є основою суспільства, і зв'язок поколінь сприяє збереженню пам'яті про це протягом десятиліть У нинішньому році Міжнародний день сім'ї дасть нам можливість прославити ті відносини, які існують між усіма членами цього чудового утворення – сім'ї», – йдеться в посланні генерального секретаря ООН Пан Гі Муна з нагоди свята. Крім того, зазначає він, Міжнародний день сім'ї дає можливість подумати про те, як явища в соціально-економічній сфері позначаються на сім'ях, і яких заходів можна було б вжити для зміцнення сім'ї.

Будучи одним із основних інститутів суспільства, першою сходинкою соціалізації людини, сім'я розвивається та видозмінюється разом із навколишнім світом, по-своєму реагуючи на вимоги часу, відповідаючи на громадські потреби і сама формує їх. Сім'я як основний елемент суспільства була і залишається берегинею людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності і розвитку.

У всі часи по відношенню держави, а також по становищу сім'ї в суспільстві судили про розвиток країни. Це тому, що щасливий союз сім'ї і держави – необхідна запорука процвітання і добробуту її громадян. З сім'ї починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Вона – джерело любові, поваги, солідарності та прихильності, того, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство. Благополуччя родини – ось мірило розвитку і прогресу країни.

У ШЛЮБІ З ПШЕНИЧНИМ ПОЛЕМ

Відносно молоде господарство ПСП «Синюха» сьогодні добре тримається, як кажуть, на плаву. Воно є добре знаним не лише у своєму рідному Новоархангельському районі, а й на всій Кіровоградщині та за її межами. Перш за все, завдячуючи виробництву високоякісного насіння зернових, переважно вітчизняної селекції. Керує ним подружжя Голобородьків – Ольга Пантеліївна й Олександр Володимирович.

ЗОРЯ І МРІЇ ДАРІЄНКІВ

Трудовий стаж на посаді керівника господарства «Зоря», що у Черкаському районі Черкаської області, у Івана Дарієнка, Заслуженого працівника сільського господарства України, налічує вже 27 років. Проте, відповідаючи на запитання про загальний трудовий стаж у сільському господарстві, він завжди каже: «З дня народження». Може, у його особі Україна і втратила художника, проте може пишатися справним господарем, досвідченим керівником і митцем своєї справи.

ГЛИБА, ЩО МІЦНО СТОЯЛА НА МІСЦІ

Так називали Івана Михайловича Гулого, Героя України з Харківщини, директора ПАОП «Промінь». Травневі свята в Кобзівці Красноградського району видалися сумними: 1 травня Страсної середи Іван Михайлович на 73 році раптово пішов з життя. Читати далі...

СТЕЛИСЯ БАРВІНКУ, БУДУ ПОЛИВАТИ…

На цьому тижні Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин Верховної Ради України попрацював на славу: депутати не лише примудрилися провести засідання комітету, але й комітетські слухання на тему «Державна підтримка розвитку виноградарства, садівництва та хмелярства».

СІВОЗМІНИ З МОЛОКОМ

Добре відпочинеш – добре і попрацюєш. Вимучені довгим політичним простоєм депутати нарешті взялися до роботи. Вони активно ухвалюють закони, та ще й примудряються збиратися на засідання комітетів. От і члени Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин з охотою взялися за розгляд питань порядку денного. Тим більше, що питання були і терміновими, і важливими. Читати далі...

 

ВЕСНЯНИЙ КОМПЛЕКС-2013 Читати далі...

 

ЦІНОВІ ТРЕНДИ НА СВІТОВИХ РИНКАХ ЗЕРНА 1705 Читати далі... 

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: