Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ВИРОБНИЦТВО ХАРЧІВ ЯК МИСТЕЦТВО ТА ВИСОКІ ТЕХНОЛОГІЇ
Як зазначають організатори (ДП «Прем'єр Експо» (Україна) и ITEGroupPlc. (Великобританія)),...
ЮВІЛЕЙ ХЛІБОРОБА. ДМИТРУ МОТОРНОМУ — 90!
Дмитру Костянтиновичу Моторному — хліборобу і життєлюбу від Бога, справжній легенді...
ЗЕМЕЛЬНИЙ АВАНПОСТ
повний текст у друкованій версії видання Як убезпечитися від рейдерів, як переукласти договір...
«МИКОЛАЇВЕЦЬ» УСПІШНО ПРОЙШОВ ХОДОВІ ВИПРОБУВАННЯ
В акваторії річки Південний Буг минулого тижня було успішно проведено ходові випробування...

Наші партнери:

Статті

№ 18 (224), 17 травня 2013

2013 agroprofi 18СІМ’Я ЯК МІРИЛО ПРОГРЕСУ КРАЇНИ

У травні в Україні відзначаються декілька шанованих та відомих свят. Але безперечно, День матері та День сім'ї – свята найбільш зворушливі для кожного серця, тому що кожний з нас з дитинства несе в душі єдиний неповторний образ своєї мами.

Україна одвічно славилася шанобливим ставленням до родинних цінностей, де сім'я є основним носієм моральності, культури, історичної спадкоємності поколінь. Де, як не в сім'ї, та хто, як не мама, навчить любити життя і хліб!

Святкування Дня матері відбувається у другу неділю травня. Вже протягом ста років цей день стає приємним приводом для того, щоб зателефонувати мамі або приїхати до неї, щоб сказати «спасибі» за її кохання і самопожертву. Вперше це прекрасне свято відзначали в 1907 році. Ініціатором його проведення виявилася проста американка Анна Джервіс, яка таким чином хотіла висловити свою безмежну любов до передчасно померлої мами. Написавши листа з проханням підтримати згадану ідею в численні інстанції, Анна знайшла підтримку людей. І вже через три роки заходи до Дня матері в її рідному штаті отримали статус офіційних.

Міжнародний день сім'ї встановлений Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році і відзначається щорічно 15 травня. «Сім'я є основою суспільства, і зв'язок поколінь сприяє збереженню пам'яті про це протягом десятиліть У нинішньому році Міжнародний день сім'ї дасть нам можливість прославити ті відносини, які існують між усіма членами цього чудового утворення – сім'ї», – йдеться в посланні генерального секретаря ООН Пан Гі Муна з нагоди свята. Крім того, зазначає він, Міжнародний день сім'ї дає можливість подумати про те, як явища в соціально-економічній сфері позначаються на сім'ях, і яких заходів можна було б вжити для зміцнення сім'ї.

Будучи одним із основних інститутів суспільства, першою сходинкою соціалізації людини, сім'я розвивається та видозмінюється разом із навколишнім світом, по-своєму реагуючи на вимоги часу, відповідаючи на громадські потреби і сама формує їх. Сім'я як основний елемент суспільства була і залишається берегинею людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності і розвитку.

У всі часи по відношенню держави, а також по становищу сім'ї в суспільстві судили про розвиток країни. Це тому, що щасливий союз сім'ї і держави – необхідна запорука процвітання і добробуту її громадян. З сім'ї починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Вона – джерело любові, поваги, солідарності та прихильності, того, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство. Благополуччя родини – ось мірило розвитку і прогресу країни.

У ШЛЮБІ З ПШЕНИЧНИМ ПОЛЕМ

Відносно молоде господарство ПСП «Синюха» сьогодні добре тримається, як кажуть, на плаву. Воно є добре знаним не лише у своєму рідному Новоархангельському районі, а й на всій Кіровоградщині та за її межами. Перш за все, завдячуючи виробництву високоякісного насіння зернових, переважно вітчизняної селекції. Керує ним подружжя Голобородьків – Ольга Пантеліївна й Олександр Володимирович.

ЗОРЯ І МРІЇ ДАРІЄНКІВ

Трудовий стаж на посаді керівника господарства «Зоря», що у Черкаському районі Черкаської області, у Івана Дарієнка, Заслуженого працівника сільського господарства України, налічує вже 27 років. Проте, відповідаючи на запитання про загальний трудовий стаж у сільському господарстві, він завжди каже: «З дня народження». Може, у його особі Україна і втратила художника, проте може пишатися справним господарем, досвідченим керівником і митцем своєї справи.

ГЛИБА, ЩО МІЦНО СТОЯЛА НА МІСЦІ

Так називали Івана Михайловича Гулого, Героя України з Харківщини, директора ПАОП «Промінь». Травневі свята в Кобзівці Красноградського району видалися сумними: 1 травня Страсної середи Іван Михайлович на 73 році раптово пішов з життя. Читати далі...

СТЕЛИСЯ БАРВІНКУ, БУДУ ПОЛИВАТИ…

На цьому тижні Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин Верховної Ради України попрацював на славу: депутати не лише примудрилися провести засідання комітету, але й комітетські слухання на тему «Державна підтримка розвитку виноградарства, садівництва та хмелярства».

СІВОЗМІНИ З МОЛОКОМ

Добре відпочинеш – добре і попрацюєш. Вимучені довгим політичним простоєм депутати нарешті взялися до роботи. Вони активно ухвалюють закони, та ще й примудряються збиратися на засідання комітетів. От і члени Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин з охотою взялися за розгляд питань порядку денного. Тим більше, що питання були і терміновими, і важливими. Читати далі...

 

ВЕСНЯНИЙ КОМПЛЕКС-2013 Читати далі...

 

ЦІНОВІ ТРЕНДИ НА СВІТОВИХ РИНКАХ ЗЕРНА 1705 Читати далі... 

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: