Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ВИРОБНИЦТВО ХАРЧІВ ЯК МИСТЕЦТВО ТА ВИСОКІ ТЕХНОЛОГІЇ
Як зазначають організатори (ДП «Прем'єр Експо» (Україна) и ITEGroupPlc. (Великобританія)),...
ЮВІЛЕЙ ХЛІБОРОБА. ДМИТРУ МОТОРНОМУ — 90!
Дмитру Костянтиновичу Моторному — хліборобу і життєлюбу від Бога, справжній легенді...
ЗЕМЕЛЬНИЙ АВАНПОСТ
повний текст у друкованій версії видання Як убезпечитися від рейдерів, як переукласти договір...
«МИКОЛАЇВЕЦЬ» УСПІШНО ПРОЙШОВ ХОДОВІ ВИПРОБУВАННЯ
В акваторії річки Південний Буг минулого тижня було успішно проведено ходові випробування...

Наші партнери:

Статті

№ 15 (222), 26 квітня 2013

2013 agroprofi 15«ЗА МОРЕМ ТЕЛИЧКА – КОПІЄЧКА, ТА ПЕРЕВЕЗТИ – КАРБОВАНЕЦЬ!»

Глобальна продовольча безпека залежить як від величини урожаю, обумовленого кліматичним чинником, так і від методів державного регулювання аграрних ринків та експорту. Україна на власному досвіді дізналася, як непередбачуване запровадження експортних обмежень підриває довіру країн-імпортерів, тим більше, що несприятливі погодні умови у нашому регіоні можуть співпадати з такими ж негараздами в інших частинах світу, як це було минулого року, роблячи дефіцит зернових на світовому ринку загрозливим, а ціни – «кусючими».

Незважаючи на дві посухи за останні 4 роки (у 2010-му та 2012-му) та невиправдане застосування владою експортних обмежень, загальний обсяг експорту зерна з Чорноморського регіону не знижувався менше 22-25 млн тонн. Цей обсяг відіграє важливу роль в забезпеченні світової продовольчої безпеки і запобіганні ще більшого коливання цін на світовому ринку зерна.

Важливість України для світового ринку зернових підтвердило й широке міжнародне представництво на ювілейній Десятій конференції «Зерно Причорномор'я», що її традиційно організовує агентство «УкрАгроКонсалт». Читати далі… 

ВАСИЛЬ СТАШУК: «ДЕ Є ЧИСТА ВОДА, ТАМ Є ЖИТТЯ»

Голова Державного агентства водних ресурсів України Василь Сташук – людина вельми відповідальна. Ця відповідальність покладена за одну з чотирьох природних стихій чималенької країни – воду, без якої, як відомо, не існує нічого живого. Зима цьогоріч підкинула чимало сюрпризів з водою у вигляді снігу. А що ж нас чекає влітку та скільки буде цієї води для сільського господарства, ми запитали у голови Держводагентства. Читати далі…

ДІАЛОГИ НІМЕЦЬКОЮ

Однією з організацій, що вже не перший рік надає підтримку українським політикам та законодавцям України з питань реформування аграрної політики та законодавства є проект «Німецько-український агрополітичний діалог». 19 квітня відбулось установче засідання Координаційної ради проекту.

ВЕСНЯНИЙ КОМПЛЕКС-2013

За даними Мінагрополітики, на 25 квітня 2013 року аграрії України засіяли ранніми ярими зерновими та зернобобовими культурами 2796,0 тис. га, що складає 97% від скоригованих на цю дату запланованих 2868 тис. га площ. На цю дату торік ми мали 3619,0 тис. га цих культур. Читати далі…

ЕКОЛОГІЧНА ДОЦІЛЬНІСТЬ ЯК ОСНОВА ЕФЕКТИВНОГО БІЗНЕСУ

20 квітня Україна відзначила День довкілля. Актуальними екологічні питання є і для бізнесових кіл. Одним із вдалих, а головне – щирих, прикладів екологічно свідомого бізнесу сьогодні в Україні є діяльність компанії «НІБУЛОН».

РОЗДЕРЖАВЛЕННЯ ЗМІ: ВАЖКО ВИГОВОРИТИ, ЛЕГКО ЗАГОВОРИТИ

Гадаємо, для сільської громадськості також є сенс знати, які доленосні для української преси зміни щодо роздержавлення комунальних ЗМІ готуються. Тож пропонуємо вашій увазі інтерв'ю голови НСЖУ Олега Наливайка.

ОБПАЛЕНІ АТОМНИМ ПОЛУМ'ЯМ

Бувають події в житті країни, котрі роблять її відомою на весь світ. Але не дай Боже такої слави, якої зажила Україна 26 квітня 1996 року. Читати далі…

ВНУТРІШНІ ЗАКУПІВЕЛЬНІ ЦІНИ

Закупівельні ціни на зернові та олійні культури, встановлені на зерноприймальних потужностях провідних вітчизняних агропідприємств.

МОНІТОРИНГ ЦІН НА МІНЕРАЛЬНІ ДОБРИВА

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: