Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ЧИ ДОВГО ТРИВАТИМЕ СОЛОДКЕ ЖИТТЯ УКРАЇНСЬКИХ ЦУКРОВАРІВ?
Повний текст у друкованій версії Одна із найстаріших галузей країни — цукрова, хочеться вірити,...
«СІГМА» ПРАЦЮЄ З МАРШАЛЬСЬКИМ ОПТИМІЗМОМ
Найкращим підтвердженням тому, що вітчизняна галузь свинарства продовжує стало працювати в...
НІШЕВІ КУЛЬТУРИ: ОСОБЛИВОСТІ ВИРОЩУВАННЯ БАТАТУ
Повний текст у друкованій версії Сьогодні ми продовжуємо публікацію матеріалів із Другої...
ЛЮДМИЛА АДАМЧУК: «РОЗВИТОК МОЖЛИВИЙ ЛИШЕ ЗА БАЖАННЯ ЖИТИ КРАЩЕ»
Висвітленню питання корпоративної соціальної відповідальності в агропромисловому комплексі наше...
ЖИМОЛОСТЬ — НАЙПЕРША ЛІТНЯ ЯГОДА
Повний текст у друкованій версії Продовжуємо публікацію матеріалів другої національної...

Наші партнери:

Статті

№ 04 (212), 25 січня 2013

2012 agroprofi 04«ЛИСТИ ЩАСТЯ» ВІД УРЯДУ І НАРДЕПІВ

Якось непомітно підкрався новий рік, а з ним і нові сюрпризи: з 1 січня 2013 року до керівників українських сільгосппідприємств почали приходити депеші, які дехто вже влучно охрестив «листами щастя». Що це таке добре пам'ятають водії – це коли фіксація порушення правил дорожнього руху відбувається без вашої участі, а потім вам приходить повідомлення про накладення штрафу. От це повідомлення і назвали водії «листами щастя».

Невже селяни почали злісно порушувати ПДР? Ні, та й практику заочного виписування штрафів держава до водіїв вже не застосовує. Тепер заочно штрафують селян, бо з 1 січня набула чинності нова редакція статті 55 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення», якою передбачено штрафування за відсутність або недотримання проекту землеустрою.

От і стали практично всі (98,53%) агровиробники автоматично винними. Адже із 18515 власників та користувачів, які використовують земельні ділянки сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва загальною площею більш як 100 гектарів, станом на 01.10.2012 лише 273 (1,47 %) мають відповідні проекти землеустрою, і тільки 1380 власників та користувачів (7,56 %) уклали договори на їх розробку.

Розрубати цей гордіїв вузол відразу неможливо. Тому, щоб не наражати сільгоспвиробників на штрафні санкції, народний депутат України Омелян Парубок і вніс законопроект №1259 «Про внесення зміни до пункту 1 розділу ІІ «Прикінцеві положення» Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо збереження родючості грунтів» в частині набрання чинності», яким запропонував відкласти до 1 січня 2014 року початок дії статті 55 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення». Це, звісно, не вирішення проблеми, проте законопроект дає хоча б передишку для спроб її вирішити. Шкода, що відомий аграрій, двічі Герой Соціалістичної Праці Омелян Парубок не був депутатом парламенту минулого скликання. От ухвалила б такий закон Верховна Рада до нового року – і голова б у селянина не боліла. А так – у кращому випадку справа відкладається до 5 лютого. Скільки крові вип'ють за цей час всілякі контролери з аграріїв – страшно уявити.

ПЕРШІ ПРОГНОЗИ ВІТЧИЗНЯНИХ ВРОЖЇВ – 2013

Виходячи з багатьох факторів і з урахуванням доволі сприятливих погодних умов взимку, загальний урожай усіх зернових очікується в обсязі 54-55 млн тонн, або на 24% більше 2012 року, загальний урожай основних олійних культур – 14-15 млн тонн, або на 21% більше торішнього.

ЯК ЗАХИСТИТИ СВОЇ ІНТЕРЕСИ ПРИ ЗДАЧІ ПАЮ В ОРЕНДУ

Власник землі не повинен сподіватися на когось, а найперше сам має контролювати й захищати свої права. Які пункти в договорі оренди треба передбачити орендодавцю, щоб максимально врахувати свій економічний інтерес?

ЯК БУДІВЕЛЬНИКИ КОРОВАМ КАРУСЕЛІ ОБЛАДНАЛИ

Відродження сільськогосподарського виробництва в селі Острійки Білоцерківського району на Київщині стало логічним продовженням діяльності компанії «МЖК-Буд». Читати далі...

ЯКІ ІНСТРУМЕНТИ ФІНАНСУВАННЯ БУДУТЬ ДОСТУПНІ УКРАЇНСЬКИМ АГРАРІЯМ В 2013 РОЦІ?

Фахівці агентства «УкрАгроКонсалт» вважають, що відповідь на це питання знаходиться в прямій залежності від світових фінансових тенденцій. 

«НІБУЛОН» УЖЕ ЕКСПОРТУВАВ 2,2 МЛН ТОНН ЗЕРНОВИХ У 2012/13 МР

ТОВ СП «НІБУЛОН», один з лідерів вітчизняного аграрного ринку, на ділі доводить, що за будь-яких економічних умов продовжує стабільно та успішно працювати та розвиватися. Читати далі...

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: