Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ВІТЧИЗНЯНИЙ УРОЖАЙ-2017: БИТВА НА ДВА ФРОНТИ. І НЕ ТІЛЬКИ
Повний текст у друкованій версії Станом на 5 квітня 2017 року Україна експортувала 34,13 млн...
ОЖИНА — НЕ ПРОСТО НІШЕВА ЯГОДА
Повний текст у друкованій версії Продовжуємо публікацію матеріалів другої національної...
СУДНОБУДІВНИКИ ПРОТИ АНТИУКРАЇНСЬКОГО ЗАКОНОПРОЕКТУ «ПРО ВНУТРІШНІЙ ВОДНИЙ ТРАНСПОРТ»
3 березня у стінах Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова відбулося...
АЧС — ПАМ'ЯТКА ДЛЯ ВЛАСНИКА СВИНЕЙ
З 2012 року Україною, на жаль, упевнено поширюється небезпечна для країни африканська чума...
РІК РОБОТИ ЧИННОГО УРЯДУ
Що не кажіть, любимо ми всякого роду ювілеї та річниці, навіть невизначні. От для любителів...

Наші партнери:

Статті

№ 01-02 (210), 11 січня 2013

СУСПІЛЬНА ДУМКА ПРО ЗЕМЛЮ
Як часто політики, і не лише вони, в якості аргументу використовують фразу «народ проти» або «народ за». Дуже часто ці слова лунали з приводу доцільності торгівлі землею сільськогосподарського призначення. Політики по обидва боки барикади залюбки апелювали до думки народу – от лише незрозуміло, який народ і скільки того народу поділяло чи не поділяло точку зору промовця.
Найбільш об'єктивним у цьому сенсі є, звичайно, референдум – пряме волевиявлення дійсно всього народу з якогось питання. От лише проводити референдум щодо запровадження ринку земель сільськогосподарського призначення ніхто не збирається. Може тому, що результат наперед відомий і він не влаштовує ініціаторів референдуму?
Втім, аби дізнатися, що дійсно думає народ, можна піти простішим шляхом – провести соціологічне дослідження. Звісно, воно не дасть тієї повноти охоплення як референдум, але тренд покаже цілком вірно, якщо проводити дослідження чесно. А то можна спитати дві тисячі осіб у центрі мегаполіса і на цій підставі робити висновки, про ставлення населення до купівлі-продажу землі. А знати справжню думку людей про ринок землі, бо тема ця вкрай міфологізована.
КОМІТЕТСЬКИЙ ПАСЬЯНС
Останнє засідання Верховної Ради у 2012 році закінчилося консенсусом. Депутати в очікуванні новорічних та Різдвяних свят дружно проголосували за розподіл комітетів, на чому, власне, робота і закінчилася. Віднині у парламенті працюватиме 29 комітетів і одна Спеціальна контрольна комісія з питань приватизації. Дружне голосування пояснюється доволі просто – більшість і опозиція поділили їх порівну: 13 комітетів очолили представники Партії регіонів, два – комуністи, ще один дістався колишньому спікеру Володимиру Литвину. З 13 комітетів опозиції 9 забрала собі «Батьківщина», три – «УДАР» і всього один дістався «Свободі», правда у неї в активі є власний віце-спікер. Судячи з того, що постанову про розподіл комітетів підтримали 339 депутатів з 407, вдалося поділити комітети так, що і вівці залишилися цілими, і вовки – ситими. Читати далі...
ОЛЕКСІЙ ВАДАТУРСЬКИЙ: «МИ ГОТОВІ ВІДДАВАТИ ПЕРЕВАГУ МИКОЛАЇВСЬКИМ СУДНОБУДІВНИКАМ, АЛЕ НЕ НА ШКОДУ ЯКОСТІ»
Водночас у миколаївських ЗМІ з'явився «Відкритий лист генеральному директорові ТОВ СП «НІБУЛОН» О.О.Вадатурському», в якому керівники суднобудівних заводів «Океан» і «ЧСЗ» по суті звинуватили Олексія Вадатурського в непатріотизмі і піддали сумніву соціальну відповідальність «НІБУЛОНа». Приводом стало те, що компанія будує плавкран у Румунії – «постійного конкурента українського суднобудування». Олексій Вадатурський зі свого боку прокоментував претензії в бік компанії.
ФЕНІКС СИВОГО КАВКАЗУ
Грузія стала другою країною у світі після Вірменії, яка затвердила християнство як державну релігію і донині зберігає справжні християнські реліквії. Впродовж своєї православної історії її було пограбовано і знищено 40 разів, і саме стільки ж вона відбудовувалася і відроджувалася з попелу, як міфічний птах Фенікс. Під час Різдвяних свят ми вирушили саме сюди, щоб доторкнутися до християнської історії і на власні очі побачити другий Єрусалим. Читати далі...

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: