Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ЧИ ДОВГО ТРИВАТИМЕ СОЛОДКЕ ЖИТТЯ УКРАЇНСЬКИХ ЦУКРОВАРІВ?
Повний текст у друкованій версії Одна із найстаріших галузей країни — цукрова, хочеться вірити,...
«СІГМА» ПРАЦЮЄ З МАРШАЛЬСЬКИМ ОПТИМІЗМОМ
Найкращим підтвердженням тому, що вітчизняна галузь свинарства продовжує стало працювати в...
НІШЕВІ КУЛЬТУРИ: ОСОБЛИВОСТІ ВИРОЩУВАННЯ БАТАТУ
Повний текст у друкованій версії Сьогодні ми продовжуємо публікацію матеріалів із Другої...
ЛЮДМИЛА АДАМЧУК: «РОЗВИТОК МОЖЛИВИЙ ЛИШЕ ЗА БАЖАННЯ ЖИТИ КРАЩЕ»
Висвітленню питання корпоративної соціальної відповідальності в агропромисловому комплексі наше...
ЖИМОЛОСТЬ — НАЙПЕРША ЛІТНЯ ЯГОДА
Повний текст у друкованій версії Продовжуємо публікацію матеріалів другої національної...

Наші партнери:

Статті

№ 01-02 (210), 11 січня 2013

СУСПІЛЬНА ДУМКА ПРО ЗЕМЛЮ
Як часто політики, і не лише вони, в якості аргументу використовують фразу «народ проти» або «народ за». Дуже часто ці слова лунали з приводу доцільності торгівлі землею сільськогосподарського призначення. Політики по обидва боки барикади залюбки апелювали до думки народу – от лише незрозуміло, який народ і скільки того народу поділяло чи не поділяло точку зору промовця.
Найбільш об'єктивним у цьому сенсі є, звичайно, референдум – пряме волевиявлення дійсно всього народу з якогось питання. От лише проводити референдум щодо запровадження ринку земель сільськогосподарського призначення ніхто не збирається. Може тому, що результат наперед відомий і він не влаштовує ініціаторів референдуму?
Втім, аби дізнатися, що дійсно думає народ, можна піти простішим шляхом – провести соціологічне дослідження. Звісно, воно не дасть тієї повноти охоплення як референдум, але тренд покаже цілком вірно, якщо проводити дослідження чесно. А то можна спитати дві тисячі осіб у центрі мегаполіса і на цій підставі робити висновки, про ставлення населення до купівлі-продажу землі. А знати справжню думку людей про ринок землі, бо тема ця вкрай міфологізована.
КОМІТЕТСЬКИЙ ПАСЬЯНС
Останнє засідання Верховної Ради у 2012 році закінчилося консенсусом. Депутати в очікуванні новорічних та Різдвяних свят дружно проголосували за розподіл комітетів, на чому, власне, робота і закінчилася. Віднині у парламенті працюватиме 29 комітетів і одна Спеціальна контрольна комісія з питань приватизації. Дружне голосування пояснюється доволі просто – більшість і опозиція поділили їх порівну: 13 комітетів очолили представники Партії регіонів, два – комуністи, ще один дістався колишньому спікеру Володимиру Литвину. З 13 комітетів опозиції 9 забрала собі «Батьківщина», три – «УДАР» і всього один дістався «Свободі», правда у неї в активі є власний віце-спікер. Судячи з того, що постанову про розподіл комітетів підтримали 339 депутатів з 407, вдалося поділити комітети так, що і вівці залишилися цілими, і вовки – ситими. Читати далі...
ОЛЕКСІЙ ВАДАТУРСЬКИЙ: «МИ ГОТОВІ ВІДДАВАТИ ПЕРЕВАГУ МИКОЛАЇВСЬКИМ СУДНОБУДІВНИКАМ, АЛЕ НЕ НА ШКОДУ ЯКОСТІ»
Водночас у миколаївських ЗМІ з'явився «Відкритий лист генеральному директорові ТОВ СП «НІБУЛОН» О.О.Вадатурському», в якому керівники суднобудівних заводів «Океан» і «ЧСЗ» по суті звинуватили Олексія Вадатурського в непатріотизмі і піддали сумніву соціальну відповідальність «НІБУЛОНа». Приводом стало те, що компанія будує плавкран у Румунії – «постійного конкурента українського суднобудування». Олексій Вадатурський зі свого боку прокоментував претензії в бік компанії.
ФЕНІКС СИВОГО КАВКАЗУ
Грузія стала другою країною у світі після Вірменії, яка затвердила християнство як державну релігію і донині зберігає справжні християнські реліквії. Впродовж своєї православної історії її було пограбовано і знищено 40 разів, і саме стільки ж вона відбудовувалася і відроджувалася з попелу, як міфічний птах Фенікс. Під час Різдвяних свят ми вирушили саме сюди, щоб доторкнутися до християнської історії і на власні очі побачити другий Єрусалим. Читати далі...

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: