Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ВИВЕДЕННЯ ДНІПРА З КОМАТОЗНОГО СТАНУ. «НІБУЛОН» готовий убезпечити внутрішні водні шляхи
Нібулон днопоглиблення24 листопада на лімітуючому перекаті «Дніпродзержинські ворота» у Дніпровському водосховищі...
РОЗМАЇТТЯ СМАКІВ НА UKRAINIAN FOOD EXPO
ukrainian food expo23-24 листопада у столичному виставковому центрі «КиївЕкспоплаза» проходила міжнародна виставка...
ЗАГАДКА У ЗАГАДЦІ
Загадки не люблять лише ті, хто не вміє їх розв'язувати, свідчить народна мудрість. Але це про...
ВІД ОБЛАДНАННЯ ДО САДЖАНЦІВ: ПЛОДООВОЧЕВА ВИСТАВКА У ФОРМАТІ B2B
fresh business expo 20175-7 грудня в Києві проходила міжнародна спеціалізована виставка Fresh Business Expo 2017. Вона...
ПДВ ПРИ ЕКСПОРТІ ОЛІЙНИХ: РУХ НА ЧЕРВОНЕ СВІТЛО
Цивілізоване суспільство вирізняє дотримання низки правил, які враховують інтереси всіх його...

Наші партнери:

Статті

№32 (045) 19 вересня 2008

ImageКРОЛИКИ – ЦЕ НЕ ЛИШЕ ЛЕГКОЗАСВОЮВАНЕ ДІЄТИЧНЕ М'ЯСО, АЛЕ Й ПРИБУТКОВИЙ БІЗНЕС
У кролятині дуже мало солей натрію і холестерину, що робить її незамінною складовою дієтичного харчування. Це біле м'ясо, і білку в ньому значно більше, ніж у баранині, яловичині або свинині, – 22"23%. М'ясо кролів перевершує також майже всі види м'яса за вітамінним і мінеральним складом. Завдяки всім цим якостям кроляче м'ясо – одне з найдорожчих в світі, наприклад, ціна кілограма кролятини в ЄС наближається до 8"9 євро.
Чистота і збалансоване харчування – основа здорового способу життя, якого прагне будь-яка людина. Такі самі умови покладено в основу успішного утримання кролів й отримання від цього сталих прибутків. Країни старого світу давно опанували виробництво і споживання кролятини, тому й живуть значно довше, ніж пересічні українські громадяни. У їх м'ясному раціоні частка споживання кролятини сягає 6-8%, а загальне виробництво чистого м'яса перевищує 2 млн. тонн. І це вважається недостатнім. У їжу вживають м'ясо кролика, вихід якого становить близько 50% від загальної ваги, та печінку. Ці продукти рекомендовані дітям перших років життя, людям екстремальних професій. М'ясо також здатне знижувати дозу прийнятої радіації, виліковувати виразки, допомагати післяопераційним хворим, покращувати обмін речовин.
На українському ринку продуктів харчування м'ясо кролика і продукція з нього займають вельми скромне місце через незначне виробництво. Водночас це один з найпродуктивніших і скоростиглих видів тваринництва, здатних у стислі терміни давати дієтичне м'ясо, хутро, добрива чи біогаз.
Що ж нам заважає подбати про себе? Виявляється – нічого. Треба лише усе ретельно обрахувати і розпочати. Так, як це зробила компанія «Анмакс» на Черкащині. Це сучасне високотехнологічне інтегроване підприємство побудоване на основі французьких технології й не має аналогів в Україні; у Європі ж такі можна перелічити на пальцях.
У ВИРОЩУВАНІ КРОЛІВ ДРІБНИЦЬ НЕМАЄ
Кролівничий комплекс із замкнутим і безвідходним циклом виробництва має включати: комбікормовий завод, селекційно-племінне господарство, ферми з вирощування кроликів, забійну ділянку, відділи переробки і реалізації продукції (м’яса та шкіри), цехи з переробки відходів від утримання і переробки на біогумус або біогаз. За цим принципом й розбудовується єдина в Україні та одна з небагатьох в Європі компанія «Анмакс» на Черкащині. Далі...
ПАРЛАМЕНТСЬКИЙ «АВТОКВЕСТ»: ВСТИГНУТИ ЗАЛИШИТИ СЛІД
Навіть після того, як зранку 16 вересня ц.р. було оголошено про розпад демократичної коаліції, члени парламентського комітету з питань аграрної політики та земельних відносин не втрачали оптимізму.
МИ НЕ ЗІМБАБВЕ. МИ ТІЛЬКИ ВЧИМОСЯ
В усіх розвинених країнах обслуговуючі агропромислові кооперативи належать до основних гравців, у першу чергу, на внутрішньому ринку. Навіть у Зімбабве…
УСЕ НАЙКРАЩЕ – ДІТЯМ
Саме за таким принципом будувався і працює вже понад 35 років найбільший в Україні виробник сухих молочних сумішей ВАТ «Хорольський молочноконсервний комбінат дитячих продуктів».
ЗАВАНТАЖИТИ НОМЕР

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Ціни на зернові: