Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ВИВЕДЕННЯ ДНІПРА З КОМАТОЗНОГО СТАНУ. «НІБУЛОН» готовий убезпечити внутрішні водні шляхи
Нібулон днопоглиблення24 листопада на лімітуючому перекаті «Дніпродзержинські ворота» у Дніпровському водосховищі...
РОЗМАЇТТЯ СМАКІВ НА UKRAINIAN FOOD EXPO
ukrainian food expo23-24 листопада у столичному виставковому центрі «КиївЕкспоплаза» проходила міжнародна виставка...
ЗАГАДКА У ЗАГАДЦІ
Загадки не люблять лише ті, хто не вміє їх розв'язувати, свідчить народна мудрість. Але це про...
ВІД ОБЛАДНАННЯ ДО САДЖАНЦІВ: ПЛОДООВОЧЕВА ВИСТАВКА У ФОРМАТІ B2B
fresh business expo 20175-7 грудня в Києві проходила міжнародна спеціалізована виставка Fresh Business Expo 2017. Вона...
З НАСТАННЯМ ГРУДНЯ ПРИХОДИТЬ І ЗЕМЕЛЬНИЙ МОРАТОРІЙ
мораторій на продаж сільгоспземліА чи знаєте ви, що 5 грудня у світі відзначають Всесвітній день ґрунтів? Правда, свято це...

Наші партнери:

Статті

№ 43 (205), 16 листопада 2012

18 Листопада – День працівників сільського господарства!

В номері:
ImageРОБОТА ЗАВЕРШИЛАСЯ. ХАЙ ЖИВЕ НОВА РОБОТА!

Листопад вже в повні. Всі роботи закінчено – є час і святкувати, і підбивати підсумки, і планувати життя надалі. Селянське свято спеціально затягнуте в осінь, щоб руки були вільні і душа спокійна: все зроблено – урожай зібраний, комплекс осінніх польових робіт проведено, а на ланах починає зеленіти озимина. Правда, зараз відпочивати ще не виходить – закінчується обмолот кукурудзи, дощі не дають отримати властиву стиглому зерну вологість. Проте, коли у 1993 році запроваджували День працівників сільського господарства, цариця полів ще не посіла в нас свого тронного місця, і від третьої неділі листопада вже можна було дійсно відпочивати і святкувати.
Утім, крім кукурудзи, з усім, здається, впоралися. Врожай зібрали хоч і не рекордний, але за катастрофічних погодних умов посухи доволі непоганий – 46 млн тонн. Навіть аграрний міністр, а потім і Президент України з гордістю констатують, що він є третім за обсягами з часів незалежності нашої держави. Впоралися ми і з озимими – цьогорічну посівну кампанію практично завершено в усіх регіонах країни. За даними Міністерства аграрної політики та продовольства України, озимих культур на зерно під урожай наступного року посіяно на площі 8,1 млн га – десь на рівні минулого року.
Ніби вибачаючись за всі неприємності, завдані аграріям впродовж сезону, змилостивилася осінь: погода сприяла і для якісних сходів посівів озимих було достатньо тепла та вологи. Так, на сьогодні хороші сходи отримано на 90% посівних площ. Загалом аграрії провели осінню посівну кампанію в оптимальні агротехнологічні строки, тому можна очікувати, що посіви озимих культур увійдуть у період перезимівлі в хорошому стані.
Дякувати Богу, у світі катастрофи з продовольством ще немає, однак ціни на зерно залишаються високими. І Україна, нарешті, поточного року зможе таки скористатися своїм врожаєм і продати його за хороші гроші за кордон. Аграрії отримають справедливу ціну за вирощене зерно, а світ поповнить запаси продовольства якісним збіжжям.
«Я СВІЙ КОЛЕКТИВ НІКОЛИ НЕ ПРОМІНЯЮ!»
Як працювати без інвесторів, власними силами, і бути лідерами в районі знає Лариса Майсак, голова СТОВ «Відродження» Фастівського району Київщини.
ЗЕРНО УКРАЇНИ В ЯПОНСЬКИХ АГРОНОВИНАХ
Для «НІБУЛОНа» не рідкість візити закордонних гостей. Будь-яка філія компанії може здивувати найпримхливішового іноземця світовими технологіями і щедрістю української ниви. Цього разу гостей приймала філія «Переяславська».
У НАС Є ТЕ, ЧОГО В ЯПОНІЇ НЕМАЄ
Задля того, щоб побачити Україну зсередини, днями до нас завітав віце-президент Японської асоціації аграрних журналістів Масару Ямада. Роздивившись Україну, склавши про неї, щиро сподіваємося, позитивне враження, він доволі детально і цікаво розповів і нам про свою країну.
ВАЖКОГО КОЛОСУ І ЛЕГКОЇ НИВИ!
Розпочавшись на Київщині, областями України прокотилася хвиля святкувань Дня працівників сільського господарства. Ми намагались зібрати для вас інформацію про хід святкування у регіонах України.

Завантажити номер

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Ціни на зернові: