Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ДЕНЬ ВИРОБНИКІВ БОБОВИХ, АБО СВЯТО ЕКОЛОГІЧНОГО ЗЕМЛЕРОБСТВА У ТЕПЛИКУ
Цьогоріч уже традиційний День поля у фермерському господарстві Олексія Дона в Теплику на...
«НІБУЛОН» ДОЛУЧИВСЯ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ МЕРЕЖІ ДОБРОЧЕСНОСТІ
Відповідна Декларація про створення Всеукраїнської мережі доброчесності була підписана...
СПЕКА НАС НЕ СПИНИТЬ, АБО ЯК ТЕБЕ НЕ ЛЮБИТИ, КЛІМАТЕ МІЙ
Дивне цього року літо: то холод, то спека. Та і вчені вперто твердять — клімат планети невпинно...
ШВЕЙЦАРСЬКЕ СЕРЦЕ В ДАРУНОК УКРАЇНІ
Герой України Олексій Вадатурський визнаний достойним послідовником легендарного швейцарця ...
СМУГАСТИЙ РЕЙС
Перше за багато років вантажене сучасне несамохідне судно з кавунами дісталося до столичної...

Наші партнери:

Статті

№ 43 (205), 16 листопада 2012

18 Листопада – День працівників сільського господарства!

В номері:
ImageРОБОТА ЗАВЕРШИЛАСЯ. ХАЙ ЖИВЕ НОВА РОБОТА!

Листопад вже в повні. Всі роботи закінчено – є час і святкувати, і підбивати підсумки, і планувати життя надалі. Селянське свято спеціально затягнуте в осінь, щоб руки були вільні і душа спокійна: все зроблено – урожай зібраний, комплекс осінніх польових робіт проведено, а на ланах починає зеленіти озимина. Правда, зараз відпочивати ще не виходить – закінчується обмолот кукурудзи, дощі не дають отримати властиву стиглому зерну вологість. Проте, коли у 1993 році запроваджували День працівників сільського господарства, цариця полів ще не посіла в нас свого тронного місця, і від третьої неділі листопада вже можна було дійсно відпочивати і святкувати.
Утім, крім кукурудзи, з усім, здається, впоралися. Врожай зібрали хоч і не рекордний, але за катастрофічних погодних умов посухи доволі непоганий – 46 млн тонн. Навіть аграрний міністр, а потім і Президент України з гордістю констатують, що він є третім за обсягами з часів незалежності нашої держави. Впоралися ми і з озимими – цьогорічну посівну кампанію практично завершено в усіх регіонах країни. За даними Міністерства аграрної політики та продовольства України, озимих культур на зерно під урожай наступного року посіяно на площі 8,1 млн га – десь на рівні минулого року.
Ніби вибачаючись за всі неприємності, завдані аграріям впродовж сезону, змилостивилася осінь: погода сприяла і для якісних сходів посівів озимих було достатньо тепла та вологи. Так, на сьогодні хороші сходи отримано на 90% посівних площ. Загалом аграрії провели осінню посівну кампанію в оптимальні агротехнологічні строки, тому можна очікувати, що посіви озимих культур увійдуть у період перезимівлі в хорошому стані.
Дякувати Богу, у світі катастрофи з продовольством ще немає, однак ціни на зерно залишаються високими. І Україна, нарешті, поточного року зможе таки скористатися своїм врожаєм і продати його за хороші гроші за кордон. Аграрії отримають справедливу ціну за вирощене зерно, а світ поповнить запаси продовольства якісним збіжжям.
«Я СВІЙ КОЛЕКТИВ НІКОЛИ НЕ ПРОМІНЯЮ!»
Як працювати без інвесторів, власними силами, і бути лідерами в районі знає Лариса Майсак, голова СТОВ «Відродження» Фастівського району Київщини.
ЗЕРНО УКРАЇНИ В ЯПОНСЬКИХ АГРОНОВИНАХ
Для «НІБУЛОНа» не рідкість візити закордонних гостей. Будь-яка філія компанії може здивувати найпримхливішового іноземця світовими технологіями і щедрістю української ниви. Цього разу гостей приймала філія «Переяславська».
У НАС Є ТЕ, ЧОГО В ЯПОНІЇ НЕМАЄ
Задля того, щоб побачити Україну зсередини, днями до нас завітав віце-президент Японської асоціації аграрних журналістів Масару Ямада. Роздивившись Україну, склавши про неї, щиро сподіваємося, позитивне враження, він доволі детально і цікаво розповів і нам про свою країну.
ВАЖКОГО КОЛОСУ І ЛЕГКОЇ НИВИ!
Розпочавшись на Київщині, областями України прокотилася хвиля святкувань Дня працівників сільського господарства. Ми намагались зібрати для вас інформацію про хід святкування у регіонах України.

Завантажити номер

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: