Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ВИРОБНИЦТВО ХАРЧІВ ЯК МИСТЕЦТВО ТА ВИСОКІ ТЕХНОЛОГІЇ
Як зазначають організатори (ДП «Прем'єр Експо» (Україна) и ITEGroupPlc. (Великобританія)),...
ЮВІЛЕЙ ХЛІБОРОБА. ДМИТРУ МОТОРНОМУ — 90!
Дмитру Костянтиновичу Моторному — хліборобу і життєлюбу від Бога, справжній легенді...
ЗЕМЕЛЬНИЙ АВАНПОСТ
повний текст у друкованій версії видання Як убезпечитися від рейдерів, як переукласти договір...
«МИКОЛАЇВЕЦЬ» УСПІШНО ПРОЙШОВ ХОДОВІ ВИПРОБУВАННЯ
В акваторії річки Південний Буг минулого тижня було успішно проведено ходові випробування...

Наші партнери:

Статті

№ 41 (203), 2 листопада 2012

ImageДУМАЛИ-ГАДАЛИ, ЗРЕШТОЮ ОБРАЛИ…
Відшуміла-відгриміла та й потроху стихає виборча кампанія. Подекуди ще збурюють інформаційний простір незадоволені своїм результатом, десь ніяк не можуть порахувати голоси на окремих округах. Проте вже можна констатувати: вибори відбулися, і з цими результатами народного волевиявлення нам доведеться жити найближчі чотири роки.
Як свідомий громадянин і допитливий журналіст, я не міг оминути нагоди поглянути на вибори, так би мовити «зсередини», тож погодився на пропозицію однієї з політичних сил виступити у якості офіційного спостерігача на дільниці одного з виборчих округів у центральному районі Києва.
Які основні висновки з такого спостереження? По-перше, що особливо приємно, цього разу вибори відбулися без політичного протистояння у родинах: хто за кого хотів, за того і голосував. Наші співвітчизники нарешті збагнули, що за суворих реалій сьогодення ліпше погодитися з волевиявленням свого близького, ніж перетворити родинне життя на політичний ринг. По-друге, цьогорічні вибори – справа людей похилого віку. Звісно, на різних дільницях частка молоді може бути різною (приміром, у студентському містечку), але все ж молодих облич і людей працездатного віку серед голосуючих було небагато. Натомість через силу, з допомогою милиць та перехожих, на дільницю йшли пенсіонери. На відміну від молоді, їх життєвий досвід привчив відповідально ставитися до виборів. Явка виборців також не порадувала – десь близько 60%, – чи не найнижчий показник за всю історію. А якби не прийшли пенсіонери? Читати далі…
АКАДЕМІЯ ШУКАЄ ГОЛОВУ, ЩОБ РЕШТИ НЕ ВТРАТИТИ
Наразі Національна академія аграрних наук України визначається з претендентами на посаду свого президента. Так, 16 жовтня на позачерговому засіданні Президія одноголосно задовольнила заяву про складання повноважень президента НААН України Миколи Безуглого. Загальні позачергові збори Академії 30 жовтня затвердили таке рішення. Ввівши додаткову посаду віце-президента, наукове співтовариство вирішило дещо відкласти обрання нового очільника, орієнтовно – до грудня, щоб не помилитися з вибором. Бо інакше вже і втрачати буде нічого… Читати далі…
ПЕРЕМОЖЦІ НА СУШІ І НА ВОДІ
Міжнародний Чорноморський транспортний форум упродовж 23-25 жовтня поточного року традиційно відбувся в Одесі. До цього заходу було включено XIV Міжнародну виставку транспорту і логістики «ТрансУкраїна-2012», X Міжнародну виставку судноплавства, суднобудування та розвитку портів «Одеса-2012», міжнародну виставку залізничного транспорту «ТрансРейл Україна-2012», спеціалізовану виставку «Комерційний і муніципальний транспорт-2012».
Форум став однією з головних подій року в транспортній індустрії. Його заходи було включено до програми транспортного комітету Організації Чорноморського економічного співробітництва (ОЧЕС) на 2012 рік відповідно до плану заходів ОЧЕС в галузі транспорту.
У рамках Форуму відбулась церемонія нагородження переможців Національного транспортного рейтингу «Людина року на транспорті»
НАЙКРАЩЕ – ДІТЯМ. У ЗГУРІВЦІ ВІДКРИТО МОЛОЧНИЙ ЗАВОД ДИТЯЧОГО ХАРЧУВАННЯ
Коли люди роблять добру справу, то і погода їм сприяє. Ще зранку 25 жовтня було похмуро і мрячно, проте варто було зібратися гостям на урочистості з нагоди відкриття нового заводу дитячого харчування філії ПАТ «Яготинський маслозавод» «Яготинське для дітей», як до них приєдналося й осіннє сонце. Читати далі…
ПРО «МОЛОКОВМІСНИЙ ПРОДУКТ» НА ЗАКОНОДАВЧОМУ РІВНІ
Юридичний огляд проекту Закону України за № 11177 «Про внесення змін до Закону України «Про молоко та молочні продукти» та інших законодавчих актів щодо посилення заходів боротьби з фальсифікацією молочних продуктів»
БІОЕНЕРГЕТИКА В УКРАЇНІ: РОЗВИВАТИСЯ, ЩОБ ВІДСТАВАТИ
В Україні триває процес створення Біоенергетичної Асоціації України. Планується, що організація стане спільною платформою для співпраці на ринку біоенергетики України й створюватиме сприятливі умови для ведення бізнесу і прискореного розвитку ринку біоенергетики в нашій державі. Навіщо це потрібно? Та хоча б тому, що ми не тільки пасемо задніх в розвитку відновлюваних джерел енергії, ми і надалі плануємо в ньому відставати. Принаймні, так заявлено в аналітичній записці щодо місця біоенергетики в проекті оновленої енергетичної стратегії України до 2030 року.  
ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ДИВО-САДУ
До святкування свого 200-річного ювілею, яке відзначається цьогоріч,  у Нікітському ботанічному саду підійшли з розмахом. А як інакше, адже цей ботсад – одна з найстаріших науково-дослідних установ України. Заснований у 1812 році, нині НБС належить до найвидатніших у світі ботанічних установ і найбільших колекцій генофонду цінних рослин. Видове і сортове розмаїття південних плодових культур НБС включає більше 11 000 сортів персика, абрикоси, аличі, інжиру, граната, маслини, черешні, хурми тощо. Тут зібрані унікальні колекції декоративних деревних і трав'янистих рослин, квіткових і ароматичних культур.

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: