Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ЗЕЛЕНА АЛЬТЕРНАТИВА АБО НЕ ВСІ В ЗАХВАТІ ВІД ПОЯВИ КОНКУРЕНТІВ НА ЕНЕРГЕТИЧНОМУ РИНКУ
Повний текст у друкованій версії Енергетика — як повітря: непомітна, але необхідна....
У КИЄВІ ПРЕЗЕНТУВАЛИ НОВИЙ СОРТ ТЮЛЬПАНІВ ДЖАМАЛА
Уперше в історії новий сорт тюльпанів голландської селекції виведено на честь жительки України —...
МОЛОКО ПО РІЗНІ БОКИ ВИМЕНІ
Нинішні закупівельні ціни не влаштовують і дивують українських виробників молока. За словами...
ВІТЧИЗНЯНИЙ УРОЖАЙ-2017: БИТВА НА ДВА ФРОНТИ. І НЕ ТІЛЬКИ
Повний текст у друкованій версії Станом на 5 квітня 2017 року Україна експортувала 34,13 млн...
СУДНОБУДІВНИКИ ПРОТИ АНТИУКРАЇНСЬКОГО ЗАКОНОПРОЕКТУ «ПРО ВНУТРІШНІЙ ВОДНИЙ ТРАНСПОРТ»
3 березня у стінах Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова відбулося...

Наші партнери:

Статті

№ 40 (202), 26 жовтня 2012

ImageПШЕНИЦЯ В ЦІНІ НЕ ВПАДЕ
Читати далі…
ХТО ВОЛОДІЄ ІНФОРМАЦІЄЮ, ТОЙ ВОЛОДІЄ СВІТОМ
Якісна і вчасно отримана інформація є необхідною умовою ведення будь-якого бізнесу. Тому саме цим керувалися фахівці Української зернової асоціації (УЗА) для того, щоб зерновики України були ще більш обізнаними, а відтак – успішними, й створили інтернет-портал АГРІБІТ – аграрні ризики і біржові технології. Читати далі…
«СТАНОВИЩЕ ЗМІНИТЬСЯ, АЛЕ ХОТІЛОСЯ Б, ЩОБ ІЩЕ ЗА НАС»
11 жовтня у Києві Рада та Ревізійна комісія Аграрного союзу України звітували щодо діяльності за період з 25 травня 2010 по 10 жовтня 2012 року. У виступах членів АСУ часто звучали загальноукраїнські проблеми середнього сільгоспвиробника.
Читати далі…
НААН УКРАЇНИ ЗМІНЮЄ ПРЕЗИДЕНТА
Національна академія аграрних наук України на позачерговому засіданні Президії 16 жовтня поточного року одноголосно задовольнила заяву про складання повноважень президента НААН України Миколи Безуглого у зв'язку з його хворобою. На зібранні був присутній міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк.
Загальні позачергові збори Академії призначено на 30 жовтня 2012 року, які планується провести в Інституті цукрових буряків НААН. Крім решти питань цього дня розглядатиметься кандидатура нового президента НААН України.
НЕХАЙ БУДЕ РОДЮЧИМ ЗЕРНО ЗНАНЬ
Завдяки проекту «НІБУЛОНівський стандарт» кількість відмінників у трьох миколаївських школах зросла вдвічі! Започаткована компанією 6 років тому постійна освітня програма дає свої переконливі результати.
УКРАЇНА ЗЕРНОВА: ВИРОЩУВАТИ ВСУПЕРЕЧ ВСЬОМУ
Продовжуємо огляд найцікавіших виступів учасників ІІІ Українського зернового конгресу, що тривав у Києві 16-17 жовтня. Початок публікації дивіться в «Агропрофі» №39 від 19 жовтня 2012 року.
ЦАРИЦЯ Й ПРИНЦЕСА АМЕРИКАНСЬКИХ ПОЛІВ
Штат Айова не найбільший у США. Його площа складає трохи більше 145 тис. км2, і проживають у ньому менше 3 млн осіб. Проте аграрний потенціал цього маленького штату вражає: він входить до так званого «кукурудзяного поясу» Сполучених Штатів, куди крім Айови відносять Іллінойс, Індіану, Небраску, Канзас, Міннесоту та Міссурі, проте саме Айову називають «кукурудзяним штатом» та «продовольчою столицею світу». Читати далі...
ТЕНДЕНЦІЇ ВІТЧИЗНЯНОЇ ОЛІЙНО-ЖИРОВОЇ ГАЛУЗІ
Період 2000-х років характеризується великими інвестиціями в оліє-жирову галузь України, а також продовженням процесу злиття і поглинання. Відтак значно змінився склад провідних гравців галузі з перерозподілом ринкових часток серед нових учасників. Фінансова криза 2008 року лише трохи призупинила розвиток зазначених вище тенденцій.
ПОПИТ НА УКРАЇНСЬКИЙ РІПАК МОЖЕ СУТТЄВО ЗМЕНШИТИСЯ
Ріпакова олія в Євросоюзі є основною сировиною для випуску біодизельного пального, і розвиток галузі веде до збільшення імпортного попиту на ріпак і ріпакову олію. Тож останнім часом ЄС став великим покупцем української продукції. Якщо ж буде прийнято нове законодавство, це призведе до різкого скорочення закупівель ріпаку і ріпакової олії з України, і наші аграрії будуть вимушені зменшити площу його посіву і виробництво.
ЦІНОВІ ТРЕНДИ НА СВІТОВИХ РИНКАХ ЗЕРНА
Читати далі…

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: