Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ІЩЕ БЛИЖЧЕ ДО ЧОРНОГО МОРЯ: РІЧКОВИЙ ТЕРМІНАЛ «НІБУЛОНА» ЗАПРАЦЮВАВ НА ХЕРСОНЩИНІ
10-й річковий перевантажувальний термінал компанії «НІБУЛОН» 14 липня 2017 року урочисто...
ВЕРХОВНА РАДА: ДИМ БЕЗ ВОГНЮ
Минулий тиждень був останнім пленарним у роботі шостої сесії Верховної Ради восьмого скликання,...
ЄВРОПЕЙСЬКИЙ АВТОПАРК ДЛЯ ЗБЕРЕЖЕННЯ УКРАЇНСЬКИХ ДОРІГ: СПІВРОБІТНИЦТВО VOLVO І «НІБУЛОНА» ТРИВАЄ
Зерно має пересуватися річкою, наголошує компанія «НІБУЛОН» від 2009 року, і транспортує нею...

Наші партнери:

Статті

№ 39 (201), 19 жовтня 2012

ImageЕКСПОРТ У МЕЖАХ МЕМОРАНДУМУ ТРИВАТИМЕ ДО 15 ЛИСТОПАДА
Рішення з цього питання було прийняте 19 жовтня ц.р. у Києві на робочій зустрічі у Міністерстві аграрної політики та продовольства України.
Уряд України і учасники ринку чітко дотримуватимуться умов підписаного Меморандуму до 15 листопада 2012 року. У разі досягнення встановленої межі на рівні 4 млн тонн пшениці уряд може ввести обмеження на вивезення пшениці з України, одночасно збільшивши «погоджений» об'єм експорту до 5 млн тонн. Читати далі…
«УСЕ БУДЕ ДОБРЕ, АЛЕ ДИВ НЕ БУДЕ»
Чим відрізняється стояча вода від проточної? Тим, що завжди свіжа. От, приміром, стоїть собі озерце, і вода в ньому чиста, прозора, і риба водиться, і людям є де відпочити. А заберіть джерела чи струмки, що живлять озерце свіжою водою, і за якийсь час перетвориться воно на болото: ні риби, ні води – одне баговиння. Так само і з суспільством – без притоку свіжих ідей, нового досвіду воно потихеньку хиріє і занепадає. Не можна варитися у «власному соку» і агробізнесу. Потужний і перспективний аграрний комплекс держави, якщо він планує таким залишатися і надалі, також не повинен йти осторонь світових тенденцій. Усі знають, що наше сільське господарство без експорту приречене на стагнацію і занепад. Ну, а хочеш експортувати – спілкуйся зі світом: треба ж бо знати, чого світ прагне від України. Бо ми давно гордимося славою житниці Європи, забуваючи, що житнього хліба у світі майже не споживають.
Щоб бути на вістрі, а не в хвості, потрібні знання. Де їх взяти? Їздити по світу, дивитися, як люди роблять, краще – переймати, гіршого – остерігатися. Та от біда, навіть дві: по-перше, недешеве це задоволення – закордонні вояжі, а по-друге, – з мовою іноземною у всіх нас, м'яко кажучи, не дуже. Тому порозумітися з іноземним спеціалістом нам важко, профільні іноземні видання читати також не можемо – хіба малюнки розглядати.
Розуміючи необхідність свіжої інформаційної «крові» для вітчизняного агросектору, Українська зернова асоціація спільно з інформаційною агенцією «АПК-Інформ» три роки поспіль проводять в Києві Український зерновий конгрес, на якому українці разом з іноземцями намагаються розібратися у тенденціях сучасного агровиробництва. Минулого року на конгресі «висадився десант» фахівців з Бразилії, котрі для всіх охочих відкривали секрети свого аграрно-економічного дива.
Цього року на захід запросили потужну делегацію із самого серця кукурудзяного поясу Сполучених Штатів – Айови.
МИСТЕЦТВО ЗНИЖУВАТИ ВИТРАТИ
Це лише здалеку поле здається одноманітно-однорідним: чорний чорнозем та й годі. Селянин добре знає, що навіть у межах присадибної ділянки земля не однакова – десь краща, десь гірша. Тут, приміром, добре родить морква, а отам скільки не сій – не росте. Що вже казати про лан у сотні гектарів – він від природи неоднорідний. Та якщо на городі господар ще намагається «вирівняти» родючість, то чи можна досягти цього на полі? Виявляється, можливо... Це питання і стало одним із головних під час проведення 5-6 жовтня на Чернігівщині Міжнародної конференції «Системний підхід при впровадженні інформаційних і ресурсозберігаючих технологій у рослинництві». Читати далі…
ОСТАННІЙ КОЛАПС ШОСТОГО СКЛИКАННЯ
Черговий «голосувальний день» Верховної Ради – 16 жовтня, був напрочуд багатим на аграрну тематику. Почали з самого ранку… Читати далі…
СІМЕЙНИЙ БІЗНЕС РОДИНИ ВАДАТУРСЬКИХ
Колективу ТОВ СП «НІБУЛОН» не звикати до того, що напередодні певної події, на кшталт початку судового процесу, проведення різних публічних заходів чи, наприклад, у розпал виборчої кампанії, на сторінки інтернет-сайтів завантажується чергова порція «сенсаційних новин, розслідувань» тощо.

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: