Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ЗЕЛЕНА АЛЬТЕРНАТИВА АБО НЕ ВСІ В ЗАХВАТІ ВІД ПОЯВИ КОНКУРЕНТІВ НА ЕНЕРГЕТИЧНОМУ РИНКУ
Повний текст у друкованій версії Енергетика — як повітря: непомітна, але необхідна....
У КИЄВІ ПРЕЗЕНТУВАЛИ НОВИЙ СОРТ ТЮЛЬПАНІВ ДЖАМАЛА
Уперше в історії новий сорт тюльпанів голландської селекції виведено на честь жительки України —...
МОЛОКО ПО РІЗНІ БОКИ ВИМЕНІ
Нинішні закупівельні ціни не влаштовують і дивують українських виробників молока. За словами...
ВІТЧИЗНЯНИЙ УРОЖАЙ-2017: БИТВА НА ДВА ФРОНТИ. І НЕ ТІЛЬКИ
Повний текст у друкованій версії Станом на 5 квітня 2017 року Україна експортувала 34,13 млн...
СУДНОБУДІВНИКИ ПРОТИ АНТИУКРАЇНСЬКОГО ЗАКОНОПРОЕКТУ «ПРО ВНУТРІШНІЙ ВОДНИЙ ТРАНСПОРТ»
3 березня у стінах Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова відбулося...

Наші партнери:

Статті

№ 35 (198), 21 вересня 2012

Image«НІБУЛОН»: В ЗОНІ ОСОБЛИВОЇ УВАГИ
Під час візиту Прем’єр-міністра України Миколи Азарова до Миколаєва робітники ДП «Суднобудівний завод ім. 61 комунара» передали йому пакет документів: листи-звернення, задокументовані акти про розкрадання металу на заводі і інші порушення, а також зажадали від уряду вжити термінових заходів для погашення боргів із поточної зарплати і заборгованості, що накопичилася.
Глава уряду обіцяв розібратися і зайнятися цим питанням, а на засіданні Кабміну, яке відбулося наступного дня після відвідування Миколаєва, він сказав: «Не можу передати, наскільки гірко, соромно було за те, що миколаївські верфі, які побудували кораблі і судна, якими досі гордяться флоти багатьох країн, ледве виживають».
Миколаївцям теж гірко і образливо, що найстаріша міська верф, від якої започаткована була 223 роки тому розбудова міста Миколаєва, має сьогодні швидше суто історичну цінність.
Звичайно, проблеми заводу ім. 61 комунара накопичувалися роками, проте весною цього року здавалося, що їхнє вирішення хоч би частково знайдене.
На сесії облради було оголошено про часткову купівлю підприємства відомим українським і миколаївським інвестором – ТОВ СП «НІБУЛОН», який давно заявив про свої суднобудівельні амбіції, будує власний флот і намагається відновити судноплавство на основних річках України.
Городяни зраділи: якщо «НІБУЛОН» за щось береться, то результат буде. Проте угода не відбулася.
Губернатор Микола Круглов звинуватив гендиректора «НІБУЛОНа» Олексія Вадатурського в непорядності і поклав на нього відповідальність за зірвані домовленості.
Олексій Вадатурський мовчав. Але після візиту Прем’єра і критики обласної влади, що триває в ЗМІ на адресу компанії «НІБУЛОН», погодився розповісти, чому не відбулася ця анонсована угода. Читати далі…
ЦУКРУ ВДОСТАЛЬ, ЦІНА НИЗЬКА
Цукру буде на 23% менше, ніж торік, але все одно цілком достатньо: Мінагрополітики прогнозує, що обсяг власного виробництва з урахуванням 667 тис. тонн перехідних залишків на початок нового маркетингового року (1 вересня 2012 року) дозволить у 2012/2013 МР повністю забезпечити українським буряковим цукром потребу внутрішнього ринку, що визначена у 1,833 млн тонн.
Щоб заспокоїти громадськість і ще раз прояснити ситуацію на ринку цукру, у понеділок 17 вересня зібрали прес-конференцію заступник директора Департаменту продовольства Міністерства аграрної політики та продовольства Олександр Печинога, начальник управління аналітичних досліджень, прогнозування та розвитку ринків НАЦУ «Укрцукор» Марія Кравченко та аналітик ринку цукру Української аграрної конфедерації Денис Рубченко.
ІНФРАСТРУКТУРНІ ПРОЕКТИ МОЖУТЬ ПОДВОЇТИ ЧАСТКУ УКРАЇНИ, РОСІЇ ТА КАЗАХСТАНУ НА СВІТОВОМУ РИНКУ ЗЕРНА
Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР), а також Всесвітня організація ООН з питань сільського господарства і продовольства (FAO) вважають досвід лідера аграрного ринку України – компанії «НІБУЛОН» – ключовим для забезпечення продовольчої безпеки в Чорноморському і Середземноморському регіонах. Про це в ході міжнародної конференції на тему «Просування приватних аграрних інвестицій і торгівлі від Причорномор’я до Середземномор’я», організованої ЄБРР і FAO в Стамбулі (Туреччина) 13 вересня, заявив президент ЄБРР Сума Чакрабарті.
ТИХОЮ САПОЮ ЩОСЬ МИ НАТЯПАЄМ…
Тихою сапою влада створює передумови для відкриття з 1 січня 2013 року ринку земель сільськогосподарського призначення. Хоча на словах дехто і запевняє, що Україна ще не готова до такого кроку і землею торгуватимуть не раніше 2014-2015 року, дії політиків значно більш промовисті за їхні слова. Читати далі…
НАФТА Й ГАЗ ДЛЯ УКРАЇНИ
Як влучно сказав Герой України, академік Володимир Моргун: зерно для України – це нафта і газ, і навіть більше. Тому й увага до цього сектора має бути так само високою, як і його значення в економіці держави. Вільне функціонування зернового ринку, безперешкодний експорт вирощеного не лише дають змогу заробити українському селянину, але й формують позитивний імідж держави на міжнародній арені. 18 вересня в прес-центрі ІА «Інтерфакс-Україна» відбулася прес-конференція на тему: «Розвиток зернового ринку шляхом формування ефективної аграрної політики». Президент Української зернової асоціації Володимир Клименко та керівник служби бізнес-проектів ІА «АПК-Інформ» Родіон Рибчинський розповіли про стан справ з українським експортом зернових та підготовкою до міжнародного, вже третього, Українського зернового конгресу.
ВИНОФЕСТ У НІМЕЦЬКОМУ ПОСОЛЬСТВІ
Винороби, дистриб'ютори, дипломати, справжні пошановувачі німецького вина з ділових кіл зібралися в ошатному внутрішньому дворику Посольства Федеративної Республіки Німеччина в Києві. Тут 18 вересня відбувся вечір німецького сільського господарства з дегустацією витончених німецьких вин і фуршетом. Захід, який проходив вже втретє, насамперед орієнтований на виноторговців і оптових споживачів – ресторани і готелі – і покликаний краще ознайомити українців з німецькими винами. Читати далі…

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: