Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ВИВЕДЕННЯ ДНІПРА З КОМАТОЗНОГО СТАНУ. «НІБУЛОН» готовий убезпечити внутрішні водні шляхи
Нібулон днопоглиблення24 листопада на лімітуючому перекаті «Дніпродзержинські ворота» у Дніпровському водосховищі...
РОЗМАЇТТЯ СМАКІВ НА UKRAINIAN FOOD EXPO
ukrainian food expo23-24 листопада у столичному виставковому центрі «КиївЕкспоплаза» проходила міжнародна виставка...
ЗАГАДКА У ЗАГАДЦІ
Загадки не люблять лише ті, хто не вміє їх розв'язувати, свідчить народна мудрість. Але це про...
ВІД ОБЛАДНАННЯ ДО САДЖАНЦІВ: ПЛОДООВОЧЕВА ВИСТАВКА У ФОРМАТІ B2B
fresh business expo 20175-7 грудня в Києві проходила міжнародна спеціалізована виставка Fresh Business Expo 2017. Вона...
ПДВ ПРИ ЕКСПОРТІ ОЛІЙНИХ: РУХ НА ЧЕРВОНЕ СВІТЛО
Цивілізоване суспільство вирізняє дотримання низки правил, які враховують інтереси всіх його...

Наші партнери:

Статті

№ 33-34 (197), 14 вересня 2012

ImageСВИНСЬКІ СПРАВИ
Хоча і росіяни, і поляки з німцями люблять закусити оковиту шматочком сала, лише в українців воно вважається ледве не національним символом. Втім, можливо, сало полюбляють і не всі українці, але без доброго кусня свинини ароматного українського борщу точно не звариш.
Втім не лише для борщу знадобиться свинина – вже повним ходом ведуться медичні розробки, що дозволять широко використовувати свинячі органи як донорські для пересадки людині. Для цього потрібно лише вживити свині чотири людські гени. Про успішну пересадку органів повідомлень поки що не було, але трансгенні свино-люди вже рохкають у вольєрах медичних інститутів.
Проте медична складова відносин людей і свиней поки що у майбутньому, тому наразі свині нас цікавлять у першу чергу як джерело м'яса. Не лише в Україні, але й у світі свинина є найпопулярнішим джерелом тваринного білку. М'ясо птахів йде на другому місці, третє посідає яловичина і четверте – баранина. Як розвивається світовий та український ринок свинини, які тенденції у технологіях вирощування тварин, як зробити бізнес на вирощуванні свиней – про все це йшлося на вже традиційному IV Міжнародному конгресі «Прибуткове свинарство», що його організувала 4 вересня 2012 року у Києві компанія «Дикун глобал консалт».
СПІВПРАЦЯ З АМАКО – РІШЕННЯ ДЛЯ ВСІХ ВИРОБНИКІВ
Абсолютно неможливо уявити собі аграрну виставку в Україні без компанії АМАКО. Її візитівкою вже давно стали якісні послуги для агровиробників, найсучасніша сільськогосподарська техніка і бездоганний сервіс. За традицією, на кожному визначному для аграрної спільноти заході голова наглядової ради групи компаній АМАКО Віталій Скоцик звітує перед журналістами щодо підсумків діяльності компанії, найближчих її планів та загальних тенденцій на аграрному ринку. Так сталося і під час XXIV міжнародної агропромислової виставки «АГРО-2012». Представники аграрної преси мали чудову нагоду отримати із перших вуст від одного з найкращих топ-менеджерів вітчизняного агробізнесу відповіді на власні питання, які ми пропонуємо сьогодні до уваги читачів. Читати далі…
ВИСТАВКОВИЙ ВЕРЕСЕНЬ: АГРО-2012
Цьогорічна Міжнародна агропромислова виставка «АГРО 2012» стала вже двадцять четвертою за ліком. Цей найбільший державний виставковий аграрний захід поточного року змінив термін свого проведення з червня на вересень через футбольний чемпіонат Євро-2012. Організатор, Міністерство аграрної політики і продовольства України, повернув виставку на звичне місце – до Національного Комплексу «Експоцентр України» (ВДНГ). Нагадаємо, торік виставка проводилася в Міжнародному виставковому центрі на лівому березі Дніпра, позаторік – на Експоцентрі, а 2009-го року взагалі виставка розривалася між двома майданчиками на Експоцентрі і в селі Чубинському під Києвом. Читати далі…
АГРАРНА ПРИНЦЕСА УКРАЇНА ОБОВ'ЯЗКОВО СТАНЕ АГРАРНОЮ КОРОЛЕВОЮ
Цьогорічна виставка припадає на рік 21-річчя створення суверенної незалежної української Держави. І стільки ж часу Україна зростає та розвивається як незалежна аграрна Держава. Якщо вдатися до алегорії, то сучасну Україну можна назвати Аграрною Принцесою...
ЯКЩО НЕ МОЖНА, АЛЕ ДУЖЕ ХОЧЕТЬСЯ. ЯК УХВАЛИТИ ЗАКОН: ІНСТРУКЦІЯ ДЛЯ ДЕПУТАТА
Як би себе не запевняли деякі з нинішніх народних обранців у своїй безумовній перемозі на виборах, все ж таки стовідсоткової впевненості у них немає. Мабуть тому намагаються вони наостанок забезпечити собі і нащадкам світле майбутнє, ухвалюючи закони сумнівні і навіть такі, що протирічать чинному законодавству. Шостого вересня Верховна Рада вдруге прийняла сумнозвісний законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності» (реєстраційний №10043). Та не в цьому його сумнозвісність.
ЗЕМЛЯ ЯК АРГУМЕНТ
Не лише відпочивати цього літа довелося народним обранцям: передвиборчий марафон змусив таки декого з них «промотнутися» містами і селами України, щоб особисто дізнатися, чого власне прагне отой самий народ, інтереси якого вони увесь час так палко захищають? Поїздки виявилися не марними і вилилися на папір строгими рядками законопроектів. Настає час посилених законодавчих обіцянок.
Не секрет, що особливо нервово (тим більше у сільській місцевості) реагує виборець на питання продажу земель сільськогосподарського призначення.

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Ціни на зернові: