Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ЧИ ДОВГО ТРИВАТИМЕ СОЛОДКЕ ЖИТТЯ УКРАЇНСЬКИХ ЦУКРОВАРІВ?
Повний текст у друкованій версії Одна із найстаріших галузей країни — цукрова, хочеться вірити,...
«СІГМА» ПРАЦЮЄ З МАРШАЛЬСЬКИМ ОПТИМІЗМОМ
Найкращим підтвердженням тому, що вітчизняна галузь свинарства продовжує стало працювати в...
НІШЕВІ КУЛЬТУРИ: ОСОБЛИВОСТІ ВИРОЩУВАННЯ БАТАТУ
Повний текст у друкованій версії Сьогодні ми продовжуємо публікацію матеріалів із Другої...
ЛЮДМИЛА АДАМЧУК: «РОЗВИТОК МОЖЛИВИЙ ЛИШЕ ЗА БАЖАННЯ ЖИТИ КРАЩЕ»
Висвітленню питання корпоративної соціальної відповідальності в агропромисловому комплексі наше...
ЖИМОЛОСТЬ — НАЙПЕРША ЛІТНЯ ЯГОДА
Повний текст у друкованій версії Продовжуємо публікацію матеріалів другої національної...

Наші партнери:

Статті

№ 31 (195), 24 серпня 2012

ImageУКРАЇНА СВЯТКУЄ ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ
Завантажити номерЯкось непомітно підійшла двадцять перша річниця Незалежності. Непомітно, бо за політичним галасом передвиборчих баталій про неї майже ніхто не згадує. От, приміром, довкола Євро-2012, починаючи з етапу підготовки, галасу було дуже багато. Може тому, що на його підготовці дехто заробив непоганий капітал, а на незалежності вже навіть політичного капіталу не зробиш?
Великим, як сонце, і таким же життєдайним хлібом зустрічає день народження країни український селянин. Попри кліматичні катаклізми вдалося виростити достойний урожай – вистачить і собі на коровай, і на продаж. Світова кон'юнктура ринку дає сподівання хоч трохи компенсувати втрати за рахунок високих цін на зерно. Бо розраховувати, виходячи з реалій сьогодення, доводиться лише на власні сили, розум і працю.
Рік парламентських виборів, та ще й з мажоритарними округами, мав би, за логікою, «кинути в поля» масу кандидатів, що прагнуть «ощасливити» виборців, хоча б одноразово принісши якусь користь людям. Проте цього не помітно. Не тягне їх у село – чи може селяни як виборці нікого не цікавлять? Так само непомітно і особливої уваги держави та політиків до аграрного сектору. Тобто якщо перед виборами похвалитися чужими здобутками (вирощено, надоєно, побудовано), то вони тут як тут, а от реальних справ, таких, щоб селянин почувався не людиною другого сорту, підсобним робітником, а героєм-творцем хліба, гарантом добробуту держави – немає.
Можливо селяни і самі винні, що не піднімають голови від землі, день при дні вирощуючи країні та світові продовольство? От і користуються цим політики та політтехнологи. Такий у нас добрий, працелюбний і, ніде правди діти, – довірливий народ. Треті вибори поспіль нас розводять по різні боки барикад, використовуючи мовне питання. І третій раз ми слухняно розділяємося і навіть починаємо чубитися один з одним і замість спитати у влади: чому так погано живемо, починаємо виясняти один з одним, чия мова краща.
Україна, звичайно, не Росія, але, на жаль, і не Швеція. Бо попри вікопомну перемогу над шведами на європейській футбольній першості, наша перевага є виключним досягненням збірної і за межі футболу не виходить. Маючи значно менші природні і людські ресурси Швеція далеко обігнала нас у показниках соціально-економічного розвитку і є справді незалежною державою, на яку зважають у світовій політиці. Як вдалося маленькій північній країні досягти таких успіхів, у тому числі й в аграрній сфері, читайте на сторінках цього номера.
Завантажити номер

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: