Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ЗЕЛЕНА АЛЬТЕРНАТИВА АБО НЕ ВСІ В ЗАХВАТІ ВІД ПОЯВИ КОНКУРЕНТІВ НА ЕНЕРГЕТИЧНОМУ РИНКУ
Повний текст у друкованій версії Енергетика — як повітря: непомітна, але необхідна....
У КИЄВІ ПРЕЗЕНТУВАЛИ НОВИЙ СОРТ ТЮЛЬПАНІВ ДЖАМАЛА
Уперше в історії новий сорт тюльпанів голландської селекції виведено на честь жительки України —...
МОЛОКО ПО РІЗНІ БОКИ ВИМЕНІ
Нинішні закупівельні ціни не влаштовують і дивують українських виробників молока. За словами...
ВІТЧИЗНЯНИЙ УРОЖАЙ-2017: БИТВА НА ДВА ФРОНТИ. І НЕ ТІЛЬКИ
Повний текст у друкованій версії Станом на 5 квітня 2017 року Україна експортувала 34,13 млн...
СУДНОБУДІВНИКИ ПРОТИ АНТИУКРАЇНСЬКОГО ЗАКОНОПРОЕКТУ «ПРО ВНУТРІШНІЙ ВОДНИЙ ТРАНСПОРТ»
3 березня у стінах Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова відбулося...

Наші партнери:

Статті

№ 30 (194), 10 серпня 2012

ImageПЛІЧ-О-ПЛІЧ З ХЛІБОРОБАМИ
Скільки живе людство, стільки воно і будує. Власне, відома нам історія – це історія споруд, що дійшли до нас з глибини віків. За цими зразками можемо ми судити про рівень науки, культури та майстерності людей минулого. Тому професія будівельника, поряд з хліборобською, є однією з ключових у людській цивілізації.
Розуміння важливості саме сільського будівництва в УРСР засвідчували не тільки наявність окремого міністерства сільського будівництва, але й власного галузевого журналу. Втім, тоді було за що будувати: не лише держава виділяла мільйони карбованців – багато колгоспів-мільйонерів могли дозволити собі будувати не лише виробничі об'єкти, але й розбудовувати соціальну інфраструктуру.
Саме самовідданою працею сільських будівельників було зведено крупні тваринницькі комплекси, елеватори, промислові холодильники, переробні заводи, забійні пункти, тепличні комбінати, птахофабрики, якими пишався вітчизняний агросектор. Росла мережа сільської електрифікації, інженерних комунікацій, на Півдні України було проведено гігантські меліоративні роботи.
За всім цим намагалися не забути і про людей. Талантом і майстерністю сільських будівельників виросли сучасні добротні будинки, активно розбудовувалася соціальна інфраструктура. Благоустрою села сприяло будівництво доріг, газопроводів, водопроводів. Люди чекали, що рівень сільського побуту ось-ось наздожене міський.
Прикро, що економічні реформи початку 90-х, котрі у промисловості в основному звелися до зміни власників підприємств, на селі обернулися справжньою катастрофою.
Безліч раніше збудованого розтягнули по цеглині. Чимало високотехнологічних об'єктів – ті ж самі цукрові заводи, порізали на металобрухт. Зникла робота – занепала інфраструктура, почався масовий відтік, чи радше втеча людей з села. Село взагалі не дуже цікавить державу, коли мова не йде про урожай та прибутки від нього. Тому про фінансування сільгоспбудівництва довелося забути надовго.
Добре, що знаходяться люди, для яких розбудова агросектору стала справою життя. Вони на власних плечах утримують залишки колись збудованого та будують нове: від невеликих агрофірм, що зводять об'єкти власними силами, до великих агрохолдингів, що самотужки формують інфраструктуру зернового ринку. Саме їх зусиллями, без допомоги, а часто під протидією чиновників, будуються нові тваринницькі комплекси, елеватори та зернові термінали.
У пересічної людини будівельники в основному асоціюються з мільйонами квадратних метрів житла. Та й професійне свято було запроваджене в СРСР саме у часи хрущовського будівельного буму – у вересні 1955-го. Житло важливе, проте ще важливіше – будувати великі промислові об'єкти, бо без них подальший поступ неможливий.
ШВЕЦІЯ ЗАПРОШУЄ АГРАРНИХ ЖУРНАЛІСТІВ СВІТУ НА 56-Й КОНГРЕС
Поточного року півтори сотні міжнародних аграрних журналістів з 30 країн світу 15-19 серпня гостинно зустрічатиме Швеція. Цьогорічна тема конгресу «Рішення для зеленого майбутнього». Читати далі...
ДИРИГЕНТ БУДІВЕЛЬНОГО ОРКЕСТРУ
Заступник генерального директора ТОВ СП «НІБУЛОН» з будівництва Сергій Беседін – людина у будівництві не випадкова. І його дід, і батько з матір'ю – теж будівельники. Напередодні професійного свята українських будівельників, котре відзначається другої неділі серпня, ми говорили з ним про нелегке, але прекрасне покликання – будувати. Читати далі…
РЕЗУЛЬТАТИ ОПИТУВАННЯ УЗА ЩОДО СТАНУ ЗЕРНОВОГО РИНКУ
Результати опитування, проведеного серед користувачів інтернет-сайту УЗА, накреслили реальну картину того, як суб'єкти зернового ринку України оцінюють його роботу.
СТАН ПОСІВІВ СОЇ У США ПОКРАЩУЄТЬСЯ?
Експерти компанії Agritel вважають, що світовий ринок сої має позитивну спрямованість і підтримує в короткостроковій перспективі олійні культури. Читати далі…
ЦІНОВІ ТРЕНДИ НА СВІТОВИХ РИНКАХ ЗЕРНА
Минулого тижня ф'ючерсний ринок США залишався волатильним, такий стан ринку спричинений очікуванням серпневого звіту від Міністерства сільського господарства США (USDA). Наприкінці минулого тижня у США пройшли значні дощі, але для покращення врожаю кукурудзи це занадто пізно; однак це може допомогти покращити врожайність сої. Читати далі…

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: