Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ВИВЕДЕННЯ ДНІПРА З КОМАТОЗНОГО СТАНУ. «НІБУЛОН» готовий убезпечити внутрішні водні шляхи
Нібулон днопоглиблення24 листопада на лімітуючому перекаті «Дніпродзержинські ворота» у Дніпровському водосховищі...
РОЗМАЇТТЯ СМАКІВ НА UKRAINIAN FOOD EXPO
ukrainian food expo23-24 листопада у столичному виставковому центрі «КиївЕкспоплаза» проходила міжнародна виставка...
ЗАГАДКА У ЗАГАДЦІ
Загадки не люблять лише ті, хто не вміє їх розв'язувати, свідчить народна мудрість. Але це про...
ВІД ОБЛАДНАННЯ ДО САДЖАНЦІВ: ПЛОДООВОЧЕВА ВИСТАВКА У ФОРМАТІ B2B
fresh business expo 20175-7 грудня в Києві проходила міжнародна спеціалізована виставка Fresh Business Expo 2017. Вона...
ПДВ ПРИ ЕКСПОРТІ ОЛІЙНИХ: РУХ НА ЧЕРВОНЕ СВІТЛО
Цивілізоване суспільство вирізняє дотримання низки правил, які враховують інтереси всіх його...

Наші партнери:

Статті

№ 27-28 (192), 27 липня 2012

Image«МИ РОБИМО ВСЕ ДЛЯ ТОГО, ЩОБ УКРАЇНА БУЛА НЕ КРАЇНОЮ БІЛЯ МОРЯ, А МОРСЬКОЮ ДЕРЖАВОЮ»
Київщина виконала своє зобов'язання і перетнула мільйонний рубіж збирання зернових, а «НІБУЛОН» – вчасно збудував і запустив в дію другий в столичній області і 22-й за ліком власний сучасний елеваторний комплекс. 26 липня 2012 року за участю Прем'єр-міністра України Миколи Азарова і численних поважних гостей відбулося урочисте введення в експлуатацію перевантажувального термінала філії «Переяславська» ТОВ СП «НІБУЛОН» на Дніпрі у с. Чирське Переяслав-Хмельницького району. І у той час, як численна громада страждала від пекучого сонця, перші тонни збіжжя тішилися в комфортних умовах новозведених силосів. Читати далі…
ЗАПРОВАДЖЕННЯ КОЕФІЦІЄНТУ 1,756 СУПЕРЕЧИТЬ ЧИННОМУ ЗАКОНОДАВСТВУ
Юристи, проаналізувавши постанову Кабміну №1185, вважають, що наявні достатні підстави для ініціювання змін до законодавства для усунення суперечностей між цим документом та існуючою нормативно-правовою базою. Читати далі…
ШТАТ АЙОВА – МАЛЕНЬКЕ СЕРЦЕ, ЩО ЖИВИТЬ СВІТ
Штат Айова – 29-й за ліком у США, 26-й за площею та 30-й за чисельністю населення. Він є провідним сільськогосподарським штатом, що відіграє важливу роль в економіці США, де 60% усієї землі на початок 1990-х припадало на сільське господарство. Читати далі…
КРИЗОВІ ОЧІКУВАННЯ ПІДВИЩЕННЯ ПРИБУТКІВ
«І наче мухи – тут і там, чутки ходять по домам», – цей, дещо вільний, переклад пісні Володимира Висоцького якнайкраще підходить до нинішніх очікувань українців. То тут, то там в ЗМІ з'являються новини про кризу, «у порівнянні з якою криза 2008 року – це лише квіточки». Страшилки ці не обійшли стороною і європейців, яким пророкують падіння в зоні євро, що припаде на серпень, оскільки саме на цей місяць припадає пік виплат багатомільярдних іспанських боргів.
Хай би там як Іспанія і євро, нас більше цікавить Україна і основна її валюта – продовольство, адже фінансова криза завичай тягне за собою і продовольчу. У нас питання продовольчої кризи активно «педалюють» в ЗМІ через те, що нинішнього року внаслідок поганих погодних умов значно постраждали посіви озимих культур.
Відповісти на запитання, чи загрожує продовольча криза світу і які можливі наслідки для України Інформаційне агентство «Главком» запросило генерального директора Української аграрної конфедерації Сергія Стоянова і генерального директора Українського клубу аграрного бізнесу Володимира Лапу.
ОСЬ ТОБІ, БАБУСЮ, І ЮРІЇВ ДЕНЬ!
Селянин завжди залежний: за великим рахунком – від природи, яка дасть чи не дасть урожай. Крім того, зробити залежним від себе його завжди прагнула влада. На наших теренах це виглядало як кріпосне право, коли селянин на правах худоби належав панові. Втім, так було не завжди – на осіннього Юрія (26 листопада) селянин, який не мав заборгованості перед паном міг піти від нього – щоб знайти собі іншого, більш поблажливого.
Цей період селянської волі був недовгим – всього тиждень до та тиждень після свята, але він давав принаймні надію і який не який шанс. Влада всіляко боролася з залишками прав селянина і остаточне закріпачення відбулося у 1649 році, за царя Олексія Михайловича прозваного «тишайшим». До чого цей історичний екскурс? Просто після заборони вільного переходу виникло народне прислів'я, яке стоїть у заголовку. Відтоді, коли влада відбирає крихти свободи, зазвичай і кажуть: «Ось тобі, бабусю, і Юріїв день!». Новим «юрієвим днем» для українських селян може стати день ухвалення Верховною Радою урядового законопроекту №10731 «Про внесення змін до ст. 209 Податкового кодексу України (щодо особливостей сплати податку на додану вартість сільськогосподарськими підприємствами)».
НА РИНОК АГРОСТРАХУВАННЯ ПРИХОДЯТЬ АВАРІЙНІ КОМІСАРИ
2 липня в Україні розпочато навчання за програмою підготовки аварійних комісарів, які займатимуться визначенням обставин страхових випадків у сільському господарстві та проведенням оцінки збитків. Ця робота здійснюється в рамках реалізації закону «Про особливості страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою», який нещодавно набрав чинності. Про її особливості розповідає член Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, Валентина Левченко.

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Ціни на зернові: