Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ВИВЕДЕННЯ ДНІПРА З КОМАТОЗНОГО СТАНУ. «НІБУЛОН» готовий убезпечити внутрішні водні шляхи
Нібулон днопоглиблення24 листопада на лімітуючому перекаті «Дніпродзержинські ворота» у Дніпровському водосховищі...
РОЗМАЇТТЯ СМАКІВ НА UKRAINIAN FOOD EXPO
ukrainian food expo23-24 листопада у столичному виставковому центрі «КиївЕкспоплаза» проходила міжнародна виставка...
ЗАГАДКА У ЗАГАДЦІ
Загадки не люблять лише ті, хто не вміє їх розв'язувати, свідчить народна мудрість. Але це про...
ВІД ОБЛАДНАННЯ ДО САДЖАНЦІВ: ПЛОДООВОЧЕВА ВИСТАВКА У ФОРМАТІ B2B
fresh business expo 20175-7 грудня в Києві проходила міжнародна спеціалізована виставка Fresh Business Expo 2017. Вона...
ПДВ ПРИ ЕКСПОРТІ ОЛІЙНИХ: РУХ НА ЧЕРВОНЕ СВІТЛО
Цивілізоване суспільство вирізняє дотримання низки правил, які враховують інтереси всіх його...

Наші партнери:

Статті

№ 25-26 (191), 20 липня 2012

ImageПРОГНОЗ УРОЖАЮ І БАЛАНСИ РИНКУ ЗЕРНОВИХ В УКРАЇНІ
Прогноз урожаїв зернових у 2012 році
Як зазначають фахівці Інформаційної компанії «ПроАгро», на озимі культури цього сезону чекали неймовірні випробування. Після посушливої осені, протягом якої не вижили близько 20% сходів, морози остаточно добили вцілілу озимину в тих регіонах, де товщина снігового покриву була менше 10 см. Пересіванню весною 2012 р. підлягало 1,59 млн га загиблих і слабких озимих. Оскільки повторна сівба несе в собі додаткові витрати (насіння, пально-мастильні матеріали, засоби захисту рослин), близько 10% площ так і залишилися під паром.
Природно, що агровиробники зробили ставку на високодоходні культури. За останні 5 років рентабельність кукурудзи в середньому склала 25%, тоді як по пшениці і ячменю цей показник оцінюється в 10-15%. Таким чином, загибла озимина пересівалася переважно кукурудзою, а також олійними – соняшником і соєю, і меншою мірою ярим ячменем як однією з найменш витратних культур.
За оцінками ІК «ПроАгро», посіви ярих зернових в Україні цього року з урахуванням пересівання загиблої озимини склали 8,7 млн га проти 7,7 млн га в 2011 р. Площа зернового клину в 2012 р. склала 15,6 млн га, що лише на 150 тис. га нижче, ніж торік. Повністю у друкованій версії.
ВОДНІ КАНІКУЛИ ТОВАРИША МАРКСА
Верховна Рада пішла на канікули. Депутати ніжать свої тіла на берегах далеких і близьких морів, відпочиваючи від бійок та скандалів. Проте напередодні відпустки вони плідно попрацювали – за останній місяць роботи разом з урядом видали «на гора» 467 законопроектів. Читати далі...
ЗЕРНОВІ ВОРОТА УКРАЇНИ
5 липня ТОВ СП «НІБУЛОН» створив і відзначив чергове свято – урочисто відкрито новий перевантажувальний термінал з відвантаження зернових та олійних культур на річковий транспорт на Херсонщині.
ЗА ВИСОКИМИ ВРОЖАЯМИ НЕ ВТРАТИТИ ЛЮДСЬКІ ЖИТТЯ
Новини, на жаль, пестріють заголовками про нещасні випадки на виробництві, в тому числі і у сільському господарстві. Про це наша розмова з керівником Територіального управління Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки України у Сумській області Ігоря Пантелєєва. Читати далі...
«ЯКБИ Я СЬОГОДНІ СТАВ МІНІСТРОМ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ, ЗАВТРА ПОДАВ БИ У ВІДСТАВКУ…»
19 липня у прес-центрі «ЛігаБізнесІнформ» на запитання інтернет-аудиторії відповідав голова Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України, президент ВГО «Українська аграрна конфедерація» Леонід Козаченко.

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Ціни на зернові: