Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ВІТЧИЗНЯНИЙ УРОЖАЙ-2017: БИТВА НА ДВА ФРОНТИ. І НЕ ТІЛЬКИ
Повний текст у друкованій версії Станом на 5 квітня 2017 року Україна експортувала 34,13 млн...
ОЖИНА — НЕ ПРОСТО НІШЕВА ЯГОДА
Повний текст у друкованій версії Продовжуємо публікацію матеріалів другої національної...
СУДНОБУДІВНИКИ ПРОТИ АНТИУКРАЇНСЬКОГО ЗАКОНОПРОЕКТУ «ПРО ВНУТРІШНІЙ ВОДНИЙ ТРАНСПОРТ»
3 березня у стінах Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова відбулося...
АЧС — ПАМ'ЯТКА ДЛЯ ВЛАСНИКА СВИНЕЙ
З 2012 року Україною, на жаль, упевнено поширюється небезпечна для країни африканська чума...
РІК РОБОТИ ЧИННОГО УРЯДУ
Що не кажіть, любимо ми всякого роду ювілеї та річниці, навіть невизначні. От для любителів...

Наші партнери:

Статті

№ 25-26 (191), 20 липня 2012

ImageПРОГНОЗ УРОЖАЮ І БАЛАНСИ РИНКУ ЗЕРНОВИХ В УКРАЇНІ
Прогноз урожаїв зернових у 2012 році
Як зазначають фахівці Інформаційної компанії «ПроАгро», на озимі культури цього сезону чекали неймовірні випробування. Після посушливої осені, протягом якої не вижили близько 20% сходів, морози остаточно добили вцілілу озимину в тих регіонах, де товщина снігового покриву була менше 10 см. Пересіванню весною 2012 р. підлягало 1,59 млн га загиблих і слабких озимих. Оскільки повторна сівба несе в собі додаткові витрати (насіння, пально-мастильні матеріали, засоби захисту рослин), близько 10% площ так і залишилися під паром.
Природно, що агровиробники зробили ставку на високодоходні культури. За останні 5 років рентабельність кукурудзи в середньому склала 25%, тоді як по пшениці і ячменю цей показник оцінюється в 10-15%. Таким чином, загибла озимина пересівалася переважно кукурудзою, а також олійними – соняшником і соєю, і меншою мірою ярим ячменем як однією з найменш витратних культур.
За оцінками ІК «ПроАгро», посіви ярих зернових в Україні цього року з урахуванням пересівання загиблої озимини склали 8,7 млн га проти 7,7 млн га в 2011 р. Площа зернового клину в 2012 р. склала 15,6 млн га, що лише на 150 тис. га нижче, ніж торік. Повністю у друкованій версії.
ВОДНІ КАНІКУЛИ ТОВАРИША МАРКСА
Верховна Рада пішла на канікули. Депутати ніжать свої тіла на берегах далеких і близьких морів, відпочиваючи від бійок та скандалів. Проте напередодні відпустки вони плідно попрацювали – за останній місяць роботи разом з урядом видали «на гора» 467 законопроектів. Читати далі...
ЗЕРНОВІ ВОРОТА УКРАЇНИ
5 липня ТОВ СП «НІБУЛОН» створив і відзначив чергове свято – урочисто відкрито новий перевантажувальний термінал з відвантаження зернових та олійних культур на річковий транспорт на Херсонщині.
ЗА ВИСОКИМИ ВРОЖАЯМИ НЕ ВТРАТИТИ ЛЮДСЬКІ ЖИТТЯ
Новини, на жаль, пестріють заголовками про нещасні випадки на виробництві, в тому числі і у сільському господарстві. Про це наша розмова з керівником Територіального управління Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки України у Сумській області Ігоря Пантелєєва. Читати далі...
«ЯКБИ Я СЬОГОДНІ СТАВ МІНІСТРОМ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ, ЗАВТРА ПОДАВ БИ У ВІДСТАВКУ…»
19 липня у прес-центрі «ЛігаБізнесІнформ» на запитання інтернет-аудиторії відповідав голова Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України, президент ВГО «Українська аграрна конфедерація» Леонід Козаченко.

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: