Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ЗМІНА ФІЛОСОФІЇ РОЗВИТКУ ТВАРИННИЦТВА
Унікальний кормоцентр (або фід-центр) — виробничий комплекс для виготовлення збалансованих...
УНІКАЛЬНЕ ДНОПОГЛИБЛЮВАЛЬНЕ СУДНО «МИКОЛАЇВЕЦЬ» ЗІЙШЛО НА ВОДУ
Унікальне самохідне надпотужне днопоглиблювальне судно з символічною назвою «Миколаївець»...
ЗЕРНО ЛУГАНЩИНИ СТАЛО НА РЕЙКИ
Перше луганське зерно залізницею від початку військових дій на Донбасі 2014 року було...
БЛОКЧЕЙН У КАДАСТРІ, ЯК ВАРЕНИК У СМЕТАНІ
Недовіра до надійності електронних систем Держгеокадастру є одним із застережень, котрі...

Наші партнери:

Статті

№ 25-26 (191), 20 липня 2012

ImageПРОГНОЗ УРОЖАЮ І БАЛАНСИ РИНКУ ЗЕРНОВИХ В УКРАЇНІ
Прогноз урожаїв зернових у 2012 році
Як зазначають фахівці Інформаційної компанії «ПроАгро», на озимі культури цього сезону чекали неймовірні випробування. Після посушливої осені, протягом якої не вижили близько 20% сходів, морози остаточно добили вцілілу озимину в тих регіонах, де товщина снігового покриву була менше 10 см. Пересіванню весною 2012 р. підлягало 1,59 млн га загиблих і слабких озимих. Оскільки повторна сівба несе в собі додаткові витрати (насіння, пально-мастильні матеріали, засоби захисту рослин), близько 10% площ так і залишилися під паром.
Природно, що агровиробники зробили ставку на високодоходні культури. За останні 5 років рентабельність кукурудзи в середньому склала 25%, тоді як по пшениці і ячменю цей показник оцінюється в 10-15%. Таким чином, загибла озимина пересівалася переважно кукурудзою, а також олійними – соняшником і соєю, і меншою мірою ярим ячменем як однією з найменш витратних культур.
За оцінками ІК «ПроАгро», посіви ярих зернових в Україні цього року з урахуванням пересівання загиблої озимини склали 8,7 млн га проти 7,7 млн га в 2011 р. Площа зернового клину в 2012 р. склала 15,6 млн га, що лише на 150 тис. га нижче, ніж торік. Повністю у друкованій версії.
ВОДНІ КАНІКУЛИ ТОВАРИША МАРКСА
Верховна Рада пішла на канікули. Депутати ніжать свої тіла на берегах далеких і близьких морів, відпочиваючи від бійок та скандалів. Проте напередодні відпустки вони плідно попрацювали – за останній місяць роботи разом з урядом видали «на гора» 467 законопроектів. Читати далі...
ЗЕРНОВІ ВОРОТА УКРАЇНИ
5 липня ТОВ СП «НІБУЛОН» створив і відзначив чергове свято – урочисто відкрито новий перевантажувальний термінал з відвантаження зернових та олійних культур на річковий транспорт на Херсонщині.
ЗА ВИСОКИМИ ВРОЖАЯМИ НЕ ВТРАТИТИ ЛЮДСЬКІ ЖИТТЯ
Новини, на жаль, пестріють заголовками про нещасні випадки на виробництві, в тому числі і у сільському господарстві. Про це наша розмова з керівником Територіального управління Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки України у Сумській області Ігоря Пантелєєва. Читати далі...
«ЯКБИ Я СЬОГОДНІ СТАВ МІНІСТРОМ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ, ЗАВТРА ПОДАВ БИ У ВІДСТАВКУ…»
19 липня у прес-центрі «ЛігаБізнесІнформ» на запитання інтернет-аудиторії відповідав голова Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України, президент ВГО «Українська аграрна конфедерація» Леонід Козаченко.

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: