Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ВИРОБНИЦТВО ХАРЧІВ ЯК МИСТЕЦТВО ТА ВИСОКІ ТЕХНОЛОГІЇ
Як зазначають організатори (ДП «Прем'єр Експо» (Україна) и ITEGroupPlc. (Великобританія)),...
ЮВІЛЕЙ ХЛІБОРОБА. ДМИТРУ МОТОРНОМУ — 90!
Дмитру Костянтиновичу Моторному — хліборобу і життєлюбу від Бога, справжній легенді...
ЗЕМЕЛЬНИЙ АВАНПОСТ
повний текст у друкованій версії видання Як убезпечитися від рейдерів, як переукласти договір...
«МИКОЛАЇВЕЦЬ» УСПІШНО ПРОЙШОВ ХОДОВІ ВИПРОБУВАННЯ
В акваторії річки Південний Буг минулого тижня було успішно проведено ходові випробування...

Наші партнери:

Статті

№ 20 (187), 25 травня 2012

ImageЗ ЛЮБОВ'Ю ДО ЗЕМЛІ І МОЛОКА
Доводиться констатувати, що народні обранці полюбили молоко, принаймні, вони роблять усе від них залежне, щоб воно зовсім не зникло з полиць магазинів. Крім молочної теми, предметом підвищеної турботи парламентарів залишається земельне питання.
22 травня народні депутати проголосували за включення до порядку денного, а 23-го – ухвалили у першому читанні законопроект «Про внесення змін до статті 3 Закону України «Про державну підтримку сільського господарства України» щодо регулювання закупівельних цін на молоко» реєстр. №10456, внесений 14 травня 2012 року народними депутатами Г.Калетніком, В.Бортом, С.Терещуком та І.Сідельником і оперативно схвалений профільним комітетом 15 травня («Агропрофі» писала про це у попередньому номері). Натомість проект закону «Про внесення змін до Закону України «Про оренду землі» (щодо деяких обмежень оренди земель сільськогосподарського призначення) №10273, внесений народними депутатами Г.Калетніком та С.Глусем, який ще в суботу був у попередньому плані на внесення до порядку денного, після погоджувальної ради кудись зник, тож у аграріїв ще є час вплинути на вкрай активних політиків, що намагаються усе «зарегулювати».
Чергове засідання Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин ВРУ розпочалося з приємного – саме 22 травня секретареві комітету, народному депутату України Роману Ткачу виповнилося 50 років. Депутати та запрошені тепло привітали ювіляра, а потім приступили до роботи. Втім, роботи було не так вже й багато: у порядку денному було всього три законопроекти. Один із них – «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (про заходи щодо розвитку кооперації)» реєстр. №9498, поданий народним депутатом Іриною Горіною, був знятий з розгляду на прохання автора. Решта законопроектів – про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів України щодо проведення робіт із землеустрою, пов'язаних із встановленням і зміною меж адміністративно-територіальних одиниць, а також про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності – безпосередньо стосувалися земельних відносин у державі.
СПЛАТА ПОДАТКІВ – СПРАВА ПАТРІОТИЧНА
Найсумлінніших серед вітчизняних платників податків 24 травня урочисто вітали в Києві в МЦКМ «Жовтневий палац». Цього вечора тут проходила друга урочиста церемонія нагородження переможців всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків України-2011». Читати далі...
НАСКІЛЬКИ ЕФЕКТИВНО В УКРАЇНІ ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ ЗЕМЕЛЬНІ РЕСУРСИ? 
Відповідь на це вкрай важливе запитання намагалися отримати в ході масштабного дослідження, проведеного Світовим банком спільно з Проектом Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «АгроІнвест» та відповідними установами українського уряду.
РОСІЙСЬКЕ МОЛОКО ПОЗБУДЕТЬСЯ ТРОПІЧНОЇ ЖИРНОСТІ? 
Лобісти молочної галузі в Російській Федерації мають намір продовжити боротьбу з виробниками молочних напоїв. Представники молочної галузі продовжують атаку на імпортерів до РФ тропічних жирів, які використовуються в якості дешевшої сировини для виробництва товарів, що за чинним техрегламентом «Про безпеку молока і молочної продукції» повинні позначатися в торгівлі як «молочний напій». 
ПРОБЛЕМНЕ ЗЕМЛЕКОРИСТУВАННЯ ДЛЯ АГРОВИРОБНИЦТВА В УКРАЇНІ
Законодавство України у галузі використання земельних ресурсів включає в себе масу нормативно-правових актів. Однак їх регулюючий ефект є надзвичайно низьким – норми таких актів не відповідають реальним суспільним відносинам, а внутрішні протиріччя та колізії обумовлюють непрозорість та корумпованість механізмів управління земельними ресурсами. Читати далі…
ЯК США ПРОСУВАЮТЬ СВІЙ ЕКСПОРТ
Майже півдесятиліття влада США активно виділяє гроші на програми просування експорту різних сільськогосподарських товарів – червоного м'яса, курятини і яєць, зернових і борошна, соєвих бобів, апельсинового соку, яблук, грейпфрутів тощо. В країні діють десятки асоціацій, які захищають інтереси сільгоспвиробників, у тому числі за кордоном. Ця підтримка експортерів сягає сотень мільйонів доларів, які повертаються сторицею.
ЦІНОВІ ТРЕНДИ НА СВІТОВИХ РИНКАХ ЗЕРНА
Кінець двадцять першого тижня відзначився стрімким зростанням цін на зернові та олійні культури на світових ринках, що було зумовлено новинами щодо посушливої погоди в Росії, України, Китаю та США.
 
Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: