Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ВИРОБНИЦТВО ХАРЧІВ ЯК МИСТЕЦТВО ТА ВИСОКІ ТЕХНОЛОГІЇ
Як зазначають організатори (ДП «Прем'єр Експо» (Україна) и ITEGroupPlc. (Великобританія)),...
ЮВІЛЕЙ ХЛІБОРОБА. ДМИТРУ МОТОРНОМУ — 90!
Дмитру Костянтиновичу Моторному — хліборобу і життєлюбу від Бога, справжній легенді...
ЗЕМЕЛЬНИЙ АВАНПОСТ
повний текст у друкованій версії видання Як убезпечитися від рейдерів, як переукласти договір...
«МИКОЛАЇВЕЦЬ» УСПІШНО ПРОЙШОВ ХОДОВІ ВИПРОБУВАННЯ
В акваторії річки Південний Буг минулого тижня було успішно проведено ходові випробування...

Наші партнери:

Статті

№ 17-18 (185), 11 травня 2012

Image1945-2012. РОКИ ВІЧНОЇ СЛАВИ І ПАМ'ЯТІ
Відгриміли салюти, відлунали промови. Країна відзначила 67-му річницю Великої Перемоги. Сьогодні, у ці травневі дні, ми не лише святкуємо, а й схиляємо голову перед світлою пам'яттю загиблих і віддаємо належне живим фронтовикам, які своїм життям і ратним подвигом завоювали цей святий День Перемоги. Ми не ділимо Перемогу на свою і чужу, проте завжди пам'ятатимемо, якою великою ціною вона нам далася.
Український народ зробив значний внесок у перемогу: 6 мільйонів наших співвітчизників брали участь у боях у складі Червоної Армії, кожний другий з них загинув, кожний другий з живих – залишився інвалідом. 2072 чоловіки отримали почесне звання Героя Радянського Союзу, 32 із них двічі. Із 7 млн нагород 2,5 млн отримали українці. З 15 фронтів, що діяли за часів війни, більше половини очолювались українцями. В Україні діяло 60 партизанських з'єднань, біля 2 тисяч підпільних груп. Загальні ж демографічні втрати України, які включають убитих у боях, померлих у концтаборах, депортованих, евакуйованих та емігрантів, становлять 14,5 мільйонів. 
Не за нагороди і почесті проливали свою кров солдати на безмежних полях війни. Вони боронили Батьківщину, а потім не покладаючи рук відбудовували її зруйноване господарство. Мерзли і голодували. Вони вибороли для держави світле майбутнє, а вона ж оцінила їх ратний і трудовий подвиг у 2400 гривень пенсії. Ветерани не скаржаться – пережили і гірші часи. Їх не так багато – трохи більше мільйона, і ветеранські лави зменшуються з кожним роком. Ці мужні люди занадто швидко зникають – до 300 тис. кожного року. За чотири роки їх залишаться лічені одиниці. Тому влада зобов'язана виявляти турботу не один раз на рік заради галочки чи красивої картинки у телевізорі, а щоденно віддавати належне цим скромним сивочолим героям.
Гостро крають серце фронтових ветеранів, з якими нам довелось спілкуватись, розмови про неминучість ринку землі. Що мали б відчувати навіки двадцятилітні, які віддали життя за рідну землю, коли цю землю виставляють на продаж? Чи за те вони не шкодували свого молодого життя, жертвуючи не лише собою, але й своїми ненародженими дітьми, щоб землею, щедро политою їх кров'ю, торгували нащадки їх уцілілих товаришів?
Доля була прихильною до тих, кому пощастило вийти живим з воєнної хуртовини. Але це зобов'язує віддати належне тим, хто не повернувся з війни або помер від ран вже після її закінчення. Тому наш обов'язок – розповісти прийдешнім поколінням правду про війну, дати відсіч всім, хто намагається кинути в забуття нашу горду славу, очорнити її, «переосмислити» по-новому історію Великої Вітчизняної.
До того часу, доки не забезпечено гідне життя ветеранів тієї війни, не відзначені всі пам'ятні місця ратних і трудових звершень – ми не зможемо сказати, що з 1945 по 2012 рік зробили все для увічнення пам'яті полеглих, великого подвигу народу у роки Великої Вітчизняної.
СОЛДАТИ ВІТЧИЗНИ 
На долю їхнього покоління випали найважчі випробування нашої історії. Народжені у 1924-1926-му роках сповна випили гірку чашу голоду 1933-го, фашистської окупації. І саме вони 17-ти літніми юнаками влилися у лави Червоної армії, щоб бити ненависного ворога. 
Ми відзначили вже 67-му річницю Великої Перемоги, щиро вітали ветеранів, зичили їм здоров'я та довгих літ життя. Небагато їх залишилося нині. У Переяслав-Хмельницькому районі, що на Київщині, в «строю» 67 ветеранів війни, солдат, котрі здобували таку потрібну нам і донині Перемогу. Кожен з них прожив велике і складне життя, кожен – ціла книга досвіду і спогадів. Напередодні свята ми зустрілися з трьома учасниками бойових дій. Читати далі...
ВІЙНА І МИР ВАСИЛЯ КЛЮЯ
Знаний аграрій Василь Семенович Клюй у свої 85 років сповнений сил і енергії, та, що не менш важливо, досвіду і знань, якими охоче може поділитися з будь-ким. Його гартували Велика Вітчизняна війна і важкі повоєнні роки... Читати далі...
КОВАЛІ ВЕЛИКОЇ ПЕРЕМОГИ!
Травень щедрий на весняні свята та великі події, головною з яких, безумовно, є День Перемоги. Для всіх народів колишнього Радянського Союзу цей день – пам'ять про тяжку перемогу над фашистськими загарбниками та символ Миру. Ця і наступні річниці Великої Перемоги нагадуватимуть нам про бойові заслуги ветеранів та їх неоціненний подвиг перед людством.
Аби вшанувати пам'ять загиблих у 67-у річницю Великої Перемоги, 8 травня на Київщині у с. Нові Петрівці Вишгородського району у Національному музеї-заповіднику «Битва за Київ у 1943 році» відбулося відкриття пам'ятника «Символ миру» та урочисті заходи щодо вшанування ветеранів Великої Вітчизняної війни. Читати далі...
 
***
ПІДТРИМКА НА ЗАКОНОТВОРЧОМУ РІВНІ
7 травня компанію «НІБУЛОН» з робочим візитом відвідали представники Комітету Верховної Ради України з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва на чолі з головою – Наталією Королевською. Під час зустрічі було проведено робочу нараду представників Комітету і керівництва компанії «НІБУЛОН».
ПРИРОДНЕ ПІДВИЩЕННЯ ВРОЖАЮ
Ефективність сільськогосподарського землекористування характеризується родючістю землі, яка виражається рівнем врожайності в агроекосистемах. Як показує європейський досвід, збільшити врожайність і покращити якість продукції можна за рахунок використання гуматів (солей гумінових кислот) – універсальних регуляторів росту.
 
Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: