Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ВІДРЕМОНТОВАНА РАДА
Із початком нового навчального року у школах, стартував і новий політичний сезон на печерських...
«НІБУЛОН» ПРОДОВЖУЄ МОДЕРНІЗАЦІЮ СУДНОЗАВОДУ І СПУСКАЄ НА ВОДУ НОВІ СУДНА
Компанія «НІБУЛОН» за підтримки Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) продовжує реалізацію...
ЗІ ШКОЛИ ПОЧИНАЄТЬСЯ МАЙБУТНЄ
Пузиківська ЗОШЧи багато вам траплялося незнайомих шкіл, до яких просто хотілося би зайти, бо вони у якийсь...
ДРУГА МОЛОДІСТЬ «ЗОЛОТОНІСЬКОЇ»
За чверть віку роботи компанія «НІБУЛОН» з усіх випробувань виходила переможцем, стаючи ще...
«ПОЛТАВАЗЕРНОПРОДУКТ»: ВІД СПІВПРАЦІ ВИГРАЮТЬ УСІ
Світлана Іванівна БредунНа благодатних землях Полтавщини агропромхолдинг АСТАРТА, який входить до ТОП-5 найбільших...

Наші партнери:

Статті

№ 17-18 (185), 11 травня 2012

Image1945-2012. РОКИ ВІЧНОЇ СЛАВИ І ПАМ'ЯТІ
Відгриміли салюти, відлунали промови. Країна відзначила 67-му річницю Великої Перемоги. Сьогодні, у ці травневі дні, ми не лише святкуємо, а й схиляємо голову перед світлою пам'яттю загиблих і віддаємо належне живим фронтовикам, які своїм життям і ратним подвигом завоювали цей святий День Перемоги. Ми не ділимо Перемогу на свою і чужу, проте завжди пам'ятатимемо, якою великою ціною вона нам далася.
Український народ зробив значний внесок у перемогу: 6 мільйонів наших співвітчизників брали участь у боях у складі Червоної Армії, кожний другий з них загинув, кожний другий з живих – залишився інвалідом. 2072 чоловіки отримали почесне звання Героя Радянського Союзу, 32 із них двічі. Із 7 млн нагород 2,5 млн отримали українці. З 15 фронтів, що діяли за часів війни, більше половини очолювались українцями. В Україні діяло 60 партизанських з'єднань, біля 2 тисяч підпільних груп. Загальні ж демографічні втрати України, які включають убитих у боях, померлих у концтаборах, депортованих, евакуйованих та емігрантів, становлять 14,5 мільйонів. 
Не за нагороди і почесті проливали свою кров солдати на безмежних полях війни. Вони боронили Батьківщину, а потім не покладаючи рук відбудовували її зруйноване господарство. Мерзли і голодували. Вони вибороли для держави світле майбутнє, а вона ж оцінила їх ратний і трудовий подвиг у 2400 гривень пенсії. Ветерани не скаржаться – пережили і гірші часи. Їх не так багато – трохи більше мільйона, і ветеранські лави зменшуються з кожним роком. Ці мужні люди занадто швидко зникають – до 300 тис. кожного року. За чотири роки їх залишаться лічені одиниці. Тому влада зобов'язана виявляти турботу не один раз на рік заради галочки чи красивої картинки у телевізорі, а щоденно віддавати належне цим скромним сивочолим героям.
Гостро крають серце фронтових ветеранів, з якими нам довелось спілкуватись, розмови про неминучість ринку землі. Що мали б відчувати навіки двадцятилітні, які віддали життя за рідну землю, коли цю землю виставляють на продаж? Чи за те вони не шкодували свого молодого життя, жертвуючи не лише собою, але й своїми ненародженими дітьми, щоб землею, щедро политою їх кров'ю, торгували нащадки їх уцілілих товаришів?
Доля була прихильною до тих, кому пощастило вийти живим з воєнної хуртовини. Але це зобов'язує віддати належне тим, хто не повернувся з війни або помер від ран вже після її закінчення. Тому наш обов'язок – розповісти прийдешнім поколінням правду про війну, дати відсіч всім, хто намагається кинути в забуття нашу горду славу, очорнити її, «переосмислити» по-новому історію Великої Вітчизняної.
До того часу, доки не забезпечено гідне життя ветеранів тієї війни, не відзначені всі пам'ятні місця ратних і трудових звершень – ми не зможемо сказати, що з 1945 по 2012 рік зробили все для увічнення пам'яті полеглих, великого подвигу народу у роки Великої Вітчизняної.
СОЛДАТИ ВІТЧИЗНИ 
На долю їхнього покоління випали найважчі випробування нашої історії. Народжені у 1924-1926-му роках сповна випили гірку чашу голоду 1933-го, фашистської окупації. І саме вони 17-ти літніми юнаками влилися у лави Червоної армії, щоб бити ненависного ворога. 
Ми відзначили вже 67-му річницю Великої Перемоги, щиро вітали ветеранів, зичили їм здоров'я та довгих літ життя. Небагато їх залишилося нині. У Переяслав-Хмельницькому районі, що на Київщині, в «строю» 67 ветеранів війни, солдат, котрі здобували таку потрібну нам і донині Перемогу. Кожен з них прожив велике і складне життя, кожен – ціла книга досвіду і спогадів. Напередодні свята ми зустрілися з трьома учасниками бойових дій. Читати далі...
ВІЙНА І МИР ВАСИЛЯ КЛЮЯ
Знаний аграрій Василь Семенович Клюй у свої 85 років сповнений сил і енергії, та, що не менш важливо, досвіду і знань, якими охоче може поділитися з будь-ким. Його гартували Велика Вітчизняна війна і важкі повоєнні роки... Читати далі...
КОВАЛІ ВЕЛИКОЇ ПЕРЕМОГИ!
Травень щедрий на весняні свята та великі події, головною з яких, безумовно, є День Перемоги. Для всіх народів колишнього Радянського Союзу цей день – пам'ять про тяжку перемогу над фашистськими загарбниками та символ Миру. Ця і наступні річниці Великої Перемоги нагадуватимуть нам про бойові заслуги ветеранів та їх неоціненний подвиг перед людством.
Аби вшанувати пам'ять загиблих у 67-у річницю Великої Перемоги, 8 травня на Київщині у с. Нові Петрівці Вишгородського району у Національному музеї-заповіднику «Битва за Київ у 1943 році» відбулося відкриття пам'ятника «Символ миру» та урочисті заходи щодо вшанування ветеранів Великої Вітчизняної війни. Читати далі...
 
***
ПІДТРИМКА НА ЗАКОНОТВОРЧОМУ РІВНІ
7 травня компанію «НІБУЛОН» з робочим візитом відвідали представники Комітету Верховної Ради України з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва на чолі з головою – Наталією Королевською. Під час зустрічі було проведено робочу нараду представників Комітету і керівництва компанії «НІБУЛОН».
ПРИРОДНЕ ПІДВИЩЕННЯ ВРОЖАЮ
Ефективність сільськогосподарського землекористування характеризується родючістю землі, яка виражається рівнем врожайності в агроекосистемах. Як показує європейський досвід, збільшити врожайність і покращити якість продукції можна за рахунок використання гуматів (солей гумінових кислот) – універсальних регуляторів росту.
 
Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: